Şimdi Ara

DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ '' (504. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.921
Cevap
125
Favori
912.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 502503504505506
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 1.6 16 lık bir weekendim var aranıza katılmakdan gurur duyuyorum artık :D
  • Hocam ben öğrenciyim yani annemle yaşıyorum aile arabası olarak kullanacağım ww polo classic mi alayım yoksa palio mu doğan mı bütçe 15 20 arası en fazla 18 bin satarken zarar etmiyeceğim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gknshn1453 G kullanıcısına yanıt
    polonun classic versiyonun piyasası yok ...
    doğan-şahin zamanı değil ...
    palio, corsa, clio, getz ...

@gknshn1453
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    GETZ FALAN SATABİLİRMİYİM İKNCİ ELDE
    PARDON KLAVYE BÜYÜK YAZIYOR
    birde polo hb nasıl
  • smhsyhn*34 S kullanıcısına yanıt
    Clio 4 1.2 motor 110 km hizda cok motor sesi aliyor.palio da bu motor sesi yok sizde farkettinizmi bunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostu@mynet.com

Clio 4 1.2 motor 110 km hizda cok motor sesi aliyor.palio da bu motor sesi yok sizde farkettinizmi bunu

Hocam valla ben palioda motor sesinden ziyade fan sesini duyuyordum buda beni mutlu ediyordu 😂😂 ohh fan açtı diyordum 😂

Bu Clio da hararet ibresi bile yok yalandan bi ışık koymuşlar,araba yansa haberimiz olmuyacak... 😊

Benim arac 1.2 120 hp turbo edc, araçta turbo ve 120 beygir olduğu için pek zorlanmiyor aşırı ve rahatsız edici bir motor sesi yok araçta. 1.2 manuel olanlar 75 hp onlar alabilir motor sesi belki...

• gknshn1453 G kullanıcısına yanıt
    Hocam al temizinden 1.4 el Palio Üzmez de zararda ettirmez ekonomikdir,parçası ucuzdur,piyasası vardır.

Ben Paliomu 2015 de 12000 e almıştım,2 ay önce 16500e sattım,ilana koydum 24 saat geçmeden satıldı (temizdi kendileri ☺) beni hiç yolda bırakmadı Türkiyenin yarisini gezmisimdir.

Sana tavsiyem wv nin veya clionun eskisini almaktansa, temiz 1.4 el 2000/2001 model palio işini görür

Hocam bi arakadaş dediki palio satışı zor kağıt gibi araba doğan daha iyi dedi benim aklımda 3 araba var palio civc mazda 323 sizce hangisi satışı sıkıntı olmayacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gknshn1453

Hocam bi arakadaş dediki palio satışı zor kağıt gibi araba doğan daha iyi dedi benim aklımda 3 araba var palio civc mazda 323 sizce hangisi satışı sıkıntı olmayacak

vardır bi bildiği arkadaşının,ama o dediğin arabalara göre daha hızlı satacağının garantisini verebilirim,(tabi temizliğine durumuna bağlı)kağt gibi derken neyi kast etti acaba?şimdiki arabaların hepsi aynı.
    mazda elinde patlar,parça sıkıntısı yaşarsın.
    ben doğanı,şahini kapıma koymam,hastaları var gerçi ,mercedes,bmw motoru takıp drif yapıyorlar :)
    hondayı bilmiyorum sadece çok yaktığını duydum...
    hocam 1.4 önermişsiniz ama forumlarda tavsiye konularına baktım 1.4 almayın diyor genel ahali, çoğu 1.2 EL öneriyor ...
    ben de bir süredir ilanlarda 1.4'lere bakmıyordum ...

@smhsyhn*34
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

hocam 1.4 önermişsiniz ama forumlarda tavsiye konularına baktım 1.4 almayın diyor genel ahali, çoğu 1.2 EL öneriyor ...
    ben de bir süredir ilanlarda 1.4'lere bakmıyordum ...

@smhsyhn*34

hocam herkes birşey öneriyor,ben kendi fikrimi söylüyorum,benim aracım 1,4 el 2000 model idi 106.000 km de aldım 2 yıl sonra 127,000de sattım aracı lpgyi ben takdırdım 450Tl ye en ufak sorun yaşamadım (ufak defekler hariç) km max 25krş yakıyordu şehir içi, parçası ucuzdur ve bana göre mk1 lerin içinde ençok tutulan ve sorunsuz modelidir 1.4 el (2000/2001).
    bende alırken çok araştırdım,biryakınımda 1.2 vardı katien önermedi lpg de sorun yaşadığını ve sık sık hararet problemleri yaşadığını söyledi,1,6 larada ben yanaşmadım açıkcası,birdaha palio alacak olsam kesinlikle 1.4 el alırım .

Benim önerim 1.4 el olur temizinden,birde klimalı bulursan tadından yenmez :),

tabi karar senin.
    2010 yılından berı palıo 1.2 16v kullanıyorum hıc sıkıntı yasamadım bakım dısında tek masrafım fan musuru arızası oldu yakıtı ıyıdır vergısı ucuzdur hele yenı kasa (2006) sonrası bulursan mukemmbel olur satısıda sıkıntı cıkarmaz lpg uyumunu bılmıyorum ama cok takan var
    1.4 el serinin en fazla yakan modellerinden biridir 1.2 16v ve 1.3 multijet en ideal motorlardır.
  • Arkadaşlar ben kendi fikrimi ve deneyimlerimi yazdım,tabiki her arabanin bakimlisi iyidir,bakımsızı kötüdür. Ben tekrar palio alacak olsam 1.4 el alirim,tabi ben mk1 e göre söylüyorum, mk 2 ve mk3 ayrı tutmak lazım tabi sonuçta birazdaha teknolojisi gelişmiş motorlar.

Belli bir bütçesi olanlar için (15.000/20,000 TL )için genel olarak palio ilk sırada olabilir...

1.4 fire motorlu olanı var bende 150 tl lik benzin (litresi 5.11tl) 400km yol gidiyorum istanbul şehir içi
    kuzenimde 2016 ibiza 1.2 benzinli var aynı yakıyor
    aracım 2009 1.4 fire active sole 60.000 km de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fx_57,5 -- 4 Haziran 2017; 19:25:30 >
  • center]
     DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ ''

9 yıl olmuş

• Bende palio aldım ağa bey mk3 2006 1.3 multijet camlara film çektirsem çirkin dururmu ince film

• Merhaba arkadaşlar ,

geçtiğimiz gün 1998 1.4 EL modeli ile aranıza katıldım. aracı almadan önce baktırdık ufak tefek masrafları olduğu aşikar. ama ben komple bir bakıma sokayım diyorum. direksiyondan trigerine. izmirde güvenilir palio ustası var mıdır? tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyler_35 -- 23 Haziran 2017; 8:26:23 >
  • Arkadaşlar selamlar
    Palıo 2002 model mk1 modelinden aldım.Kısmetse bayram sonu trigerinden motoruna detaylı bir bakıma sokacağım.Pürüz var aynası kırılmış içine başka ayna takmışlar,Bu modele uygun aynayı nasıl temin edebilirim.Malzeme aldığınız sağlam bir yer varmı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 502503504505506
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.