Şimdi Ara

.::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::. (602. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.962
Cevap
182
Favori
3.005.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 600601602603604
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BANA SAYGI DERSİ VEREN ABİLERİM BU YAŞLARINDA OLGUN ŞEKİLDE DÜŞÜNEMİYORLAR BİR VİDYO İÇİN BİRBİRLERİNE GİRİYORLAR VERMEK İSTEDİĞİM MESAJI ANLAMIYORLAR YA BEN 18 YAŞINDAYIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toyota SUPRA -- 16 Kasım 2007; 23:24:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: eggy13

BANA SAYGI DERSİ VEREN ABİLERİM BU YAŞLARINDA OLGUN ŞEKİLDE DÜŞÜNEMİYORLAR BİR VİDYO İÇİN BİRBİRLERİNE GİRİYORLAR VERMEK İSTEDİĞİM MESAJI ANLAMIYORLAR YA BEN 18 YAŞIMDAYIM

Bak dersini alamamışsın.
    Biz birbirimize girmeyiz sen merak etme 18 lik genç mareacı
    Nereden çıkarttın birbirimize girdiğimizi.?

Bu kulüpte sürekli mareanın güvenlik sorunlarıyla boğuşup duruyorsun.
    En az 20 msajını çıkartabilirim,sürekli eleştirip duruyorsun.
    Önceki sayfalarda yanlarda çelik bar yokmuuuu diye ortalığı inlettin...
    Bravada direksiyonla akraba olmuş maketten bahsediyorsun bir msj sonra 60 kmh den sonra paketsin diyorsun...Bizde biliyoruz 70 kmh den sonra 5 yıldızın bile fayda etmiyeceğini.

Aslanım bu kadar kafana taktıysan sattır ailene mareayı sende kurtul bizde kurtulalım...
    Tamam eleştirelim at gözlüğü takmayalım,objektif olalım ama burasınında Marea fun kulübü olduğunu unutmayalım değilmi?

• gitmiş güzelim sw hlx. eski arabamı hatırladım bir an.
  • Arkadaşlar olay senin araba 3 yıldız benim araba 4 öbürünün arabası 5 yıldız olayı değil.Hepiniz haberlerde az çok görmüş ya da duymuşsunuzdur.Eski bir belediye başkanının oğlu son model ferrarisiyle(ki ferrariden de güvenli araba var mıdır bilmiyorum) kaza yapmıştı yanındaki kız öldü kendisi komaya girdi araba da yandı.Dikkat ederseniz testler de çok az değişken parametre var ve güvenlik limitleri aşılmadan yapılıyor.Her arabanın koruma sağladığı limitler vardır ve biz de bindiğimiz arabanın limitlerini bilerek bu limitleri aşmadan kullanmak zorundayız.Aksi takdirde Allah korusun altınızdaki araba ferrari de olsa yapacağınız pek bişey olmayacaktır.Bu kuralları bilmek ve uygulamak sadece bize değil sevdiklerimize ve bizimle aynı yolda seyreden diğer insanlara karşı da bir görevdir.En azından ben öyle düşünüyorum.Hepinize hürmetler eder kazasız belasız ve de cezasız günler diliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gendarme

KEJNEDAR

Linkteki yazıya bir gözat. sizin oralarda geçiyor ....ilginç bir olay....

http://forum.donanimhaber.com/m_19086132/tm.htm

gendarme arkadaşım ben senin dostluğun dan ve senin benim doşluğumdan şüpem yok sen yanlış anldın beni sanırım ben barışın bu olaya bakış açısını yazdım seni suçlamak gibi bir fikrim de yok ben sadece barışım tereddütlerine katılıyorum ve sakin olmasını diledim biliyodum bu konunu boyutunu çünkü yazılar biraz igneleyici geldi farkındamısın konuyu dahada zora sokmak için degil bu yazdığım eskiden sen marea hastası idin bunu sağır sultan bile bilir ben barışa sakin olmasını tavsiye ettim yazının bir yerindede marea almaktan bu nedenle vaz geçtim dedin tabiki sen biniyorsun sen karar verdin herkesin bir görüşü var

anlıcan barış sakin ol mareaya laf gelirse icabına bakarız dedim şunuda belirtim diğer sayfamızda klavukulaya yazdım şu nan ulukışlada bir marea var kazalı aynı bu arkadaşın koyduğu kazalı marea gibi kaza yaptı bir kız öldü arabanın resimlerini çektin 120 km hılzla vurulmuş bir kaza o kadarda güven siz araba degil marealar

birde yazmışın kejnedar sizin oraya yakındiye linkte arkadaşın yaptığı veya yaptırıldığı kazayı onu yapanlar adanalılar bilir cono diye aşiretler vat hırsızlıkla geçinirler bizim niğdelilerden bir tane bile hırsız çıkmaz hepsi okumuş kültürlü insanlardır bakınız niğdenin netten günlüğüne kazayı anlatıyo ama niğdeli dhgil bu olayı yapanlar arabaya yazık olmuş arkadaşımızada beni bilenler bilir o yollarda akşama kdar biz görevliyiz birazda yol hatalı konuyu buralara kadar taşımak bu verilerin şimdi,ye kadar neden üye arkadaşlar tarafından konmaması durumudur ister iyi ister kötü olsun ben ce biz mareacılar bu araçları buyıl pirim yaptırdık sanırım fiaatlar oynadı selamlar saygılar

BİRDE BU ENERGİ MİDİR GENÇ ARKADAŞIMIZ BENİ HASTA EDİYO SANIRIM BEN BU MESAJI YAZARKEN DOZİ YAZMIŞ SENİWWW TRMAREACLÜPTEDE BURDAKİ YAZILARINDADA TAKİPTEYDİM BU KONU PATLAK VERDİ BENİ DELLEN DİRME

ZATEN ÖBÜR TARAFA YAZARSAN SENİ BANLARIM HABERİN OLSUN

• Bak eggy arkadaşım,ben sana pm den ilk msj ımı yazdım tartışmadan önce dikkat edersen.
    Sırf kulüp önünde tartışmamak için pm den yazdım sana,
    ama senin provake yazın direk kulüp içine bomba gbi düştü ne yapmamı beklersin?"BANA SAYGI DERSİ VEREN ABİLERİM" diye başlayarak 2 msj arka arkaya attın.

Bunu niçin foruma yazıyorsun?kendini ispatlama derdine düşmene lafı habire sokma yarışına girmene gerek yok arkadaşım...
    Ben özür diledim saygı gösterdim diyorsun bende ne güzel helal olsun diyecekken devam ediyorsun...

Benden bu kadar,birşeyler ispatlamaya güç göstermeye hiç niyetim yok.
    Vakti zamanında bu şekilde suçlandım ve halen bu içimde ukte olarak kalmıştır.

Ben ne bu kulübün başkanıyım nede jandarmasıyım...
    Hatalı gördüğümü kendi anlayışıma göre yazarım...
    ama insanlar önündede uzatmanın anlamı yok.

iyi geceler.

• 2000 model doğan kaç lira arkadaşlar
    peki 2000 model marea yı kaça alırsın
    birde bunları yumurta gibi kafa kafaya çarpıştıralım bakalım içindeki insanların durumlarına
    kendiniz cevaplayın yazma gereği hissetmiyorum
    fark işte orada çıkar fiyat / performans
    işte konuda budur marea her zaman söyledim yine söylüyorum fiyatına göre çok çok güvenli performanslı ve kaliteli bir araçtır çok parası olan hummer da alır biner ne kadar ekmek o kadar köfte ..
    herkeze marealarıyla kazasız belasız cezasız günler dilerim araçlarımızın kıymetini bilelim ve güvenli sınırlar içindede kullanmayı ihmal etmeyelim biz onu üzmezsek oda bizi üzmez emin olun.
  • ENERGİ CAZIM BİR KAÇ GÜN ÜYE ARKADAŞLARIMIZ BURAYA TAKILMADILAR Ö BÜR TARAFTA İDİLER BURAYA BAKTIN TAKILMAYAN YOK İPİNİ OYNATIM DEDİN BUNU BEN ÜYE ARKADAŞLARIMIZDAN BAZILARINA MSN DE DEDİM BAKIN BEKLEYİN HATTA CAN CEYLANA DEDİN BU EENERGİMİ KİMSE OYNAMAYA BAŞLADI SİTE KARIŞICAK DİYE HATTA METAL 68 VE ÖBÜR SİTEDE BİR SAİRİMİZ VAR O SAYFADA YAZDIM OKUYANLAR HATIRLAR SİTEYE SAHİP ÇIKIN FIRTINA ÇIKACAK DİYE EVET METAL68 ABİM CAN CEYLAN BARIŞ NE DEDİM FIRTINA GELİYO SAHİP ÇIKIN DEMEDİMMİ TAKİP EDİYODUM BURAYA YAZMASAMDA TAKİPTE İDİM CANLI CANLI DEDİM ARKADAŞLARA HAZIRKILLI OLUN DİYE ONLARDA BANA DEDİKİ HOCA YİNE DELLENDİN AMA VARDIR BİR BİLDİGİN SENİN DEDİLER YAZI YAZMASINI BİLMEM AMA İYİ KOKU ALIRIM BEYLER ANLAYAN ANLADI SELAMLAR SAYĞILAR HOCAYA KULAK VERİN GENEDE
  • SELAM NEDİM SENİN ORDA 42 PLAKALI MAREA ELX VARMI MAVİ RENKTE
  • tamam boşver kazasız belasız sürüşler dilerim
  • Beğenmeyen kullanmasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: kejnedar

SELAM NEDİM SENİN ORDA 42 PLAKALI MAREA ELX VARMI MAVİ RENKTE

senden duydum.
    bugün görmedim nereye çektiler acaba sen biliyormusun. yarın gider fotolarını çekerim isterseniz
  • şşş nooluo burdaarpanız fazla geldi galibasusun oturun çabuk yerinizeattırmayın benim tepemin tasını
  • quote:

Orjinalden alıntı: apojitsu

şşş nooluo burdaarpanız fazla geldi galibasusun oturun çabuk yerinizeattırmayın benim tepemin tasını

aman abi

• quote:

Orjinalden alıntı: maymotdur

günaydın millet.... günaydın apo... kameranın siparişini gittigidiyordan sipariş verdim... 55 ytl ... biraz sonra kargodan alcam... heycanlandım bak şimdi...

hayırlı olsun abi. bu saate gelmiştir herhalde
  • Buradan ve başka sitelerde yazanların ve çevredekilerin olumlu sözleri üzerine ön yargı ile baktığım mareayı almaya karar verdim kısa süre önce 2004 model 20.000 km de liberty aldım.Ancak aklıma takılan bir kaç şey var.Öncelikle rölanti devri 1300 seviyesinde çalışıyor ve bana göre yüksek, sizin marealarda durum nedir.Bu araçların devirleri beyinden otomatik ayarlanmıyormu yoksa arızamı var ve arıza varsa sorun ne olabilir.Birde bu arabanın motor freni yani ayağınızı gazdan çektiğinizde oluşan yığılma yok kadar az.Daha önce bu tür bir araç kullanmadığımdan bilemiyorum bu sizin araçlardada varmı.Motorda sorun olup acaba komperasyondamı sıkıntı var diye düşündüm anacak çekişlerde hiç sıkıntı yaşamıyorum.Debriyaj biraz yukarda kavrasada bir türlü nedenini çözemedim.bana bu noktada tecrübelerinizin ışığında yardımcı olurmusunuz.Şimdiden soğumaya başladım bu arabadan...

• quote:

Orjinalden alıntı: klavikula76

quote:

şşş nooluo burdaarpanız fazla geldi galibasusun oturun çabuk yerinizeattırmayın benim tepemin tasını

aman abi

aha şimdi sıçtık apo abi geldi pardon abi birdaha olmaz

abi xf mi fx mi öyle bir kullanıcı xenon alıcakmış bir ilgilen istersen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toyota SUPRA -- 17 Kasım 2007; 3:57:42 >

• SELAMIN ALEYKUM. GUNAYDINLAR CEMAAT

YAW 2 GUNDUR ISTEN GUCTEN DOGRU DUZGUN GIRIP CIKAMADIK. BIDE BAKTIM MESAJ VAR. ART NIYET ARAMADAN BOYLE BIR SEY OLABILIRMI DEDIM. GELENE KADAR NERDEYSE ORTALIK KARISMIS YAW
    @GENDARME ARKADASIM KESINLIKLE SANA BIR SUCLAMA YAPMADIM. YAPMAMDA. CUNKU DAHA YUZYUZE TANISMADIK AMA AZ COK TANIDIM SAYILIR. INSALLAH GUNGELIR TANISMAKTA KISMET OLUR. INSALLAH SENINDE VAKTIN MUSAIT OLURDA BIR DAHAKI TOPLANTIMIZDA SENDE BULUNURSUN
    DIKKAT EDERSEN ALINTI YAPARKEN SENIN MESAJINI ARADAN CIKARDMISTIM. NEYSE ARTIK KONU KAPANDIGINA GORE FAZLA DESELEMENIN ANLAMIDA YOK. AYNEN DEVAM
    @HAVNITEKIN ARKADASIMIZ ICINDE SUCLAMA AMACLI DEGIL DIYEREK YAZMISTIM. BUNLAR DIKKAT EDILSE KONU TA BURALARA GELMEZDI BILE. KESKE DAHA ERKEN VAKTIM OLADA BURALARA GELMEDEN KONUYU KAPATABILSEYDIK.

EGGYJAN SENDE EHLIYETI ALDIN ARTIK. BULUSMAYA GELECEM DIYOSUN. INSALLAH KATILIM COK OLURDA SIZLERDE TANISMA SANSIMIZDA OLUR. HEM KEJNEDARLA TANISINCA NASIL BIR INSAN OLDUGUNUDA ANLARSINIZ.

ŞŞŞŞ CART CURT YOK. PAYLASIMA DEVAM.
    YALNIZ ARADA BIR GEYIK CEYLAN VE CAMIŞTA AVLAYACACAZ TESISATI ONA GORE HAZIRLAYIP GELIN.
    OKİŞŞŞ KAPİŞŞŞ

• DUR YAW BISMILLAH DAHA YENI ALMISSIN NIYE SOGUYON HEMEN. HERSEYIN CARESI VARDIR. BIRAZ BIN BAKALIM ONDAN SONRA BIRDAHA AYRILABILIYONMU

AYAGINI GAZDAN CEKTIGIN DEVIR ONEMLI. DUSUK DEVIRLERDE NORMALDIR AMA YUKSEK DEVIRDE CEKIYORSAN O ZAMAN ANORMALDIR.DEBRIYAJIN YUKARDA OLMASI FAZLA ONEMLI DEGIL AMA BITIYORDA OLABILIR. TITREME FILN VARMI ONADA BI BAK BAKALIM. ROLANTI ISINE 1-2 GUN BEKLE BENIMKINDE SORUN OLDU. ONA BAKIYORUM. COZDUK AMA DAHA NETLESMEDI. SANADA HABER VERIRIM ONA GORE CARESINE BAKARSIN. YIGILMA ISIDE BUNA BAGLI OLABILIR. ROLANTIYI HALLEDELIM ONADA CARE BULURUZ
    quote:

Orjinalden alıntı: kaptan67

Buradan ve başka sitelerde yazanların ve çevredekilerin olumlu sözleri üzerine ön yargı ile baktığım mareayı almaya karar verdim kısa süre önce 2004 model 20.000 km de liberty aldım.Ancak aklıma takılan bir kaç şey var.Öncelikle rölanti devri 1300 seviyesinde çalışıyor ve bana göre yüksek, sizin marealarda durum nedir.Bu araçların devirleri beyinden otomatik ayarlanmıyormu yoksa arızamı var ve arıza varsa sorun ne olabilir.Birde bu arabanın motor freni yani ayağınızı gazdan çektiğinizde oluşan yığılma yok kadar az.Daha önce bu tür bir araç kullanmadığımdan bilemiyorum bu sizin araçlardada varmı.Motorda sorun olup acaba komperasyondamı sıkıntı var diye düşündüm anacak çekişlerde hiç sıkıntı yaşamıyorum.Debriyaj biraz yukarda kavrasada bir türlü nedenini çözemedim.bana bu noktada tecrübelerinizin ışığında yardımcı olurmusunuz.Şimdiden soğumaya başladım bu arabadan...

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: maymotdur

günaydın millet.... günaydın apo... kameranın siparişini gittigidiyordan sipariş verdim... 55 ytl ... biraz sonra kargodan alcam... heycanlandım bak şimdi...

hayırlı olsun abi. bu saate gelmiştir herhalde

geldi geldi... alet güzel... hemen 37 ekranı indirdim garaja.. taktım aküye aleti... baktım tv de ben varım... gittigidiyorda hktech diye bir firma mı adam mı bilmiyorum 55 ytl ye o satıyo... adamla ilgili 100e yakın yorumun hepsi olumlu... çevreden alcak olan olursa ben adamı tavsiye ederim... bi de sendeki kamera ile aynı bi baksan...

http://urun.gittigidiyor.com/Su-Gecirmez-Renkli-Gece-Gorus-Kamerasi_W0QQidZZ6776541

garantisi belgesi yok... ama eğer seninki ile aynıysa, piyasada yüz ytlden aşağı yok...

arabaya baktım da, kamerayı takacak en mantıklı yer senin taktıığın yer...

• 
Sayfa: önceki 600601602603604
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.