Şimdi Ara

DH Forum Nokia Firmware (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
781
Cevap
3
Favori
161.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kapandı mı blog
  • kimse cevap yazmıyor blog kapandı sanırım acılmıyor? yeni bi güncelleme yolu mu bulacaz bi de pff
  • Yeni bir güncelleme yolu bulmak derken? Zaten Navifirm den yeni güncellemeleri indirebiliyorsunuz. Onun dışında zaten phoenix kullanımı belli...
  • Blog'mu kapandımı taşındımı veya geçici bi bakım veya benzeri bi durumdan dolayımı kullanılamıyor?
  • xsw nerde yaw blog yok
  • blog kapandı arkadaşlr..

http://nokiaid.blogspot.com/ bu adresten bakablirsinizz..
  • http://www.blue-nokia.com/index02.html
    bu adresten de bakabilirsiniz
  • saolun ama bunda hangi versiyonun setup u oldugu yazmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeKNoYDN

saolun ama bunda hangi versiyonun setup u oldugu yazmıyor

http://www.blue-nokia.com/index02.html

Bu adresten istediğiniz telefon modelinin üstüne basarsanız flash dosyalarını indirebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: marslanoglu

quote:

Orijinalden alıntı: TeKNoYDN

saolun ama bunda hangi versiyonun setup u oldugu yazmıyor

http://www.blue-nokia.com/index02.html

Bu adresten istediğiniz telefon modelinin üstüne basarsanız flash dosyalarını indirebilirsiniz.

Bu site diğerinden daha açık saol

• hocam iyi günler.6220c kullanıcısıyım yazılımı phoenix ile 3.23 ten 5.15 e yükselttim her şey güzel fakat mesaj yazarken kasma yapıyo.yazma dilini ingilizce yap dediler bu sefer de t9 kullanamıyorum türkçe kelimelerin tahminini yapamıyo telefon.acaba bir çözüm öneriniz varmı? yada daha yeni versiyonların çıkmasını mı beklemem gerekiyo.yardımcı olursanız mutlu olur çok minnettar olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hattaboglu41

hocam iyi günler.6220c kullanıcısıyım yazılımı phoenix ile 3.23 ten 5.15 e yükselttim her şey güzel fakat mesaj yazarken kasma yapıyo.yazma dilini ingilizce yap dediler bu sefer de t9 kullanamıyorum türkçe kelimelerin tahminini yapamıyo telefon.acaba bir çözüm öneriniz varmı? yada daha yeni versiyonların çıkmasını mı beklemem gerekiyo.yardımcı olursanız mutlu olur çok minnettar olurum.

Nokia 6220 Classic RM-328_EMEA_05.15_v5.09
    şu versiyonu bedava bulamadım. şayet bulabilirsek deneyelim. Bu versiyon ile çözülmüş olabilir mesajlardaki yavaşlama!
  • nokia nın web sitesinden mesaj gönderin. Ertesi gün arıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matt009

nokia nın web sitesinden mesaj gönderin. Ertesi gün arıyorlar.

Onlar boş kardeş. Beni aradılar da noldu. En sonunda dayanamadım kalayladım
  • Ben hiç mesaj göndermemiştim. Bugün bir denedim, aman Allahım, rakamlara sadece sayısını hesaplayarak basmak zorunda kaldım. En sonunda pes edip bilgisayara bağladım telefonu. Mesajı ovi programı üzerinden gönderdim. Şimdi cihazı yedekliyorum. Bakalım yeni bir kurulumdan sonra mesajlar düzelecek mi.

Bu arada nokia ya bıraktığım kayıt için aradıklarında yedekleyip tekrar cihaz yazılımını güncelleyin dediler. Ben de bana yardımcı olamayacaklarını anlayınca tamam dedim ve telefonu kapattım. En sonunda programcı yapcaklar adamı. Sonra yazcam bir linux işletim sistemi, yüklücem symbian sistemli nokia ya, o olcak
  • Beni arayan geri zeka karşısında bilgisiz birinin olduğunu zannetti bende sesimi çıkarmadım bi atıyo duysan yerlere yatarsın gülmekten. En sonunda bi başladım bu sefer kıvırmaya geçti. Sanki babasının malını koruyo. Valla babasının malını bile böyle korumaz yaw. Felaket sinir etti. Adresini soyadını vs istedim vermedi. Verseydi yeminle onun canına okuyacaktım. Böyle zeka özürlü yalaklaar yüzünden böyle oluyor bu ülkenin hali...

Sonuç olarak 05.15_v5.09 versiyonunu bulup denememiz lazım...
  • Cihazı ovi suite ile yedekledim. Daha sonra yazılımı tekrar yükledim. Yine ovi suite üzerinden. Daha sonra yedeklediğim rehber vs geri yükledim. Şimdilik mesajlarda problem yok. Bence bir dene, hiçbir şey kaybetmezsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matt009 -- 17 Mart 2010; 19:12:42 >
  • Düzeldiğine emin misin kardeş? Biraz uzun uzun yaz bakalım... Ben kaç kere yazılım attığımı unuttum bile. Phoenix, ovi, pc suite...
  • Kesinlikle düzeliyor Yukarıda dediğim gibi yaptım. Önce bataryayı full şarj ettim. Sonra ovi suite i açıp araçlardan yazılım güncellemelerine tıkladım. (Bunları biliyorsundur ama bilmeyenler de faydalansın.)

Program telefonun yazılımını kontrol edip yazılımın sürümünü gösteriyor. Yeni bir yazılım varsa zaten burada gösteriyor. 5.15 yüklü olanlar için yeniden yükle bağlantısına tıklıyoruz. Daha sonra yönergeleri izleyerek sırasıyla telefonu yedekleyip yeni yazılımı indirip yüklüyoruz. Telefon açılıp kapanıyor. Telefonda onaylama ekranı çıkıyor muydu unuttum, program zaten uyarıyor telefonda onaylancak bir şey olduğu zaman.

Sıra yedeklediğimiz rehber, mesajlar vs yi geri yüklemeye geldi. Araçlar menüsünden ''geri yükle'' ye tıklayarak buradan istediğimiz seçenekleri seçip geri yüklüyoruz. Bu kadar basit.

dEs_ ,belki senin istediğin açıklama böyle bir şey değildi ya da bu kadar basit değildi fakat işte bu kadar basit.

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.