Şimdi Ara

DH Forum Nokia Firmware (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
781
Cevap
3
Favori
161.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • e63 e nasıl versiyon atarım kendi sitesinde hala v200 war
  • Çok iyi düşünmüşsün hocam eline sağlık ayrıca blog fikri de iyi olmuş
  • nokia 6220 classic 06.101 yazılımını telınzıden *#0000# yapın sonra yazılım guncellemlerını kontrol et deyip 300 kb lık guncellmeyı ındırın update baslasın 5 dakıka sonra tel hazır.hem de yedekleme yapmaya gerek yok her sey hazır.ayrıca mesajlarda takılma yok
  • 6303 classic için phoenix ile 10.12 yaptım. beğenmedim eski sürüm olan 10.10 veya 9.10'a dönemiyom. acil yardım. (Eski firmware dosyalarını program klasörüne atıp yükle diyorum ancak hata veriyo)

phoenix'den aldığım hata mesajı

The flashing failed. Do you like to retry the flashing?

HRESULT 0x84210027 (-2078212057)

Firmware: Firmware updating failed. Error 0x8401F124 - Flash: It was not possible to prepare target device for flashing. Rootkeyhash from bootcode or flash images may be incorrect.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bomax01 -- 16 Ağustos 2010; 2:55:13 >
  • paylaşım için teşekkürler inceleyeceğim bakalım neler varmış
  • arkadaşlar 6303 classic'in frimwaresini downgrade edemiyorum. Saat 03:13 oldu. kafayı yemek üzereyim.
  • Phoenix ile eski versiyona geri dönemezsin downgrade işlemi hata verir yeni versiyonu beklemek zorundasın.
  • geri dönmek için başka yol varmı? jaf olur mu? gerçi jaf baya zor gibi.
  • Güzel bir proje olmuş.Tebrikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsw

Arkadaşlar uzun uğraşlarım sonucunda nokia firmware yükleme merkezini projesini hayata geçirdim.
    Avrupa ve Türkiye'deki tüm güncel nokia modelleri ve firmware flash dosyaları softwarelar mevcut.

(BB5-DCT4) yazılımlarını bulamadığınız eski modeller de var. Kaynak başka bir site ama bu firmware flash dosyalarını hem de güncel olarak bulmak hiç de kolay olmadı. Yüklemeler herkese açık ve ücretsiz bir blog oluşturdum. Daha da iyi olacak. Yorumlarınızı bekliyorum
    Emeğe saygı lütfen. Saygılarımla...

http://nokia-firmware.blogspot.com

Site çok güzel olmuş eline sağlık...

• Ben yazılım atmayı bilmiyorum ama ''http://nokia-firmware.blogspot.com '' sitede gerekli olan bütün programları indirdim ama nasıl türkçe versiyon atılacağını bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim...(Nokia N95 8GB)
  • Arkadaşlar birşey soracağım

N96 için deniyorum, telefona yazılım atarken sustu galiba, beyaz ekran açılışta bir defa geliyor daha sonra ses seda yok. Sadece ortadaki tuşların ışıgı yanıyor beyaz olarak.

Ben Phoenix ile deniyorum '' NEW '' profil eklemeye çalıştıktan sonra NO PRODUCT diyor bunu nasıl çözebilirim? NOKİA N96 + USB ile.
  • Phoenix telefonu görmüyor sanırım USB bağlantısının tam olarak kurulduğundan emin olun.
  • HRESULT 0x84210027 (-2078212057) hatası alıyorum :S
  • bende ingilizce n97 var. nss ile Türkçeleştirmeye çalıştım ama olmadı. bu phonix ile nasıl yapacağım yardımcı olur musunuz?
  • bende 8310 var telefondaki rehberi ve mesajları yedeklemek istiyorum fakat telefona göre bağlantı kablosu bulamıyorum.malesef kızıl ötesiylede bir türlü olmadı.ne yapmam gerekir fikri olan var mı arkadaşlar.veya istanbul'da bunu yapan bir yer biliyormusunuz.
  • büyük uğraşlar sonucunda N97 marka telefonu türkçeleştirdim fakat hala sol alt köşede "options" yazıyor.. onu kaldırmadı türkçeleştirme.. neden acaba?
  • arkadaşlar N97'nin kulaklık kısmında ses çok az. konuşurken telefonu neredeyse kulağıma sokacam. pcye phonix kurdum fakat kullanmayı bilmiyorum. birisi yardımcı olabilir mi:? sesini yükseltmek için program falan yok mu?
  • Usb girişi olmayan Nokia 2300 gibi cihazıma son sürüm firmware'yi nasıl yükleyebilirim....
  • Selam.. Bende E71'imi Nokia Pc suite ile bilgisayara bağladıktan sonra yeni yazılım güncellemesi olup olmadığını kontrol etmek için güncelleye tıkladım. bir güncelleme buldu. önce yedeğini aldım, sonra 3. aşamaya geçti güncellemeyi download etti ve kururluma geçti, bir süre sonra yükleme başarısız oldu ve telefonu kurtarma seceneklerı çıktı. yeniden yüklemeye devam ettim. şuan telefonum siyah ekranda ve açılmıyor.. yardımcı olabilirmisin, ne yeni bir telefon alacak ne de servise para verebilecek durumda değilim ve de aksi gibi telefon ve içindeki bilgiler o kadar lazım ki anlatamam.. ne olur yardımcı ol..
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.