Şimdi Ara

.::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::. (2335. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.962
Cevap
182
Favori
3.005.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23332334233523362337
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam marea ankara klubu watsapp grubu varmi ? Instagram sayfasi varmi ? Bu siteyi cözene kadar canım cıktı yardım edecek kimse yokmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FNY066 F kullanıcısına yanıt
    Sa kardeş öyle bir grup bildiğim kadarıyla yok. 2012 Den bu yana bu forumdayım. Hiç sözü edilmedi. Araçta sorun sıkıntı mı var. Yoksa ankaradaki mareacılarlamı tanışmak istyorsun

• Araba alacagiz yardim istiyorum hocam

• Mesaj atmıstım numaramı ama cevap vermediniz hocam

• Siteyi pek bilmiyorum hocam o yuzden wp sordum

• As gunsatgencoglu eyvallah kardesim saolasin lastikteki kararim saticinin tanidik olmasi ve urunun continental urunu olmasindan dolayi oldu satici bana butun tanidiklarima oneriyorum ayni urun diyince aldim ama yol tutusunu ve fren mesafe oranini begendim simdilik sıkınti yok cok sukur yinede dusuncelerunden dolayi tesekkur ederim bide şu arac kamera olayini halledersem biraz daha rahat ederim gibi geliyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: IRONMAN44

As gunsatgencoglu eyvallah kardesim saolasin lastikteki kararim saticinin tanidik olmasi ve urunun continental urunu olmasindan dolayi oldu satici bana butun tanidiklarima oneriyorum ayni urun diyince aldim ama yol tutusunu ve fren mesafe oranini begendim simdilik sıkınti yok cok sukur yinede dusuncelerunden dolayi tesekkur ederim bide şu arac kamera olayini halledersem biraz daha rahat ederim gibi geliyor..

Aynen arkadasta bu gun taktiracakti barum mu ne iste continental in yan urunuymus.kazasiz belasiz kullanirsin insallah usta

• quote:

Orijinalden alıntı: gunsatgencoglu

Sa kardeş öyle bir grup bildiğim kadarıyla yok. 2012 Den bu yana bu forumdayım. Hiç sözü edilmedi. Araçta sorun sıkıntı mı var. Yoksa ankaradaki mareacılarlamı tanışmak istyorsun

Ustam radyatorun havasi nasil alinabilir en kolay yolu nasildir?

• derrreci D kullanıcısına yanıt
    Kardeş radyatörün üst kısmında sağında yada solunda tahliye vanası var. Oradan alabilirsin. O vanayı açtığına su devamlı kesilmeden akıyorsa havası alınmıştır. Yok kesik kesik akıyorsa hava vardır.

• Bir bakayim vanaya arac calisirken mi alacagim havasini?

• Radyatörün size göre karşıdan bakınca solunda küçük vidası vardır (vana) orayı açıp suyun akmasını sağlayın. Yedek su deposuna da bir yandan su ekleyin. Kesik kesik akmalar yoksa vidayı sıkılayın ve yedek su depisunu max seviyede olacak şekilde durup bırakın. Aracı çalıştırın ve su çekme var mı bakın. Yedek su deposu su çekmeyi yani su eksiltmeyi yapmıyorsa kapağı kapatıp araçla biraz gezin. Araba sıkışsın fan açsın. Fan açınca otomatikmen termostat açıldı demektir. O esnada fan açılınca su eksiltme yapacaktır. Motoru stop edin biraz dinlensin sonra üstüne suyunu tamamlayın. Uzun oldu ama önemli ve basit bir işlem. Kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: dmddervis

Radyatörün size göre karşıdan bakınca solunda küçük vidası vardır (vana) orayı açıp suyun akmasını sağlayın. Yedek su deposuna da bir yandan su ekleyin. Kesik kesik akmalar yoksa vidayı sıkılayın ve yedek su depisunu max seviyede olacak şekilde durup bırakın. Aracı çalıştırın ve su çekme var mı bakın. Yedek su deposu su çekmeyi yani su eksiltmeyi yapmıyorsa kapağı kapatıp araçla biraz gezin. Araba sıkışsın fan açsın. Fan açınca otomatikmen termostat açıldı demektir. O esnada fan açılınca su eksiltme yapacaktır. Motoru stop edin biraz dinlensin sonra üstüne suyunu tamamlayın. Uzun oldu ama önemli ve basit bir işlem. Kolay gelsin

Tamam Vanayi acinca hava varsa su kesik kesikmi gelir nasil gelir? Sagolun deniyecegim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derrreci -- 19 Ocak 2017; 15:23:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: derrreci

quote:

Radyatörün size göre karşıdan bakınca solunda küçük vidası vardır (vana) orayı açıp suyun akmasını sağlayın. Yedek su deposuna da bir yandan su ekleyin. Kesik kesik akmalar yoksa vidayı sıkılayın ve yedek su depisunu max seviyede olacak şekilde durup bırakın. Aracı çalıştırın ve su çekme var mı bakın. Yedek su deposu su çekmeyi yani su eksiltmeyi yapmıyorsa kapağı kapatıp araçla biraz gezin. Araba sıkışsın fan açsın. Fan açınca otomatikmen termostat açıldı demektir. O esnada fan açılınca su eksiltme yapacaktır. Motoru stop edin biraz dinlensin sonra üstüne suyunu tamamlayın. Uzun oldu ama önemli ve basit bir işlem. Kolay gelsin

Tamam Vanayi acinca hava varsa su kesik kesikmi gelir nasil gelir? Sagolun deniyecegim

Kesik kesik gelir ama birde termostat kapalı durumda olduğundan motorun içindeki suyun hava yapıp yapmaması var. Siz her ihtimale karşı kesintisiz su helene kadar bir yandan akıtın bir yandan da yedek su deposundan ekleme yapın. Fan açınca nasılsa devirdaim yapacak

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: derrreci

quote:

Kesik kesik gelir ama birde termostat kapalı durumda olduğundan motorun içindeki suyun hava yapıp yapmaması var. Siz her ihtimale karşı kesintisiz su helene kadar bir yandan akıtın bir yandan da yedek su deposundan ekleme yapın. Fan açınca nasılsa devirdaim yapacak

Tamam antifiriz alip dediklerinizi uyguluyacagim benim aracim yazin izmir sicaginda 90 na gelmezdi. yedek su deposunun altindaki boruyu buz nedeniyle sokup boruda buzlanma olup olmadigina bakmistim (hata yapisim)bu nedenle hararet cabuk yukseliyor fan calisyor kesin hava oldugundan yapiyordur diye tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derrreci -- 20 Ocak 2017; 2:10:21 >

• Ankara da yan sanayiveya çıkma sağ ön çamurluk ve sağ ön farı uygun fiyata bulabileceğimiz bi yer var mı arkadaşlar.y yardımcı olabilirsiniz sevinirim.herkese iyi forumlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inceuclusarj

Ankara da yan sanayiveya çıkma sağ ön çamurluk ve sağ ön farı uygun fiyata bulabileceğimiz bi yer var mı arkadaşlar.y yardımcı olabilirsiniz sevinirim.herkese iyi forumlar

Hocam Ankaralıysan bilmen lazım bunu. Çıkma için Yıldız Sanayi sitesine uğrayacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReDDerhan

quote:

Orijinalden alıntı: inceuclusarj

Ankara da yan sanayiveya çıkma sağ ön çamurluk ve sağ ön farı uygun fiyata bulabileceğimiz bi yer var mı arkadaşlar.y yardımcı olabilirsiniz sevinirim.herkese iyi forumlar

Hocam Ankaralıysan bilmen lazım bunu. Çıkma için Yıldız Sanayi sitesine uğrayacaksınız.

Hocam sorduk orda maalesef çıkma yok yan sanayi de dolar arttı diye pahalı söylüyorlar 500 lira sırf sağ ön çamurluk ,yazın 350 diyorlardı dolarla nr alakası varsa yan sanayi turkiyede uretilmiyo mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inceuclusarj -- 20 Ocak 2017; 9:39:09 >
  • inceuclusarj kullanıcısına yanıt
    Kardeşim benim eski arabamdan kalma bir far olacaktı. Yanılmıyorsam sağ fardı. Mercekli olanlardan. Zamanında kaza yapmıştım bende, ayaklardan bir ikisi kırıktı galiba ama camı çerçevesi sağlamdı. Öbür far mefta olunca biri yeni biri eski olmasın diye ikisinide değişmiştim. İşimi görür yaptırırım dersen bulursam göndereyim sana.

• quote:

Kardeşim benim eski arabamdan kalma bir far olacaktı. Yanılmıyorsam sağ fardı. Mercekli olanlardan. Zamanında kaza yapmıştım bende, ayaklardan bir ikisi kırıktı galiba ama camı çerçevesi sağlamdı. Öbür far mefta olunca biri yeni biri eski olmasın diye ikisinide değişmiştim. İşimi görür yaptırırım dersen bulursam göndereyim sana.

Özel den yazdım hocam

• inceuclusarj kullanıcısına yanıt
    Birşey gelmedi

• 
Sayfa: önceki 23332334233523362337
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.