Şimdi Ara

.::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::. (609. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.962
Cevap
182
Favori
3.004.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 607608609610611
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

EYVALLAH ABILER KARDESLER SAGOLUN. HASTA OLMUS NAPALIM OKADARDA IYI BAKIYODUM AMA KIS GELDIYA USUTMUS BIRAZ NEZLE OLMUS PERSEMBE VEYA CUMA TEKRAR OPUSMEYE BASLIYORUZ. BAKALIM AKLIMADA BIRSEY GELDI EGER UYGULAYABILIRSEK ZUPPER OLACAK.

O ZAMAN 2.0 DEGILDE FERISTAHI GELSE HAVA CIVA OLACAK. GENE AYARIM KACTI IDARE EDIN
  • hadi sana kolay gelsin gardaşım cebine kuvvet gelsin
  • Arkadaşlar Herkese günaydın , Türkiye şartlarında 100.000 km'den sonra arabalar eskidi filan diyoruz , ama gerçekten ekonomik olarak faydalandıkmı? arabalarımızdan değilmi.

Volvo ile ilgili bir haber buldum inanamadım.

1966 New Yorklu Irv Gordon, satın aldığı Volvo 1800S ile 2.9 milyon kilometre kat ederek bu alanda bir rekor kırdı. Gordon, motorunu 1.08 milyon kilometre kat ettikten sonra ilk kez yenilemesini ise esprili bir yaklaşımla “Biraz gürültülü çalışmaya başlamıştı!” diyerek açıklıyordu. (linkide aşağıda)

http://otomotor.blogcu.com/4304300

Biz marealarımızı seviyoruz ama çabuk bıkıyoruz herhalde, bırakın 2,9 milyon km'yi kaç kişi 200.000 km'ye kadar kullabilir, ben bu arabaların rahat 1 milyon yapabileceğini düşünüyorum.( segman değişimi filan-gömlek- piston değişirse peki sizce ne kadar yol yaparız uzun vadede.)
  • hemşo türkiye şartlarında ben bu araçların en kötü ihtimalle 500 .000 km yapacağına eminim

avrupada olsa bunu katlar sanırım hemşo nerdesin yahu sitede göremiyoruz seni
  • günaydın arkadaşlar...
  • herkese selamlar
    bir aralar @avcihuan sormuştu
    şu silikonlu BANANA silecek süpürgelerinden aldım geçenlerde
    çifti 35YTL ye 30 - 35-40ytl ye vardı ben 35 lik aldım. buda resmi:

.::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::.
  • pardon yahu
    erken gödermişim mesajı
    çok memnunum cillop gibi yapıyo camı diycekdim taha
  • quote:

Orjinalden alıntı: cembul

herkese selamlar

güzel olmuş . peki kaç inc lik alınacak montajı nasıl oluyor. normal silecekle aynımı takılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klavikula76 -- 21 Kasım 2007; 11:21:44 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: klavikula76

quote:

herkese selamlar

güzel olmuş . peki kaç inc lik alınacak montajı nasıl oluyor. normal silecekle aynımı takılıyor

ölçüler arabada var akşama bakar yazarım
    eskiler çıkıyor bu takılıyor.. çok basit 2 dakikada uygulanıyor
  • bu sıleceklerıde kullanan cogalmaya basladı tavsıye edıyorlar. memnun olan veya sıkayet eden varmı bakalım kıs geldı 1-2 ay ıcerısınde ogrenırız. gercı durus olarak ayrı bır hava katıyor arabaya orasına laf yok. ama bakalım omru nasıl olacak. ben dah 1 ay kadar once bosch aldım 12 lıraya. 4*4 luk sılıyor. sımdılık gayet guzel bakalım dıger urundende sıkayet gelmezse yenılerken ondan takarım artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: kejnedar

hemşo türkiye şartlarında ben bu araçların en kötü ihtimalle 500 .000 km yapacağına eminim

avrupada olsa bunu katlar sanırım hemşo nerdesin yahu sitede göremiyoruz seni

Selam Kejnedar abi, izine ayrıldığımdan internetim yok o yüzden foruma giremiyorum. Bence 500.000 km birşey değil, araba zorlanmadan bakımları yapılırsa 1 milyon km yi rahat görür ama yılda 15 bin km yapıyoruz. 80-90 yıl lazım 1 milyon km yapmak için onada ömür yetmez . Kısaca benim yorumum bu
  • SLM ARKADAŞLAR. FAZLA MESAJ ATAMADIĞIM İÇİN KUSURUMA BAKMAYIN. ANCAK MESAJLARI OKUYABİLİYORUM.İŞ GÜÇ YANİ BAYAĞI YOĞUNUM. SİZLERE KOLAY GELSİN. MESAJ YAZAN ELLERİNİZ DERT GÖRMESİN.
  • selam arkadaşlar işlerin yoğunluğu sebebiyle birsüredir giremedim foruma.

quote:

Orjinalden alıntı: perfect2643

MAREALARIN KAPI KOLLARININ DIŞI SOYULUYOR YENİLERİDE AYNI MI? FİYATLARI NEDİR BİLE VARMI?

benim marea sx dede aynı sorun var kapı kolları yumuşak yapılı olması maksadıyla suni deri gibi bir malzemeyle kaplanmış. fakat sıcak güneş ve soğuktan etkilelen kollar soyuluyo ve çirkin bir hale geliyo. ankaradan yeni 130 ytl ye aldım ben 4 kolu orijinali diil ama sert plastikten. hoş görünüyo resimlerini eklerim buraya...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanli18 -- 21 Kasım 2007; 17:08:32 >
  • quote:

herkese selamlar

valla hocam senin silecekler hoş durmuş doğrusu. bende yeni değiştirdim ama bosh tavsiye ettiler bosch aldık bu kadar şekilli durmuyor. fakat camı temizlemesine laf söyleyemem doğrusu... :D
  • benım şöför koltuğu kırıldı.. kafalığın altındna sanki kaynaklı bir demır koptu gibi sol tarafım azıcık aşağı doğru duruyor. uraştım yerıne getirebilirmiyim diye ama olmadı.. başına boyle bişi gelen varmı..
  • herkes maç seyrediyor herhalde. kimsecikler yok ortada.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sx full

benım şöför koltuğu kırıldı.. kafalığın altındna sanki kaynaklı bir demır koptu gibi sol tarafım azıcık aşağı doğru duruyor. uraştım yerıne getirebilirmiyim diye ama olmadı.. başına boyle bişi gelen varmı..

bundan sonra araba alanlara "allah kaza, bela, ceza ve koltuk kırılması vermesin" diyicem
  • millet foruma giremiyordum nedense.valla bastım formatı hemen geldim.şerefsiz bilgisayar.herkese selamlar.milli takıma başarılar dilerim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metal68 -- 21 Kasım 2007; 23:30:46 >
  • Herkese günaydın
  • aracıma brc marka kit takdırdım. aracımın benzinde hiç problemi yokken
    takdırdığımdan itibaren her zaman olmasa zaman zaman rölantide dalgalanma problemi yaşıyorum. bir iki defa stop etti
    kelebek boğazı temizlendi çözüm olmadı. kelebek sensörünün kablosunun bağlantı yerleri lehimleri falan sağlamlaştırıldı çözülmei
    ayar yapıyor usta yine çözülmüyor . bana komple kelebek sensörünün olduğu yeri değişttirecekler eminim oda çözmeyecek benzinde problem yok çünkü. adana baktırabilirim bu sorunu çözebilecek fikri olan önerisi usta tavsiyesi olan varmı lpg den nefret ettirecek budurum bana pişman olmak üzereyim. ne kadar özendiğimiz araçlarımızı parası ödeyerek kepaze ediyoruz sinirleniyorum artık . lpg mpg hikaye sırf zarar benzine bu kadar zam yapmasalar ne olur sanki
  • 
Sayfa: önceki 607608609610611
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.