Şimdi Ara

DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ '' (505. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.921
Cevap
125
Favori
913.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2005+ palio lar için (yeni kasa) teyibe aux olayını çözen yada yapabilen usta tanıyan varmı arakdaşlar aramızda.
  • mjordan2345 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun bende yeni aldım aynı araçtan.
    gayet yakışıklı oluyor araç önler 1 numara arkadalar 2 numara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_yolcu

hayırlı olsun bende yeni aldım aynı araçtan.
    gayet yakışıklı oluyor araç önler 1 numara arkadalar 2 numara.

On numara olmuş güle güle kullan kardeşim ayıptır sorması kaça yaptırdınız toplam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mjordan2345 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim kardeşim. 120 tl ye yaptirdim. Sultangazi de sanko da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler aracım satılık

Sahibinden satılık

İlan No: 454065811

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sahibinden-satilik-454065811/detay

• Arkadaşlar dogduğumdan beri tanidiğım komşumda 2005 model 1.2 16w albeasi var makyajli kasa olmayan 2006 yilindan beri aracin sahibi aracta boya yok orjinal 63 binde lpg yok tam anlamda sifir araç bakimlarini aksatmadan yapar komşum 22 bin fiyat diyor sizce fiyat uygunmudur yüksekmidir klima tek airbag hidrolik direksiyon felan var araçta gümüş gri renk araç güneş yanıği yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Shotput

Arkadaşlar dogduğumdan beri tanidiğım komşumda 2005 model 1.2 16w albeasi var makyajli kasa olmayan 2006 yilindan beri aracin sahibi aracta boya yok orjinal 63 binde lpg yok tam anlamda sifir araç bakimlarini aksatmadan yapar komşum 22 bin fiyat diyor sizce fiyat uygunmudur yüksekmidir klima tek airbag hidrolik direksiyon felan var araçta gümüş gri renk araç güneş yanıği yok

Fotolarını da paylasın bakalım bi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Aracin resimleri yok ama attigim fotodaki aracla birebir ayni jant kapaklarina kadar ayni renk ayni torpido göğüs rengi bile aynı hatta teyb bile ayni diyebilirim bu araca ek olarak direksiyon deri kaplama al taklardan değil dikişli özel kaplama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shotput -- 2 Temmuz 2017; 20:7:46 >
  • Shotput S kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle kacirma.hemen yarin al.cok ciddiyim.temiz araba bulmak cok zor

• quote:

Orijinalden alıntı: ekostu@mynet.com

Kesinlikle kacirma.hemen yarin al.cok ciddiyim.temiz araba bulmak cok zor

Kardeşim temiz araç bulmak gerçekten zor bildiğim araba ama fiyatında tereddütdeyim lpg felan takicam en az 1300 ila 2000 tl arasinda arac bana 24 e yakin bi fiyata gelicek onun yerini 98 2000 model corolla 2003 2004 cordoba felan olmazmi diye dusunuyorum ama bu araclar en az 190 200 kmyi gecmis olacak ama kalite bir tik fazla tam olarak kararsizim

0535 609 61 67 erkan ararmisin beni.palio var bendede goruslerimi aktarmak isterim

Yerliden sasma ben cok memnunum.kilometre yuksek bahsettigin araclarda.bence hic bulasma albea isini rahat gorur.ben cok memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ekostu@mynet.com

0535 609 61 67 erkan ararmisin beni.palio var bendede goruslerimi aktarmak isterim

Erkan abiye çok tesekkur ederim telefonda gerekli bilgiyi güzelce anlatti

• Selamün aleyküm abiler. Halamın paliosunun teybi 4 haneli kod istiyor yanlış giriyoz waitte uzun süre kalıyor. Hiçbir şekilde teybi çalıştıramıyoruz radio vs dinleyemiyoruz. Bu şifreyi kırmanın bir yolu var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

• Oguzhan97 kullanıcısına yanıt
    Yetkili servislere sorun tofas yetkili servislerine

• Selamunaleykum

2005 palio almayı düşünüyorum 1,2 klima açıkken yokuş çıkmada veya normalde zorlanır mı araç?
  • h_e H kullanıcısına yanıt
    Evet klima etkiler.yuksek viteste isen sorun olmaz

• fiat palio 1.4 el rölanti valfi nasıl bulabilirm tam uygun parçasını..
    yardımcı olurmusunuz.
  • Oguzhan97 kullanıcısına yanıt
    Akünün kutup başlarını bi çıkar tak bakalım belki işe yarar hala çözemediysen

• Arkadaşlar çözemediğim bi sorunum var. Palio 98 model 1.4 aracım var. Sol rotili değiştirmeye çalışırken aks milini fazlaca çekiştirdim şanzıman tarafından körük çıktı ve yaklaşık 2 su bardağına yakın sıvı yağ aktı. Netten araştırğımda diğer markaların aks millerinin bu kısımları şanzımandan ayrı bi parça ve içine gres dolduruyorlar. Palioda ise mil doğrudan şanzımana bağlı gibi. Çünki milin takıldığı yerin içinde dişli görünüyor. Şimdi aracı hareket ettirmeye korkuyorum akan şanzıman yağı ise ve şanzıman yağsız kaldıysa diye.

Palioda şanzıman yağı nasıl değiltirilir?

Ve aks mili hakkında bilgisi olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.