Şimdi Ara

DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ '' (421. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.921
Cevap
125
Favori
912.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 419420421422423
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayırlı olsun

marşpiyel plastigi kapı açma kolları aynalar ve sis lambaları var sanırım full modeli klima da var galiba

benim 2006 active modeli bunlar yok birde benzinli

6 ay 1.3 mjet dinamik bak 3 günde boş modelini al benimkide iş değil hani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • erman83 E kullanıcısına yanıt
    sağo lkardeşim
  • evet full modeli klima var
    hayırlısı kardeşim
  • asım2 kullanıcısına yanıt
    alalı1 sene oldu ben biraz agresif kullanıyorum yakıt farklılık gösterıyor.ama şöyle söyleyeyim arabayı ben karabükten aldım karabük izmir arası 90-140 km hızla artı izmir içi dolaşımyaklaşık950 km yaktığı 145 tl gaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bedaesoldier

Abiler kardeşler 1.4 8v motora sahip hiç su eksiltmeyen mübarekler var mı aramızda?

hortumları kontrol et kardeşim benim az eksiltiyordu kontrol ettiğimde kelepçenin dibinden kaçırdığını gördüm(tabi motor çalışırken bakarak) hortumu söküp yıpranmış yeri falçatayla kesip tekrar yerine taktım sorun halloldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: pemaxs

arkadaşlar palioların en çok tutulan modeli hangisi 1.2 el 16 v mi?

1.6 dan şaşma 1.6 16v hl
  • Arkadaşlar bir araba bakıyorum 2004 model multijet palıo fakat ilk tescil tarihi olarak 2007 yılı olarak gözüküyor ruhsatta. Bu ne anlama geliyor?

Herhangi bir sıkıntı doğur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelikuputis

Arkadaşlar bir araba bakıyorum 2004 model multijet palıo fakat ilk tescil tarihi olarak 2007 yılı olarak gözüküyor ruhsatta. Bu ne anlama geliyor?

iyice bi araştır olmaması lazım model2004 olupta 2007 olamaz yani bayide okadar bekliyeceğini sanmıyorum
  • Slm arkadaşlar bende palio kullanicisiyim 1999. Klimalı 1.4 tavsiye leriniz nelerdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar bir araba bakıyorum 2004 model multijet palıo fakat ilk tescil tarihi olarak 2007 yılı olarak gözüküyor ruhsatta. Bu ne anlama geliyor?

Kaza yapmıştır pert olmuştur.. toplandıktan sonra trafiğe çıktığı tarih ilk çıkış tarihi diye yazılır...
    taksi çıkmasıdır ticariden çıkmıştır hususiye geçerken ilk çıkış tarihi diye yazılır...
    araca haciz konulmuş satılmıştır yeni sahibi trafiğe çıkartınca ilk çıkış tarihi diye yazılır...
    aracın sahibi aracını uzun süre kullanmayacaksa vergi ödememek için trafikten çeker (yurtdışına falan çıktıysa) tekrar trafiğe sokunca ilk çıkış tarihi şeklinde yazılır..
  • merhaba arkadaşlar benimde aracım 2005 1.2 8 valf ve maalesef bir sorunum var
    aracımda 1 2 aydır kontagı çevirdiğimde motor çalışıyordu ama 1 saniye falan bir sürtme sesi geliyordu bi süre sonra motor daha zor çalışmaya başladı hatta motor sogukken kontagı cevirdiğimde gaz vermessem nerdeyse calışmıyordu ve yine çalışırken 1 saniye falan bi sürtme sesi benzeri ses çıkıyordu.
    bugun okuldan çıkıp markete gittim markete gidene kadar motor ısınmıştı marketten çıkıp kontagı çevirir çevirmez vıjjjjt diye uzun süreli bi ses geldi yani kontak çevrili oldugu zaman boyunca geliyordu ses öncekiler gibi 1 saniyelik değildi ve bu sefer hiç çalışmadı bende bi süre bekleyip motor soguduktan sonra tekrar denedim önceki gibi 1 2 saniye ses geldi ama çalıştı sizce problem ne olabilir?Birde çalıştıktan sonra aracın yagına baktım cok azalmıştı yag ekledim ama yagı eklemeden araç çalışmıştı zaten onla ilgili değildir heraldi.
    bu arada youtubeda "cordoba marştan gelen ses" yazınca çıkan videodaki sesin aynısı geliyor araçtan.
    Biliyorum çok uzun oldu ama başına böyle birşey gelen varsa yardımcı olursa sevinirim öğrenciyim tamda final zamanı sınavlara arabayla gitsem yolda kalır mıyım diye de korkuyorum bi yandan da çok masraf çıkartmaz insallah diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ognn

merhaba arkadaşlar benimde aracım 2005 1.2 8 valf ve maalesef bir sorunum var
    aracımda 1 2 aydır kontagı çevirdiğimde motor çalışıyordu ama 1 saniye falan bir sürtme sesi geliyordu bi süre sonra motor daha zor çalışmaya başladı hatta motor sogukken kontagı cevirdiğimde gaz vermessem nerdeyse calışmıyordu ve yine çalışırken 1 saniye falan bi sürtme sesi benzeri ses çıkıyordu.
    bugun okuldan çıkıp markete gittim markete gidene kadar motor ısınmıştı marketten çıkıp kontagı çevirir çevirmez vıjjjjt diye uzun süreli bi ses geldi yani kontak çevrili oldugu zaman boyunca geliyordu ses öncekiler gibi 1 saniyelik değildi ve bu sefer hiç çalışmadı bende bi süre bekleyip motor soguduktan sonra tekrar denedim önceki gibi 1 2 saniye ses geldi ama çalıştı sizce problem ne olabilir?Birde çalıştıktan sonra aracın yagına baktım cok azalmıştı yag ekledim ama yagı eklemeden araç çalışmıştı zaten onla ilgili değildir heraldi.
    bu arada youtubeda "cordoba marştan gelen ses" yazınca çıkan videodaki sesin aynısı geliyor araçtan.
    Biliyorum çok uzun oldu ama başına böyle birşey gelen varsa yardımcı olursa sevinirim öğrenciyim tamda final zamanı sınavlara arabayla gitsem yolda kalır mıyım diye de korkuyorum bi yandan da çok masraf çıkartmaz insallah diyorum

Marş motoru kaçırıyo... Araç çalışır durumdayken yanlışlıkla anahtarı çevirme sonrasında, genelde bayanların yaptığı, ve araç marşa basıp çalıştıktan sonra bile marştan elini geç çekmek sonucunda olabılecek sıkıntı...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 98palıo

quote:

Kaza yapmıştır pert olmuştur.. toplandıktan sonra trafiğe çıktığı tarih ilk çıkış tarihi diye yazılır...
    taksi çıkmasıdır ticariden çıkmıştır hususiye geçerken ilk çıkış tarihi diye yazılır...
    araca haciz konulmuş satılmıştır yeni sahibi trafiğe çıkartınca ilk çıkış tarihi diye yazılır...
    aracın sahibi aracını uzun süre kullanmayacaksa vergi ödememek için trafikten çeker (yurtdışına falan çıktıysa) tekrar trafiğe sokunca ilk çıkış tarihi şeklinde yazılır..

Dostum süper bilgi... Teşekkürler. Aklımızda olsun...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volan dişlisi veya marş motoru dişlisini
    Siyirmistir.
    Sıyrık olan noktaya geldiği zaman kaçırma yapar carrrrrr diye en kisa zamanda kontrol ettir.
    Marş motoru dişlisi aşindi ise kolay yapilir volan dislisinde zarar var ise masraf artar.

• smhsyhn*34 S kullanıcısına yanıt
    haftasonuna kadar kullanmayıp haftasonu sanayiye götürecegim inşallah kolayca hallolacak birşeydir.
  • geçen sene doga sigortadan 410 liraya yaptırıdgım sigortaya bu sene doga 1100 lira dedi.bende 665 liraya neova ya yaptırdım.soygun soygun soygun.Allah ından bulsunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysnsln

geçen sene doga sigortadan 410 liraya yaptırıdgım sigortaya bu sene doga 1100 lira dedi.bende 665 liraya neova ya yaptırdım.soygun soygun soygun.Allah ından bulsunlar

sigorta şirketlerine bu fırsatı verenlere allaha havale ediyom. benimde bu ay sonu poliçe doluyo şimdiden araştırma yaptım en ucuz 874 lira çıkıyor geçen sene 430 liraya yaptırmıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ognn

merhaba arkadaşlar benimde aracım 2005 1.2 8 valf ve maalesef bir sorunum var

selamlar cordoba marştan gelen sesi dinledim bu büyük ihtimalle marş dişlisi marştan sonra dişli geri gelmiyor ve devamlı temas halinde dişliyi bozuyor volanada zarar veriyor
    geçmiş olsun umarım fazla zarar açmaz marş dişlisiyse işin kolay
  • S. A iyi geceler cümleten. Bişey sormak istiyorum benim aracın tekerlek dubleks geçenlerde komple inmiş şişirdim 2 aydır tık yoktu bugun baktım yine tamamen inmiş yine şişirdim bi sorun kalmadı yine inmiyo şuan. Sizce sorun nedir? Yanlarda sanki çatlak var. Bide değiştirmek istesem tek bi tekerleği değiştirsem diğerleriyle uyum sorunu gibi bişey olur mu? Teşekkürler şimdiden

• S. A iyi geceler cümleten. Bişey sormak istiyorum benim aracın tekerlek dubleks geçenlerde komple inmiş şişirdim 2 aydır tık yoktu bugun baktım yine tamamen inmiş yine şişirdim bi sorun kalmadı yine inmiyo şuan. Sizce sorun nedir? Yanlarda sanki çatlak var. Bide değiştirmek istesem tek bi tekerleği değiştirsem diğerleriyle uyum sorunu gibi bişey olur mu? Teşekkürler şimdiden

• 
Sayfa: önceki 419420421422423
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.