Şimdi Ara

^^^DH FİAT UNO CLUBU^^^ (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.142
Cevap
101
Favori
1.421.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ankarametinerr

arabayla ilgili bir sorunum daha var.
    acaba farlarımız zayıf mı. uzunlarda bile rahat edemiyorum giderken. arkadasın arabaya biniyorum öyle değil.

farların iç aynaları kararmış olmasın ondan zayıf geliyordur.

• teşekkürler..

evet orijinal boya, sadece arka kapının birinde boya varmış hala anlayamadım hangisinde.. o kadar ustaca boyanmış... bu da 96 zaten, sx ie, tek sorunu çok yakması.. 30 ykr ile can yakıyor şehiriçinde..
  • Teşekkür ederm mrt dnz, havnitekin. Hepimize kazasız belasız yolculuklar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: AltonA

teşekkürler..

evet orijinal boya, sadece arka kapının birinde boya varmış hala anlayamadım hangisinde.. o kadar ustaca boyanmış... bu da 96 zaten, sx ie, tek sorunu çok yakması.. 30 ykr ile can yakıyor şehiriçinde..

tamponları boyasız görün ce S zannettim değişti sanırım.lpg taktır rahat edersin.
  • uno ların şu an piyasası ne kadar arkadaslar

1996 70s var bende. biraz daha konforlu bir araba almak için satışa çıkarmayı düşünüyorum.
  • HELP ...... HELP.....

arkadaşlar öncelikle herkeze selamlar... benım araç 96 model 70s sorunum şu araçta vites yükseltmem gerektigi zaman 3000 4000 arası araçtan zırrrrrrrrrt dıe bı ses gelıo vıtesı yukseltınce ses kayboluyo bu sorun sısce nerden kaynaklanıyo??? bi arkadaş devir uyarıcı o falan dedı ama pek mantıklı gelmedı bana...bide on takımlardan son zamanlarda cok tıkırdamalar gelıo napıcamı şaşırdım dogrusu bı yardımcı olursanız coooooooooook sevınırım sımdıden herkeze cok tesekkurler.......
  • quote:

Orjinalden alıntı: tibet89

HELP ...... HELP.....

arkadaşlar öncelikle herkeze selamlar... benım araç 96 model 70s sorunum şu araçta vites yükseltmem gerektigi zaman 3000 4000 arası araçtan zırrrrrrrrrt dıe bı ses gelıo vıtesı yukseltınce ses kayboluyo bu sorun sısce nerden kaynaklanıyo??? bi arkadaş devir uyarıcı o falan dedı ama pek mantıklı gelmedı bana...bide on takımlardan son zamanlarda cok tıkırdamalar gelıo napıcamı şaşırdım dogrusu bı yardımcı olursanız coooooooooook sevınırım sımdıden herkeze cok tesekkurler.......

modeli de yılı da aynı benim arabanın ilk kez senden duydum öyle bisorun yaşamadım hiç.
  • arkadaşlar içimde kalmasın söliyim istedim dün çevre yoluna 99 uno 1,4 lpg ile 200 ibreyi cok rahat gördüm(kendime ) biliyorum suc ama yazmak istedim.cidden arac cok seri bir arac.iyiki unom var

ayrıca aracta iki kişiydik 0--100 hızlanmasını denedik lpg de 13,5saniye benzinde 11,5 saniye bulduk en iyi zamanlarımız olarak...
    bayağı bir de lastik yaktık ama

velhasıl uno seridir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şafi -- 3 Haziran 2007; 10:16:21 >

• merhaba unocular
    forumlarda uno60lar hakkında hatalı bilgiler verilmekte
    7 yıldır uno60 kullanıyorum aldığımda 90bindeydi şimdi 165binde 7 yıldır büyük bi sorun yaşamadım rutin bakımlar falan filan..
    hiç yolda kalmadım çekişinden de çok memnunum şehir içinde benzinle 30 kuruş civarı yaktığı doğrudur ama uzun yolda az yakar ben 2 yıldır lovato lpg kullanıyorum net 10 kuruş yakıyor (ankarada lpg 1.30 ytl)
    ilk takdırdığımda düzen tutmadı ya iyi çekiyordu yada fazla yakıyordu ama en sonunda usta ayarını buldu ve ben bu ayarı hiç bozmadım ee haliyle yokuşlarda biraz tıkanıyor ama bu lpg nin doğasında var ön takım ve amortisörlere çok dikkat ederim aracım çok güzel yol tutar virajlara girdiği gibi çıkar bunda sert amortisörlerin payı var tabii sonuçta 5-6 bin ytl lik bi araç için bence süper bi alternatif aracım orjinal italyan olduğu için avrupa havası var tabii
    herkese selamlar ankaradaki unoculara yardımcı olabilirim bizzat sorunlarında diğer arkadaşlarda mesaj atabilir

UNO 60 IMI SEVİYORUMM...

• quote:

Orjinalden alıntı: AltonA

merhaba arkadaslar...
    öncelikle hayırlı olsun forum başlığı..

bende de 96 model 70 sx var, aldığımda bi hayli temizdi biraz ben kirlettim acemilikten :) 85.000 km de 7.500 e aldım 2006 kasımında.. cok geldi gibi ama bayandan dediler, çok temiz dediler aklımı çeldi galerici arkadaş.. çelik jantı falan var Cms, birde camlara film çektirmek yerine direk renkli cam yaptırdım.. malum alanya bol güneşli bi yer... çok tatlı oldu...

ama geçenlerde bi fulleme testi yaptım 33 ykr yaktığını gördüm şehiriçinde... korktum servise götürdüm enjeksiyon sisteminde, beyninde bi arıza vardır die temiz çıktı makinede, usta bujileri eskimiş dedi, 30 milyona halletti.. 4 gündür 100 km yaptım, çeyreğe bile düşmedi daha... heralde düzeldi gibi.. usta, şehirici 30 ykr normal dedi bizim araba için.. bilmem sizinkiler nasıl bu konuda...

ama ışıklarda kalkışlarda herkesten önce kalkmak, herkesin aynada küçüldüğünü görmek güzel bi duyguymuş.. çok seri ve sürüşü pratik bi araç...

renkli camı ben de düşünüyorum, tecrübelerini paylaşırsan sevinirim.. ne kadar tuttu, en açık ton mudur nedir ne değildir..

• Uno kullanmış ve onu çok seven biri olarak ateş gibi seri bi araba olduğunu söylemek istiyorum geçen bnm 1.3 m-jetle denedik Uno'yu çok feci bi kapışmanın ardından Turbo etkisini gösterdi ancak Uno 1.4 i.e'yi bn kullansaydım Doblo'ya pas vericemi pek zannetmiyorum :D
  • SLM ARKADASLAR ONCELİKLE CLUB UNUZ HAYIRLI OLSUN
    BENDE 6 AY ÖNCE UNO 60S ALDIM AMA 70S ALMAYI TERCİH EDERDİM AMA KISMET BUYMUS
    UNO 60 LARLA İLGLİ İST YEDEK PARCA KONUSUNDA ULASABİLECEGİMİZ YER VARSA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
  • UNO 60 LARIN PARÇALARI OPAR VE FİAT (TOFAŞ DEĞİL) yedekparçacılarda olduğunu yazıyorlar devamlı.oralara bi bak istersen.
  • ilgine sagol ama oparı hic biryerde gormrdim fazla yagın biryer degil herhalde
  • quote:

Orjinalden alıntı: mrt_dnz

ilk olarak ben koyuyorum aracımın resmini

http://img258.imageshack.us/img258/8274/pic0211qz5.jpg

http://img524.imageshack.us/img524/9683/pic0210jk7.jpg

ankarada nerdesin mert. ben yenikent

• uno hayranları olarak böle bi yerin açılmasını tebrik ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: rockstar_942

uno hayranları olarak böle bi yerin açılmasını tebrik ederim

hosgeldin paylaşımlarını bekliyoruz.
  • fiat ın brezilyaya özel ürettigi 2006 model unolar

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.