Şimdi Ara

.::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::. (605. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.962
Cevap
182
Favori
3.004.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 603604605606607
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Marea exclusive 2002 1,6 16v 103 hp Yakut Bordo Erdem ASLAN Öğretmen/İzmir
  • Hoşgeldiniz...Aktif olmanız dileğiyle....
    Aracınız en beğendiğim MAREA rengi....

( bu söylememde bir sakınca yok değil mi arkadaşlar.. )
  • quote:

Orjinalden alıntı: marea8875

YAW INSALLAH KISMET OLURDA SENINLEDE TANISIRIZ.
    DOZERIN DEDIGINE KATILIYORUM. SENDEN STILO KULUP BEKLIYORUZ ONA GORE.

İnşallah Arkadaşım.....Mareacı dostlarla tanışmak beni mutlu eder....
  • quote:

Orjinalden alıntı: 35DCD04

bende üye olmak istiyorum...

Marea exclusive 2002 1,6 16v 103 hp Yakut Bordo Erdem ASLAN Öğretmen/İzmir

hoşgeldiniz, dozi arkadaşımız sizi üye yapar..
    yalnız bi sorun var... ya aracınız 2002 model değil, yada exclusive değil....

çünkü exclusive modelleri liberty ile beraber 2003 ten itibaren başladı..

arka lambalarınız, üçgenimsi mi karemsi mi?

arkadaşlar yanılıyor muyum?
  • quote:

Orjinalden alıntı: gendarme

Hoşgeldiniz...Aktif olmanız dileğiyle....
    Aracınız en beğendiğim MAREA rengi....

( bu söylememde bir sakınca yok değil mi arkadaşlar.. )

abicim sen nasıl olur da burada mareanın şu rengi benim en beğendiğim rengi falan diyebilirsin? hayret yaaa...

• quote:

Orjinalden alıntı: maymotdur

Maalesef yanılıyorsun...Marea 2002 yılının ortalarında makyajlandı....Exclusive ve Liberty adları altında 2 donanım paketiyle satılmaya başladı.Piyasadan kalkmadan son 2 yıl her iki donanım seçeneğine vip paketi eklendi.
    Linkte çoğumuzun bildiği 2002 yılının 10.ayında yapılan test var...Araç excl.

http://arabam.e-kolay.net/testDetay.aspx?id=78
  • quote:

abicim sen nasıl olur da burada mareanın şu rengi benim en beğendiğim rengi falan diyebilirsin? hayret yaaa..

Şimdi üşenmesem geriye dönüp geçmiş sayfalardaki yüzlerce mesajımı buraya taşıyacağım tek tek...

Sabah girenler sayfa numarasını görünce şaşıracak......Ha gayret zıvanadan çıkmama az kaldı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gendarme -- 18 Kasım 2007; 21:52:47 >
  • Arkadaşlar gereksiz tartışmalara girmeyelim lütfen.Bu sebeble gördüğünüz üzere kulübte online üye sayısı düştü.Lütfen yazacaklarınızı 3 düşünün 1 yazın.
    Kimsenin aracı hakkında şakada olsa kötü yorum yapmayın sonuçta renkler ve zevkler kesinlikle tartışılmaz.
    Alan kişi beğenerek ve isteyerek almıştır.Size hayırlı olsun demekten başka birşey düşmez diye düşünüyorum.

Yanılıyormuyum.Haksızmıyım yazdıklarımda

Saygıyla sevgiyle dostça kalın.

Eyyyy ahaliiiyarın Marea'ma kavuşuyommmm...
  • SELAM ABİLERİM YAHU NE FORUMMUŞ YA BURASI VE ÖBÜR TARAF BİLMİYORUM AMA ABİLER VALLA SÜPER ADAMIN HEMEN İLK BULDUĞUN MAREAYI AL BİN DİYESİ GELİYO

abiler www.trmareaclup.com

burayada bakın yahu inanın okuyamıyorum bile sayfaları vallahi sizler en faaal site ve forumsunuz ne diyim çok faalsiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: evren0606

SELAM ABİLERİM YAHU NE FORUMMUŞ YA BURASI VE ÖBÜR TARAF BİLMİYORUM AMA ABİLER VALLA SÜPER ADAMIN HEMEN İLK BULDUĞUN MAREAYI AL BİN DİYESİ GELİYO

burayada bakın yahu inanın okuyamıyorum bile sayfaları vallahi sizler en faaal site ve forumsunuz ne diyim çok faalsiniz

Verdiğin linkteki sitenin oluşma fikri burada ortaya çıkmıştır. Zaten sitenin kurucusuda @kejnedar nam-ı değer
    Anadolu kaplanı ve Marea prefösörü...Kendisi bugünlerde bana biraz sitemli biliyorum . çünkü orayı biraz ihmal
    ettim....

Burası da Marea sahiplerinin ve sevenlerinin ilk göz ağrısıdır...
  • quote:

quote:

Maalesef yanılıyorsun...Marea 2002 yılının ortalarında makyajlandı....Exclusive ve Liberty adları altında 2 donanım paketiyle satılmaya başladı.Piyasadan kalkmadan son 2 yıl her iki donanım seçeneğine vip paketi eklendi.
    Linkte çoğumuzun bildiği 2002 yılının 10.ayında yapılan test var...Araç excl.

http://arabam.e-kolay.net/testDetay.aspx?id=78

öncelikle teşekkür ederim.artık bende marea ailesinde olmaktan dolayı çok mutluyum. herkese merhabalar!

konuşıulan konuyla alakalı olarak ta ruhsatta atrafiğe çıkış tarıhi 2002'ni 7. ayı olarak gözüküyor.

• Selamun aleyküm cümleten!!! Maşallah dün coşmuş yine yaa!!! Biz barış abiyle öğle yemeğini yedik kimse gelip gitmeyince kapatıp çıktık piyasa yaptık acık!!! Haber etseydiniz konvoy yapardık yaaa...
  • HERKESE GUNAYDINLAR MAREA CEMAATI VE GENDARME

@SONKARIZMA O DEDIGIN KOLONLARI JBL MARKA BULABILIRSIN BENDEDE AYNISI VAR. SAAT AYARINDAN SONRA TEKRAR EXP TUSUNA BASILI TUTACAKSIN KENDISI HAFIZAYA ALIR. SES ISINE ARASTIRMALARIMIZ DEVAM EDIYOR. SANADA BILGI VERIRIZ.

@OGUZHANN YAW ABICIM BIDUR YAW. TABIKI KULUP KURDURUP BIZDE ORAYA YAZACAZ HEMEN ISI ACIK EDIYON BIZDE OTE TARAFA YAZARDIK NE GUZEL SENDE AZ DEGILSIN HAAAA. DERVISIN FIKRI NEYSE ZIKRIDE O OLURMUS

@GENDARME ZATEN SEN BURAYA GELMEKLE HATA YAPIYON YAW. BILMIYONMU BURDAKILERIN TAHTANIN 2 SININ EKSIK OLDUGUNU SEN BIZE BAKMA YOKSA DAHA COOOOOK KLAVYE KIRIP ZIVANADAN VE VANADAN CIKARSIN AYRIYETTEN RENK HAHHINDA FIKIR BILDIRMEK ICIN LUTFEN YAZILI IZIN ALIP GELINIZ

@AKAY INSALLAH HADI BAKALIM BEN CATLADIM BURDA YAW. SEN NASIL SABREDIYON HAYRET VALLA

@35DCD04 SENDE HOSGELDIN KARDESIM. AKTIF OLMA DILEGI ILE. ARACINA GULE GULE BIN KBC UZAK OLSUN.
  • LA BEN SAA DIMEYELIM DIMEDIMMI NIYE DIYON. SINCIK BIZDE KONVOY ISTERIK DERLERSE NOLACAK. GAZDA YOK BENZINDE YOK. SEN DOLDURURSUN ARTIK DEPOLARI
    quote:

Orjinalden alıntı: sosyete712_68

Selamun aleyküm cümleten!!! Maşallah dün coşmuş yine yaa!!! Biz barış abiyle öğle yemeğini yedik kimse gelip gitmeyince kapatıp çıktık piyasa yaptık acık!!! Haber etseydiniz konvoy yapardık yaaa...
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: evren0606

SELAM ABİLERİM YAHU NE FORUMMUŞ YA BURASI VE ÖBÜR TARAF BİLMİYORUM AMA ABİLER VALLA SÜPER ADAMIN HEMEN İLK BULDUĞUN MAREAYI AL BİN DİYESİ GELİYO

Verdiğin linkteki sitenin oluşma fikri burada ortaya çıkmıştır. Zaten sitenin kurucusuda @kejnedar nam-ı değer
    Anadolu kaplanı ve Marea prefösörü...Kendisi bugünlerde bana biraz sitemli biliyorum . çünkü orayı biraz ihmal
    ettim....

Burası da Marea sahiplerinin ve sevenlerinin ilk göz ağrısıdır...

EY VALLAH GENDARME KARDAŞ VALLAHİ SİTEM YOK AMA GÖZLER ESKİ DOSTLARI ARIYO DEDİĞİN GİBİ BURDA DOZİ BAŞLIK AÇMIŞ VE MAREA ARKADAŞLIĞI BURDA DOĞMUŞ YOĞUNLAŞMIŞ BURASI DOĞPDUĞUMUZ ANAMIZ TABİKİ ORASI OLMASADA OLUR BURASI BAKİDİR ÖBÜR TARAFTA YAZINI OKUDUM

ŞUNDAN BİRAZ SANA SİTEMİM VARDI AMA GEÇTİ ORDAKİ SAYFANIN FAHRİ ÜYESİ SEÇTİK SENİ YÖNETİM OLARAK BİR TEŞEKÜR BİLE ETMEDİN SANALDA OLSA BU BİR ONUREDİR BEN CE
  • Hayırlı sabahlar. Günaydınlar...

• öncelikle teşekkür ederim.artık bende marea ailesinde olmaktan dolayı çok mutluyum. herkese merhabalar!

konuşıulan konuyla alakalı olarak ta ruhsatta atrafiğe çıkış tarıhi 2002'ni 7. ayı olarak gözüküyor.

kusura bakma, ben yanılmışım... evet 2002 den itibaren başlıyormuş... gerdarme arkadaşımız doğru bilgiyi vermiş...
  • yaa bugün sabahtan beri mesaj yazan olmadı mı? yoksa benim pc de mi bi sorun var
  • Dur bakalım hocam bu mesaj senin bilgisayarda çıkacak mı?
    quote:

yaa bugün sabahtan beri mesaj yazan olmadı mı? yoksa benim pc de mi bi sorun var
  • İyi akşamlar dilerim. Ben kaçar.
  • 
Sayfa: önceki 603604605606607
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.