Şimdi Ara

DH FORUMU ILE ILGILI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oncelikle herkese selamlar arkadaslar, forumda arama isleminde sorun yasamaktayim. Kisa bir sure oncesine kadar arama yaptirdigimda arama sonuclarinda cikan en yeni konu 2006 tarihli falan oluyordu. Bu sorunun nedenini anlamaya calisirken, artik arama yaptirdigimda hic bir sonuc bulunamadigini fark etmis durumdayim. Acaba bu bana ozel (bilgisayarim veya forum kullanici profilime ozel) bir durum mudur, yoksa forumda bir sikinti mi var ?

ADSL kullanmaktayim, virus programi ve XP Firewall'u disinda internet erisimimi denetleyen herhangi bir gecit de bulunmuyor. Onceden Peerguardian vardi, acaba o mu sorun yaratiyor diye sistemden kaldirdim ama durum halen ayni...Web browser'im Firefox ancak durum IExplorer7'de de ayni sekilde mevcut Bir fikri olan var mi acaba?

Iyi forumlar

• Konuyu okuyan arkadaslardan birisi, Forum arama ozelliginin kendisinde calisip calismadigini yazabilirse sevinirim. Enazindan sorunun bana mi ozel yoksa genel bir durum mu oldugunu ogrenmis olurum.

Ornegin AMD terimini aratiyorum, kritere uygun sonuc bulamiyor forum
  • bendede çalışmıyor
  • Çalışmıyor arkadaşım
  • Sana özel bir durum değil arama motoru bazen düzgün çalışmıyor ya da hiç çalışmıyor.
  • çalışmıyor .
  • akşam bakım vardı

bakarken bozulmuş galiba
  • malesef
  • tesekkurler arkadaslar, kendimi yalniz hissetmeme gerek yok ozaman Yuruyus falan mi yapsak, bilgiye kolay erisim hakkimizi geri istiyoruz seklinde

RTUK'un youtube'u yasakladiktan soora hizini alamayip forum arama ozelligini de yasakladigi konusunda bi komplo teorisi de yaratilabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.