Şimdi Ara

DH Giyim Rehberi(Kıyafet Kombinleri)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
24
Favori
10.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu konuda birbirimize giyim kuşam ile ilgili yardımcı olalım fikirler sunalım.

Bende bulunan ve en sevdiğim kombinleri paylaşıyorum.

Çoğunu da uygun fiyata aldım.Siz de kıyafet önerilerinizi resimlerle desteklerseniz güzel,yararlı bir konu olur

Resimler aldığım mağazadan temsilidir.Zeytinburnundan aldım hepsini.

Ayakkabılarım:

2. resimdeki markalar

dsguared gomlek
    u.s polo pantalon
    HERMES Kemer
    Calvin klein ayakkabı

Toplam 160-170 civarı birşey tutmuştu.

Diğer resimlerin marka fiyatlarını da ekliyeceğim genelde aynı marka aynı fiyata aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iMega -- 29 Eylül 2012; 20:18:26 >

• Mesajım bulunsun,bir ara yazarım.
  • 2. kombin daha hoş ;)
  • Marka ve fiyat alabilirmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • marka fiyat verirmisin ikiside çok iyi.
  • Güncel
  • vayyyy keskin giyim buralarada nam salmış
  • CK yerine Paul & Shark öneririm bir ara bak istersen şu aralar indirime girmiş olması lazım, bu arada Türkiye'ye ürünler geç geliyor eBay'den de yeni kreasyonlara bak derim.
  • heyt be benimde mesajım bulunsun
  • Parmak arası terlik - çorap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

CK yerine Paul & Shark öneririm bir ara bak istersen şu aralar indirime girmiş olması lazım, bu arada Türkiye'ye ürünler geç geliyor eBay'den de yeni kreasyonlara bak derim.

Evet montları oldukça hoş
  • u.s.a polo derken :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: focustrans

u.s.a polo derken :D

Uykum vardı kardeş yanlış yazmış olabilirim
  • Kusura bakma ama çok uyumsuz seçimler yapmışsın sadece beyaz pantolon üstü mavi gömlek iyi olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: SertSusturucu

quote:

CK yerine Paul & Shark öneririm bir ara bak istersen şu aralar indirime girmiş olması lazım, bu arada Türkiye'ye ürünler geç geliyor eBay'den de yeni kreasyonlara bak derim.

Ne montundan bahsediyorsun sen. Bu kıyafet kombinasyonuna ayakkabı olarak ck yerine önermiştim, P&S'in montlarından ziyade öncelikli olarak gömlekleri çok iyidir ama bu kombinasyona mont giyecek kadar da saçma bir fikre kapılmamışsındır umarım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SertSusturucu

quote:

Ne montundan bahsediyorsun sen. Bu kıyafet kombinasyonuna ayakkabı olarak ck yerine önermiştim, P&S'in montlarından ziyade öncelikli olarak gömlekleri çok iyidir ama bu kombinasyona mont giyecek kadar da saçma bir fikre kapılmamışsındır umarım.

yok kardeşim ben kombin olarak düşünmedim genel olarak mont dedim yanlış anlama

• takip sonra editleyecem.
  • Bu arada beyaz pantolon altına CK yerine Louis Vuitton ayakkabını giysen daha iyi olur. Bir de slim-fit gömlek daha çok yakışır. Bu tarz gömlekleri çoğu kişiye yakıştıramıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinci1

Kusura bakma ama çok uyumsuz seçimler yapmışsın sadece beyaz pantolon üstü mavi gömlek iyi olmuş

Saygı duyarım kardeşim fakat oldukça beğenen olmuştu herkesin zevkleri farklı tabiki sen neler öneriyorsun?
  • quote:

Bu arada beyaz pantolon altına CK yerine Louis Vuitton ayakkabını giysen daha iyi olur. Bir de slim-fit gömlek daha çok yakışır. Bu tarz gömlekleri çoğu kişiye yakıştıramıyorum.

Louis Vuitton ayakkabılar da gayet hoş beyaz pantolon altına Fred Perry ayakkabılar da iyi gider gibi duruyor
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.