Şimdi Ara

DH Film Tanıtımları (# RED #) - [FILM: 267] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
466
Cevap
3
Favori
43.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aman tanrım ı izleye izleye bıkmamıştık.jim carry bir efsanedir benim gözümde.....
  • jim carrey severim avrupalılarda sever ama Amerikalılar şebek,der kusura bakmayın ama abartısız Çünkü rollerinde (komedi tarzı) tabıki taklitçilik yapar kimin takliti oldugunu ise Amerikalılar iyi bilir
  • Yinede yorumlarınıza saygım var Eleştiri sonuç olarak Aman Tanrım kısmına katılmıyorum ama Ne güzel forum budur arkadaşlar:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: 20burak1991

aman tanrım ı izleye izleye bıkmamıştık.jim carry bir efsanedir benim gözümde.....

Aman Tanrım gerçekten süper
  • Filmin Ismi: Sil Baştan - Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Yil: 26 Mayıs 2006

Genre(Tur): Romantik / Dram / Komedi / Romantik Komedi HER DAİM ROMANTİKLERE:)

Trailer:

---

Ekstra: Joel Barish, iki yıl boyunca beraber olduğu sevgilisinden oldukça şaşırtıcı bir haber alıyor. Kadın, bir teknolojik deneye katılarak, ilişkilerini tamamen hafızasından silmiştir. Yani Barish'in kim olduğunu bile hatırlamamaktadır. Bu gelişme üzerine küplere binen adam, aynı prosedürü kendi üzerinde de gerçekleştirmek ister...

Film, adamın hafızaları silinirken, yaşanılan ilişkiyi gözler önüne serer. Adam da bir kez daha oldukça iyi başlayan ve sonradan tadı kaçan ilişkiyi izler. Fakat zaman geçtikçe ve sıra yaşanılan güzel şeylere gelince, üzerindeki müdaheleyi durdurmak ister. Pişman olmuştur!

Resim:
     DH Film Tanıtımları (# RED #) - [FILM: 267]
  • Filmin Ismi: Vegas'ta Korku ve Nefret - Fear and Loathing in Las Vegas

Gösterim: 2 Haziran 2000 yapım yılı:1998, ABD , 118 dk.

Genre(Tur): Komedi , Birazda siyasi:)

Trailer:

---

Ekstra: 1972 yılında Nixon Amerika Birleşik Devletleri Başkanı idi, ülkenin gençleri Vietnam'da ölüyordu ve Raoul Duke (Johnny Depp) denen adam tüm bunların üstesinden bildiği tek yöntemle gelmeye çalışıyordu.

Gizemli Doktor Gonzo ve Raoul Duke; Las Vegas çöllerinde aynı arabada yol almaktadırlar. Son sürat gitmekte olan arabanın yolcularının her ikisi de kendilerine çığlıklar atarak saldırıya geçmiş olan yarasalardan kurtulmaya çalışmaktadırlar. Radyoda Vietnam savaşını anlatan spikerin sözleri ise çok da fazla bir şey ifade etmemektedir. Çünkü onlar aslında halüsinasyonları ile başbaşadırlar. Otostop yapan bir üçüncü yolcu için durduklarında her ikisi de olabildiğine normal davranmaya çalışırlar. Duke yeni yolcularına görevlerinin ne olduğunu anlatmaya çalışmaktadır.

Resim:
  • Filmin Ismi: Last Castle

Yil: 2001

Genre(Tur): Aksiyon, Drama

Trailer:http://www.imdb.com/video/screenplay/vi2525954329/

---

Ekstra: Dayanisma, saygi, disiplin. Nerede olursa olsun nu 3 ilkeye sahip insanlar her zaman digerlerinden 1 adim one geciyorlar. Asker ve hapishane ile ilgili film severlere kesinlikle onerilir.

Resim:
  • Vegas'ta Korku ve Nefret - Fear and Loathing in Las Vegas herkezin anlamasını beklemiyorum Film çıktıgı dönem bile anlaşılamamış Daha ilerki senelerde KÜLT film olarak adlandırılmıştır OLİMPOS,u bilirsiniz dimi arkadaşlar geçen seneki tatilimde Projektör 2 film birden ücretlendirilmişti yerde puflar, yayın yapan arkadaşla konuştuk Fear and Loathing in Las Vegas göstersenize izleyip kopalım dedim,Abi keşke olsa dediler yani öyle bir film NOT:İçici yada kullanan degilseniz filmi anlamanız biraz zor...
  • Filmin Ismi: Treasure Planet

Yil: 2002

Genre(Tur): Animasyon (Cizgi-Film), Aksiyon, Macera

Trailer:http://www.imdb.com/video/screenplay/vi2555052313/

---

Ekstra: Sadece aile izlenilebilecek bir film degil kesinlikle her yas grubuna hitap eden ve uzun metraj Cizgi-Filmlerin en iyi orneklerinden biri.

Resim:
  • Filmin Ismi: Léon Sevginin Gücü filan değil türkçe çevrimi, türk dil kurumu bunu hep yapıyor

Yil: 1994, Fransa / ABD , 110 dk.

Genre(Tur): Gerilim / Dram / Aksiyon

Trailer:

---

Ekstra: Kusursuz bir katil. Masum bir kız. Birbirlerinden başka kaybedecek hiçbir şeyleri kalmamış. Erkek sessizce hareket ediyor. Duygusuzca öldürüyor. İz bırakmadan yok oluyor. Zayıf noktasını ise sadece... 12 yaşındaki bir kız biliyor.

12 yaşında New York'ta yaşayan bir kız olan Mathilda üvey ailesinin yanında sevimsiz bir yaşamı paylaşmaktadır. Babası, iki taraflı oynayan bozulmuş polis Norman Stansfield için uyuşturucuları saklamaktadır. Mathilda'yı kaçıp gitmekten tek alıkoyan küçük erkek kardeşidir. Bir gün, Stansfield ve adamları sudan bir sebepten, tüm ailesini katlettikleri zaman, o sırada alışverişte olan Mathilda şans eseri hayatta kalır ve en çok ihtiyacı olduğu sırada Léon'un dairesine saklanarak kendini kurtarır.

12 yaşındaki kız, kısa süre içinde Léon'un sıradışı mesleğini keşfedecek ve küçük kardeşinin intikamını almak için bu profesyonel katilden yardım isteyecektir. Babalık yapmak işlerinde ve arkadaşlıkta olabildiğine deneyimsiz olan Léon Mathilda'yı beladan uzak tutmak için ümitsizce çabalar. Sonunda bir katil, bozulmuş bir polis ve masum küçük kızın ekseninde dönen hikaye doruğa çıkarak yönetmen Luc Besson'un en iyi filmlerinden birinin öyküsünü oluşturur.

Resim:
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaplanmete

Filmin Ismi: Shoot`em Up

Yil: 2007

Genre(Tur): Aksiyon, Komedi

Trailer:http://www.imdb.com/video/screenplay/vi2256994585/

---

Ekstra: Tum onyargilarimdan kurtulup, filmi actim. Kalitesiz bir film oldugunu biliyordum. Clive Owen kotu bir oyuncu olmamasina ragmen, nedense bir kaliteli bir kalitesiz filmlerde oynadigi seklinde bir kariyeri var. Film basladi sikilip kapaticagimi dusunurlen, adamin HAVUCla yaptiklarina sasirmamak elde degil, film devam ediyor ve ben aynen hadibe, yok canim, olmaz bu kadar, bu bir saka dimi seklinde yorumlarla filmi izliyorum. Inanilmaz bir sekilde film bitiyor. Iyi bir yapim olmamasina ragmen mukemmel bir izlenilebililirligi var.

Resim:

Ben bu filmi seyrettim.Gerçekten de ismini tamamiyle hak ediyor.Hele ki son bölümlerde fabrikada yaptığı düzenekler harikaydı.Konusu güzel olsa da ana tema adam öldürmek.Clive Owen'in seyrettiğim 2. filmi.Kral Arthur'u seyretmiştim ama.Sanki adamın duyguları alınmış.

Güzel konu.Buraya bakıp film edinebilirim
  • Filmin Ismi: American History X

Yil: 1998

Genre(Tur): Suc, Drama

Trailer:http://www.imdb.com/video/screenplay/vi1773535513/

---

Ekstra: Aslinda inanmadigin sadece inandirildigin bir sey uzerinde tum hayatini harcamak... Bu film aslinda gercek, neden? Daha neyin ne olup olmadigini bilmeden insanlarin beyinleri yikaniyor once kendi hayatlarini sonrada sevdiklerinin hayatlarini mahvediyorlar. Gunumuzdeki terorizm, orgutlesmeler, mafyalar, cesitli gruplar vs... Hepsi ayni temeller uzerinde. Bu filmi izleyerek aslinda hayatlarin nasil bosa harcandigini goruyorsunuz.

Ve bundan sonra dusunmeye basliyorsunuz;
    Ne yaparsam benim ve sevdiklerimin iyiligine olur?

Resim:
  • quote:

Filmin Ismi: American History X

Yil: 1998

Genre(Tur): Suc, Drama

Trailer:http://www.imdb.com/video/screenplay/vi1773535513/

---

Ekstra: Aslinda inanmadigin sadece inandirildigin bir sey uzerinde tum hayatini harcamak... Bu film aslinda gercek, neden? Daha neyin ne olup olmadigini bilmeden insanlarin beyinleri yikaniyor once kendi hayatlarini sonrada sevdiklerinin hayatlarini mahvediyorlar. Gunumuzdeki terorizm, orgutlesmeler, mafyalar, cesitli gruplar vs... Hepsi ayni temeller uzerinde. Bu filmi izleyerek aslinda hayatlarin nasil bosa harcandigini goruyorsunuz.

Ve bundan sonra dusunmeye basliyorsunuz;
    Ne yaparsam benim ve sevdiklerimin iyiligine olur?

Resim:
    Çok Çok iyi
  • Filmin Ismi: Contact

Yil: 1997

Genre(Tur): Bilimkurgu, Gerilim, Drama

Trailer:http://www.imdb.com/video/screenplay/vi2126446873/

---

Ekstra: Uzaya ve uzaylilara karsi bambaska bir deneyim. Degisik konusu ve surukleyici bir film izlemek istiyorsaniz cok iyi bir secim. eski olmasina aldirmadan izleyebilirsiniz. Emin olun simdiki uzaylilarla ilgili olan filmlerden cok daha mantikli ve surukleyici.

Resim:
  • Filmin Ismi: Ed Wood

Yil: 1994, ABD , 127 dk.

Genre(Tur): Komedi / Dram

Trailer:

---

Ekstra: Johnny Depp (Edward D. Wood, Jr.) , Martin Landau (Bela Lugosi) , Sarah Jessica Parker (Dolores Fuller) , Patricia Arquette (Kathy O'Hara) , Ed Wood, kimilerine göre dünyanın en kötü yönetmeni, kimilerine göre de, filmleri son derece keyifli, nev-i şahsına münhasır kült bir yönetmen. Tim Burton, ikinci grupta yer alan bir yönetmen olarak daima ilhamları arasında tuttuğu Wood'un filmcilik serüveni üzerine bu filmi gerçekleştirdi.

Yapımda, Ed Wood'un ayrıntılı yaşam hikayesinden çok, en çok bilinen yapımlarını çektiği dönem ve film yapma konusundaki hırsı konu ediliyor.

Hem Ed Wood'u tanımak hem de Burton'ın başyapıtını görmek için kaçırılmamasında fayda var. İzledikten sonra sizde yazının başındaki sorunun cevabını bulacak ve muhtemeleen ilk seçeneği eleyeceksiniz!

Resim:
  • Filmin Ismi: 45

Yil: 27, 2007 DVD

Genre(Tur): Her kadının izlemesi, erkeklerin sakınması gerekilen bir film:)

Trailer:

---

Ekstra: İki silah satıcısının hayatlarını anlatan İlişkilerini ise (en azından milla olarak ) tekrar gözden geçirmesi gerekmektedir Angus Macfadyen iskoçyalı aktör, cesur yürek ve saw 3 tanıyoruz

Resim:
  • Filmin Ismi: Big Fish

Yil: 2003

Genre(Tur): Macera, Komedi, Dram

Trailer:http://www.imdb.com/video/screenplay/vi1522139417/

---

Ekstra: Siradan bir film istemioyrsaniz, Big Fish hos konusu ve surukleyici hikayesi ile cok guzel bir film. Konudan bahsetmiyorum tamamiyle siradan olmayan yenilikci bir konusu var, rutin olan ve tek duze giden filmlerden sikildiysaniz, bu film size gore.

Resim:
  • Filmin Ismi: The Brave

Yil: 1997, ABD , 123 dk.

Genre(Tur): Dram

Yönetmen: Johnny Depp ilk yönetmenligi

---

Ekstra: Johnny Depp (Raphael) , -Marlon Brando- usta aktörün Depp ikinci projesi ilki hatırladıgımız gibi Don juan,dı sıkmadıgı sürece ilginç bir filmdir:)

Resim:
  • Filmin Ismi: The Count Of Monte Cristo

Yil: 2002

Genre(Tur): Aksiyon, Macera, Drama

Trailer:http://www.imdb.com/video/screenplay/vi1391067417/

---

Ekstra: Fazla soze gerek yok. Bu film pek duyulmamis olmasina ragmen 2000 lerde yapilmis en iyi macera/drama filmlerinden biri. Filmin 3 saati askin bir suresi var ve bir an bile sikmiyor. Artik kaliteli yapimlar ve iyi oyunculuklar gorme zamani geldi diyorsaniz vede biraz korsan, biraz duk, biraz ask, biraz macera,biraz dram, birazda delilik iceren bir film ariyorsaniz, bu filmi en kisa zamanda izleyin.

Resim:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moribito -- 28 Mayıs 2009; 22:07:05 >
  • Filmin Ismi: Amerikan Sapığı - American Psycho

Yil: 9 Mart 2001

Genre(Tur): Gerilim

Trailer:

---

Ekstra: Birde klasik verelim ,Babasının Wall Street'teki şirketinde çalışan Patrick Bateman, genç ve iyi görünümlü bir adamdır. Dışardan bakıldığında normal biridir Bateman, fakat gerçekte amaçsızca insan öldürmekte, kadın vücutlarından aldığı parçaları evinde biriktirmektedir.

Bret Easton Ellis'in aynı adlı yankı uyandırmış romanından uyarlanan film, 1980'li yılların açgözlü kent yaşamına bir taşlama niteliğinde. Kitaba kaynaklık eden roman ve Ellis'ten yapılacak yeni uyarlama hakkında bilgiye ulaşmak için

Resim:
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.