Şimdi Ara

DH Film Tanıtımları (# RED #) - [FILM: 267] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
465
Cevap
3
Favori
43.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • C.Bale severim. Ama daha bu filmini izlemedim. Yillardir biliyorum, duyuyorum klasik oldugunu ama bir turlu izlemedim
  • The Count Of Monte Cristo arşiv yapanlar için duyrulur, Ünlü edebiyat uyarlaması...
  • Kaçmaz bu film klasiğin ötesinde külttür, adamın kendi içindeki çatışması ise mükkemel anlatılmıştır Bu yapımda edebiyat uyarlamasıdır...
  • Filmin Ismi: Rescue Dawn

Yil: 2006

Genre(Tur): Drama, Savas

Trailer:

---

Ekstra: C.Bale dusuk butceli ama gercekten cok iyi filmlerinden biri. Savas pilotusunuz ve dusman topraklarina dusuyorsunuz, esir olarak aliniyor yillarca esir kaliyor iskence goruyorsunuz, ummadik dostluklar ediniyorsunuz. (C. Bale boyle bir film icin bile ayni Makinistte oldugu gibi 10larca kilo verdi. Esir dusmeden once ve Esir dusup yillarca mahkum olarak yasadigi sahneler icin.)

Resim:
     DH Film Tanıtımları (# RED #) - [FILM: 267]
  • Filmin Ismi: Ateş Krallığı - Reign of Fire

Yil: 4 Ekim 2002

Genre(Tur): Fantastik / Bilim Kurgu / Aksiyon

Trailer:

---

Ekstra: Günümüz Londra'sında, bir inşaat mühendisi, farkında olmadan bir ejderhayı asırlar süren uykusundan uyandırır. O zaman 12 yaşında olan Quinn, annesinin yaptığı bu hatanın dünyanın sonunu getireceğini tahmin bile edemez.

20 yıl sonra, Quinn (Christian Bale), itfaiye şefi olarak hayatta kalmayı başaran bir grup insanı bu korkunç canavarların gazabından korumaya çalışmaktadır. Bu sırada gözükara bir Amerikalı maceracı olan Van Zan (Matthew McConaughey), ejderhaları öldürmenin yolunu bildiğini söyleyerek yüreklerine umut serper.

Resim:
  • Bu gidisle bi sen bi sen tum sinema dunyasinin klasiklerini elden geciricez

---

Arkadaslar biraz duyarli olalim, en azindan tanitacaginiz az bilinen bir filmle bir cok kisiye arsiv yapma veya kaliteli bir film sunma sansiniz olucak. Cannibal arkadasim ve ben iyi secme filmlerle sizlere yardimci olmaya calisiyoruz.

EK:
    Sende bu sayfada evrim gecirdin, Yuzbasi oldun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moribito -- 13 Eylül 2008; 0:22:10 >
  • Filmin Ismi: Sadakatsiz - Unfaithful

Yil: 6 Eylül 2002

Genre(Tur): Macera / Dram

Trailer:

---

Ekstra: Her erkegin izlemesi gerekmektedir :)Connie Sumner, kocası ve oğluyla mutlu bir yaşantısı olan bir kadındır. Bir gün iş için New York'ta bulunduğu sırada rüzgar yüzünden dengesini kaybeder ve düşer. O sırada orada bulunan genç kitapçı Paul Martel, kadına yardım eder ve dizindeki yaraya pansuman yapmak için evine davet eder. Connie, genç adamın evinde çok kısa bir süre geçirir ve hemen evine döner.

Bu olayın, kocası Edward ile olan ilişkisi için bir test olduğunu düşünmektedir. Ancak bir süre sonra genç adamın dairesine tekrar gider; olaylar artık kontrolden çıkmıştır...

Film, Claude Chabrol'un 1969 yapımı klasik filmi Une Femme Infidele'in Amerikan uyarlaması. Yönetmen Adrian Lyne, orjinalinde Paris'te geçen hikayeyi ustaca New York'a taşımış. Orjinali kadar olmasa da başarılı bulunan filmde, Diane Lane'in Oscar'a aday gösterilen sürükleyici oyunculuğuna Richard Gere ve Olivier Martinez de oldukça iyi eşlik ediyorlar.

Resim:
  • harbiden öyle olmuş ya farkında değilim otomatige bagladım gözümde arşivde ha bire yazıyorum Ben daha uyumadım iki gündür yazıyorum ciddiyim mesajlarıma bakabilirsin:) Sinema aşkı işte bu olsa gerek:)
  • Erkenmi terfi oldu ne daha benim olsası lazım kaplanmete arkadaşım metal müzik dinliyorsun dimi sadece tahmin:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cannibal Corpse

harbiden öyle olmuş ya farkında değilim otomatige bagladım gözümde arşivde ha bire yazıyorum Ben daha uyumadım iki gündür yazıyorum ciddiyim mesajlarıma bakabilirsin:) Sinema aşkı işte bu olsa gerek:)

Bu kadar hiza gerek yok, gunde 2-3 film kazandirsan bize yeter. Ben oyle yapicaktim ama sen durmadan atinca film bende dayanamadim durmaksizin atmaya basladim
  • quote:

Erkenmi terfi oldu ne daha benim olsası lazım kaplanmete arkadaşım metal müzik dinliyorsun dimi sadece tahmin:)

Gercekte ilgi alanim Soundtracklar (en iyi bildigim sarkilar ve sanatcilar bu dalda)
    Sonra Metal dinlerim evet ama acikcasi oyle fan degilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moribito -- 13 Eylül 2008; 0:34:11 >
  • :) eeeeee sözün özü tamamı devam,mı sen istersen istiraat et ,Benim yarım saatim daha var:)
  • quote:

:) eeeeee sözün özü tamamı devam,mı sen istersen istiraat et ,Benim yarım saatim daha var:)

Dedigim gibi istiyorsan devam et ama, gunde 3 film yeter ama fazla atarsan iyi tabi sorun yok. Benim film arsivi DVDlerde oldugu icin elimde liste yok su an aklima geldikce yazip-yorumluyorum.
  • Benimkide aynı benim liste -2 sayfada DVD arşivi resimlide- Baka bilirsin:)
  • Filmin Ismi: İlk Korku - Primal Fear

Yil: 1996, ABD , 129 dk.

Genre(Tur): Dram / Gerilim / Suç

Trailer:

---

Ekstra: Norton,un ilk filimidir @norton gelişi Dövüş klubü oldugu başından belli:) Çarpıcı sonuyla kaçırılmıcak bir film !!!!! Richard Gere (Martin Vail) , Edward Norton (Aaron Stampler) , Laura Linney (Janet Venable) , John Mahoney (John Shaughnessy) , Frances McDormand (Dr. Molly Arrington) , Alfre Woodard (Yargıç Miriam Shoat) , Terry O'Quinn (Bud Yancy) , Andre Braugher (Tommy Goodman)

Resim:
  • Filmin Ismi: Secondhand Lions

Yil: 2003

Genre(Tur): Komedi, Drama, Aile

Trailer:http://www.imdb.com/video/screenplay/vi2609250585/

---

Ekstra: Devamli aksiyon ve hareketli filmler verdik. Birde hos bir klasik verelim Secondhan Lions. M. Caine`nin her filmde istisnasiz iyi performans surdurme gelenegi bu filmdede devam ediyor. Harika bir aile filmi. Acikcasi sakin ve kaliteli bir film ariyorsaniz bu film gorulmesi gerekenlerden.

Resim:
  • Filmin Ismi: 3:10 to Yuma

Yil: 2007

Genre(Tur): Western, Suc, Drama

Trailer:http://www.imdb.com/video/screenplay/vi4021485849/

---

Ekstra: Ne diyebilirimki. Western sevin veya sevmeyin bu film gercekten iyi. Siki bir macera ariyorsaniz ve bunun eski Amerikada gecmesini istiyorsaniz, dogru secim.

Resim:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moribito -- 13 Eylül 2008; 4:17:00 >
  • Filmin Ismi: A History of A Violence

Yil: 2005

Genre(Tur): Suc, Drama

Trailer:http://www.imdb.com/video/screenplay/vi1723072793/

---

Ekstra: Filmi daha 1 saat once izledim. Yavas ilerleyen bir film olmasina ragmen sonunu rahatlikla getirdim. Ara ara siksada (Ozellikle giris 5 dk kafayi yiyecektim yavasliktan), filmin yarisina dogru isler karisiyor ve tansiyon artiyor.

Resim:
  • Filmin İsmi
    Interview with the Vampire
    (Vampirle Görüşme)

Tür
    Dram / Korku
    Yönetmen
    Neil Jordan
    Senaryo
    Anne Rice , Anne Rice (Kitap)
    Görüntü Yönetmeni
    Philippe Rousselot
    Müzik
    Elliot Goldenthal
    Yapım
    1994, ABD , 123 dk.
    Oyuncular
    Tom Cruise (Lestat de Lioncourt) , Brad Pitt (Louis de Pointe du Lac) , Kirsten Dunst (Claudia) , Stephen Rea (Santiago) , Antonio Banderas (Armand) , Christian Slater (Daniel Malloy) , Thandie Newton (Yvette)
    İMDB Puanı
    7.4/10
    Konusu
    Korku edebiyatının önemli isimlerinden Anne Rice'ın romanından uyarlanan film, karizmatik vampir Lestat ve onun tarafından ısırılarak vampir olan soylu Louis'in maceralarını konu alıyor. Vampirliğe alışamayan Louis, açlığını gidermek için insan öldürememektedir. Bu durumu çözebilmek için Lestat, küçük bir kızı da vampir yapar.
    Filmden Sahneler

Fragman İndir

Düzeltme:İmla Hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mastenc -- 13 Eylül 2008; 4:49:32 >
  • Vampirle Görüşme.Kadro iyimiş listeme ekledim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.