Şimdi Ara

DH Half-Life Şenliği 18:30'da [YENI SERVER] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
0
Favori
10.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ColdCode

quote:

Orijinalden alıntı: Alkolog

quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

quote:

Orijinalden alıntı: Aspire07

quote:

Orijinalden alıntı: ColdCode

DH Half-Life Şenliği 18:30'da [YENI SERVER]

Ehehe güzeldi

"Cheats stoped" Görmemiş olayım hocam

FAIL

bi de utanmadan meydan okuyor ya

rezillik diz boyu

Cheat Stopped sürekli yazan bişi bende hl.exe 'den girdiğimde girmiyordu şu çok ünlü türk vps sitesinden indirmiştim oyunu ismini vermeyim. O nedenden dolayı reddot denen şu ortada çıkan cross noktasıda vardı onu sildim ama bu silinmiyor. Half-Life için hile varmı bilmiyorum ama sizin gibi bilip bilmeden yorum yapan çok insan var protect korumalı serverlere girsinlerde oynayalım

3 farklı türk cs sunucu satıcı sitesinden indirdim , böyle bir durum yok .

ayrıca protect = koruma demek zaten

• Vay arkadas server bebelerın elıne dusmus 3 kişiyiz serverda 2 si alt lı üstlü duruyor birbirlerini vurmuyolar beni vurmaya calısıyolar
    2 ye tek helal diyorum . Neden yapıyosunuz diyince erkek gibi oyna diyolar daha map açılalı 1 dk olmus

Arkadasların nickleri de bunlar siz de oyuna girince görürsünüz alt alta üst üste oynayan ( kendilerine erkek diyen oyuncuları )

1- ParaziTx7z
    2- >>>>KamikadzE<<<<<
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creative_Director

Vay arkadas server bebelerın elıne dusmus 3 kişiyiz serverda 2 si alt lı üstlü duruyor birbirlerini vurmuyolar beni vurmaya calısıyolar
    2 ye tek helal diyorum . Neden yapıyosunuz diyince erkek gibi oyna diyolar daha map açılalı 1 dk olmus

Arkadasların nickleri de bunlar siz de oyuna girince görürsünüz alt alta üst üste oynayan ( kendilerine erkek diyen oyuncuları )

1- ParaziTx7z
    2- >>>>KamikadzE<<<<<

ikisine birden gücün yetmiyor mu kardeşim:)
    taktik yap sen de gözükme:)
  • quote:

quote:

Vay arkadas server bebelerın elıne dusmus 3 kişiyiz serverda 2 si alt lı üstlü duruyor birbirlerini vurmuyolar beni vurmaya calısıyolar

1- ParaziTx7z
    2- >>>>KamikadzE<<<<<

yahu öle oynamak istesem alayım elime ok u pusayım bi yere . Ben istiyorum ki action olsun . Neyse önemi de yok zaten .
    Soruya cevap olarak da 2 sine de yetecek kalibre de bi oyuncu oldugumu iddaa etmedim hiç bir zaman . Ben sadece çocuklugumun oyunu olan bi oyunu tekrar bulmusken zevk alayım istiyorum ama fazla beklenti içine girmemek lazım :) doğru diyosunuz.

• quote:

quote:

quote:

1- ParaziTx7z
    2- >>>>KamikadzE<<<<<

yahu öle oynamak istesem alayım elime ok u pusayım bi yere . Ben istiyorum ki action olsun . Neyse önemi de yok zaten .
    Soruya cevap olarak da 2 sine de yetecek kalibre de bi oyuncu oldugumu iddaa etmedim hiç bir zaman . Ben sadece çocuklugumun oyunu olan bi oyunu tekrar bulmusken zevk alayım istiyorum ama fazla beklenti içine girmemek lazım :) doğru diyosunuz.

şahsen diğer oyuncular sıkılmasın diye ara sıra halka karışıyorum.

• Creative_Director haricinde bir kaç kişide bu 2 kişinin grup olduğunu söylüyor.
  • quote:

Creative_Director haricinde bir kaç kişide bu 2 kişinin grup olduğunu söylüyor.

Neyse arkadaslar fazla da uzatmayalım bu da onların cinsel tercihi sorgulamamak lazım :)
  • gelen yok mu serverdayım
  • quote:

quote:

Creative_Director haricinde bir kaç kişide bu 2 kişinin grup olduğunu söylüyor.

Neyse arkadaslar fazla da uzatmayalım bu da onların cinsel tercihi sorgulamamak lazım :)

• hadi beyler gelin servere
  • quote:

Orijinalden alıntı: M4id3N

hadi beyler gelin servere

birazdan ordayım
  • kimse yok gelin hadi..
  • Dostlar bundan sonra ben de adminlik hizmeti vereceğim bir sorununuz olursa bildirmekten çekinmeyin
  • sivaskomando kim ya?
    Bütün oyun zevkinin içine eden bir zigot.
  • neredeyse 11 sene sonra steamden 2.5 dolara oyunu alıp akıyorum yok böyle olay beyler serverda mapler için zaman limiti yerine frag limiti olsa daha güzel olmaz mı biz öyle oynardık oyun içi 1. olan adam 100 e ulaşınca map biterdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: lido

neredeyse 11 sene sonra steamden 2.5 dolara oyunu alıp akıyorum yok böyle olay beyler serverda mapler için zaman limiti yerine frag limiti olsa daha güzel olmaz mı biz öyle oynardık oyun içi 1. olan adam 100 e ulaşınca map biterdi

2 kişi varsa serverda on saate map değişmez ki o zaman
  • Valla inş. server ilgi görür de sürekli crossfire oynamayız boot camp ve stalkyard bence daha güzel mapler ama tabi kalabalık zevkli bu oyun..
  • bende steamden aldım 2.49$ a , bizim server a rahat giriş yapabiliyorum , kopya halflife da admin menüsü çalışmıyordu orjinalde çalışıyor
  • up
  • Oyundayım marıokarta buyrun..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.