Şimdi Ara

DH GENELİ DENEME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Şöyle bir fikrim var haftada iki gün belirleyip elimizdeki X yayını bir denemeyi taratıp pdf ini denemeye katılanlara atacaz. Herkes süre sonunda 15 dakika içersinde cevaplarını kağıda yazıp yollayacak ardından cevap anahtarı yayınlanacak. Net sayılarına göre sıralama yapacaz.
    Sınav pdf i 15 dakika kala yayınlanacak
    Gerekenler yazıcı veya çıktı alma şansı 15 dakika içerisinde
    Katılmayı düşünen olur mu

Olayı zaman kaybı olarak görenler olmuş zaman kaybı sırası geldiğinde öğrencinin denemesini taratıp atması max 10 dakika onun dışında deneme çözmeyi zaman kaybı olarak görüyorsanız o ayrı sanırım pek kimse de yanaşmıyor. Bence bunu başka biri sistemle yapıp örneğin 5 dakika kala pdf yi atıp çözümleri sisteme kodlamamızı istese belli süre içinde sisteme girmemizi istese sorular da kaliteliyse parayı bayılırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi idrak yolları intihabı -- 14 Ocak 2020; 18:57:58 >

• Gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pandie

Gerek yok
    Niye böyle düşündünüz ki ?
  • ugrasmaya degmez hocam.
  • tasxi kullanıcısına yanıt
    Ppni yollar mısınız altındaki yazı varsa cimler felan

• cengo33 kullanıcısına yanıt
    cim ne hocam
  • Bence yapılması gerekli sonuçta deneme sonucunu yalan yanlış söyleyen moral bozan tipler var hem gerçekleri öğrenmiş oluruz ben sizi destekliyorum hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fazlaca var o tiplerden limit tg konu acmislar millet 100ty 78 ayt felan yapmis nerdeyse bi 5 6 kisi rahat var salliyor bir cogu

• olabilir ama o kadar şeyle uğraşmak zaman kaybı olur
  • Yani her şeye zaman kaybı gözüyle bakmamak lazım belkide hepimizin yararına olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C9F4BCB80

olabilir ama o kadar şeyle uğraşmak zaman kaybı olur
    Zaman kaybı denemeyi hazırlayacak kişi için 10 dakikadır max o da sırayla olacak

• denemek lazım faydalı olabilir
  • yani pdf i hazırlayıp herkesden cevapları alıp sıralayacak biri varsa ben de katılırım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C9F4BCB80

yani pdf i hazırlayıp herkesden cevapları alıp sıralayacak biri varsa ben de katılırım :D
    pdfyi hazırlamak sadece fotoğrafını çekmek
    sınav bitiminde herkes cevapların ss ini atıp cevap anahatarı ile kontrol edip yanına yazacak çok herkes kendi ve bir altındaki kişinin cevaplarını ve yazdığı neti kontrol edecek sıralama yapmak da basit iş
  • üzgünüm ama öyle şeylerin fikirden ibaret olduğu süreci söylersen kimse biyerine takmaz gerek yok falan derler. bunun yerine her şeyi ayarlayıp buraya gelin deneme yapıyoruz deseydin herkesten bi up gelmişti bile. armut piş ağzıma düş hesabı .

• haklısın kanka adamın biri konu açıp 25 saat çalışıyoruz dese herkes gaza gelip haydi diyor ama ben gayet makul bir biçimde toplanıp deneme çözelim diyorum zor iş oluyor
    Gazla çalışıyoruz toplumca maalesef
  • Denendi ve onaylanmadı böyle şeyler çöp oluyor hocam .Mesela bir ara kendi kitabımızı oluşturalım diye bir grup çıkmıştı 1 hafta içinde yok oldular :)

• Cok kolay bir iş buyutmeye gerek yok. Yeni bir konu acacagim hepimiz yapalım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.