Şimdi Ara

.::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::. (2041. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.962
Cevap
182
Favori
3.004.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20392040204120422043
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: elektronikçi.

duylar sorun çıkarmaz tabi sökmezsen kapı ledine gelince ledi takarım sıkıntı değil ama led için devre yok yanmaz yani yollar boş hayret ettim
    burada tek karın hararet olacak ve gösterge temizliği

hımm peki o devremidir nedir o dediğini koyamazmısın oraya
  • kameray37 kullanıcısına yanıt
    yarın bi bakarım benim göstergeyle kıyasları ne eksik diye ama senin tesisat varmı oraya kapı uyarısı için hat geliyomo o önemli
  • quote:

yaa işte cahil olunca böyle oluyor Murat ustaa..Yaa iyide kardeşim bu Fiat ilginç hakkaten yaw,,kapı ikaz led yuvası koyuyorsun, göstergede kapı ikaz simgeside koyuyorsun peki o devremidir ne zıkkımdır onu niye koymuyorsun sırf beni sinirlendirmek için gıcıklığına yapmışlar sanki
    göstergeler standart üretimdir delikler kalıp çıkar sadece donanımda yoktur mesela ısıtma buji simgeside var bizim göstergelerde bende abs var
    ama abs yok takılma kapı açık kalınca tavan lambası yanmıyormu sende
  • quote:

göstergeler standart üretimdir delikler kalıp çıkar sadece donanımda yoktur mesela ısıtma buji simgeside var bizim göstergelerde bende abs var
    ama abs yok takılma kapı açık kalınca tavan lambası yanmıyormu sende

Tavan lambası yanıyor sıkıntı yokta bu araç zaten en full olanı nebileyim olmaması ilginç geldi bana
    babaaaa bende elx var abs yok ben ne yapam
  • quote:

Oda ayrı bi mevzuu fakat ustam abs nireee o dediğin devre nireee yani maliyet açısından düşünürsen kıyaslanmaz..Ama hakkaten yaa senin arabada niye abs yok
    ya seninki dertmi sen koltukta hava yastığı var diyosun hakikaten varmı acep aırbag kapağını kapatmışlar tamam ledi koymayan onu ne koyacak
    arabadan sogutacam seni ikimizde satacaz beraber alırız aynı marka artık kapı ledi yanan abs si olandan
  • quote:

ya seninki dertmi sen koltukta hava yastığı var diyosun hakikaten varmı acep aırbag kapağını kapatmışlar tamam ledi koymayan onu ne koyacak
    arabadan sogutacam seni ikimizde satacaz beraber alırız aynı marka artık kapı ledi yanan abs si olandan

hakkaten hee yaa airbagler yoksa Bizde var diye geziyoruz yaa yoksa
  • Eser yaşıyormusun nirdesin farları söktün bi dahada ortadan kayboldun hayırdır inşallah..yoksa sende fırça yedinde Orhan gibi korniş takmayamı başladın
  • Kadir hani şu xenon karşılaştırması yapacaktın ne yaptın??
  • quote:

Orijinalden alıntı: kameray37

Eser yaşıyormusun nirdesin farları söktün bi dahada ortadan kayboldun hayırdır inşallah..yoksa sende fırça yedinde Orhan gibi korniş takmayamı başladın

ahmet ben taşş fırın erkegıyım her fırsatta dile getırtmeyın yahu nazara gelicem

dün mılangaz aldım fulledım depoyu bastım marsa gece 23 te eve geldım yorgunluktan bıtmısım 24 saat uykusuzdum bugunde 2 düğün var alay falan hiç yoksa 200 - 250 km yolum var

dun camlara 2 numara fılm cektırdım ayrıca 4 cam otomatıgını taktırayım dedım adam beceremedı abs ısıgı arada yanıyor cok nadır onuda bı göstereyım dedım adam dırek parayla basladı 150 ıle 250 arası dedı beynı sokmemız lazım beyın hatası verıyor falan
    dedım bu adamdan cacık olmaz hiç ugrasmadım bıle
    klıma ve hava filtresı aldım onlarıda degıstırıcem opar marka 24 lıra verdım ıkisine bu arada kadır torsıyon takımı burda sanayide 35 lıra dedı tempranın kıde uyuyor dedım bızımkıne
    bi arkadastan pıranha navıgaasyon aldım netım agır onu guncellemeye calısıyom

yanı anlıycagınız hafta ıcı verdığim emeğin karsılıgı olarak aracıma biniyorum murat gibi yapmıyorum ben

:)
  • helyhansen kullanıcısına yanıt
    toolbox diye bi program var yükle üye ol cihazı tak program cihası tanıyor sonrası seni yönlendiriyor
    niviextras toolbox

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elektronikçi. -- 11 Mayıs 2014; 8:53:04 >
  • quote:

Benim araç sx full, elx donanımında sis farı yok abs yolcu hava yastığı elektirkli ısıtmalı ayna ön kolçak var. Elx abs olmaması ilginç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helyhansen

quote:

Eser yaşıyormusun nirdesin farları söktün bi dahada ortadan kayboldun hayırdır inşallah..yoksa sende fırça yedinde Orhan gibi korniş takmayamı başladın

ahmet ben taşş fırın erkegıyım her fırsatta dile getırtmeyın yahu nazara gelicem

dün mılangaz aldım fulledım depoyu bastım marsa gece 23 te eve geldım yorgunluktan bıtmısım 24 saat uykusuzdum bugunde 2 düğün var alay falan hiç yoksa 200 - 250 km yolum var

dun camlara 2 numara fılm cektırdım ayrıca 4 cam otomatıgını taktırayım dedım adam beceremedı abs ısıgı arada yanıyor cok nadır onuda bı göstereyım dedım adam dırek parayla basladı 150 ıle 250 arası dedı beynı sokmemız lazım beyın hatası verıyor falan
    klıma ve hava filtresı aldım onlarıda degıstırıcem opar marka 24 lıra verdım ıkisine bu arada kadır torsıyon takımı burda sanayide 35 lıra dedı tempranın kıde uyuyor dedım bızımkıne

yanı anlıycagınız hafta ıcı verdığim emeğin karsılıgı olarak aracıma biniyorum murat gibi yapmıyorum ben

hayat sana güzel gezz bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kameray37 -- 11 Mayıs 2014; 10:06:08 >
  • quote:

Kadir hani şu xenon karşılaştırması yapacaktın ne yaptın??

İşte geldim burdayım...

Xenonları eski halojen farlar ile kıyaslama sözü vermiştim ancak xenonların montajını yaptırdığım gün akşam üzeri güzel bir kum fırtınası çıktı sadece xenon sonrasını çekebildim, o da montajdan sonraki gün ayar yaptırdıktan sonra, yani BEFORE and AFTER yapamayacağım özür dilerim

Zaten öncesini çekipte koymuş olsam çok yanıltıcı olabilirdi, çünkü hem halojen hemde far ayarları o kadar bozuktu ki anlatamam..

Şu an gayet iyi..

Duvara karşı yaptığımız son ayar esnasında çektim..

Far ayarını göstergedeki far yükseklik ayarı en düşük seviyede iken yaptırdım eğer ki ihtiyacım olursa içerden 3 kademe daha yükseltebiliyorum o zamanda sanki uzunları yakmışım gibi oluyor..

Resimler de far ayarı en aşağı seviyede bilginiz olsun..

Buyrun..

Bu arada Ahmet sislere de bugün 6000 k 1 takım daha sipariş ediyorum..
    .::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::..::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::..::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::..::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::..::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helyhansen

quote:

Eser torsiyon çok pahalı değilde önemli olan ne kadar takacaklar onu onuda bir soraydın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: peugeot-406

quote:

quote:

emanet elime ulaştı yarın hocam senin için açacam dükkanı halledicem bu gece plakayı izoprofilalkole batırıcam bir gün dursun

Hocam valla yaptıklarını unutmayacam..çok sağolasın bu arada ''izoprofilalkole'' ne demek

Murat cosuyor diyorum kimse inanmiyor.. Bak yine coştu profil alkol izol falann
    Bu arada Ahmet arızalar ile ilgili paylastigin bilgiler harika.. eline sağlık. .

Kadir tercüme etmeye çalışmış en azından kelimeleri ayırmış izole-profil-alkol.. Hımmm..tamam şimdi çözdüm türkçesi bu olsa gerek ALKOL PROFİLİ İZOLE EDER

Ahmet bu süperdi
  • quote:

quote:

bakmakmı paramparça ettim soketleri bulamadım fiatçı var burda getirt dedim yok dedi bende
    soketlere bakım yaptım bi tanesini kırmışsın bazılarındada hasar vardı neyse hepsini yaktım
    arkasına led koydum hocam deneme sadece mavi led te verim alınıyor ama ışık çok zayıf arkasında yeşil folyo olduğu için
    ve mavide kırmızı ibreler hiç gözükmüyor orjinali çok çok daha iyi yarında hararet kısmına geçicem
    bide araçta deneme yapmam lazım son kaotrol resim atarım detaylı yarın maviyide görürsün

Şu duyları yani soketleri yenileseydik iyi olurdu iki gün sonra tekrar sorun çıkarmaz dimi...? Bu arada kapı ikaz lambası ve onun yanındaki ledler boş oraya led koyacaksın dimi? Şuraya bak ne kadar yüzsüzüm yaww

Allah aşkına siz nece hangi dilde konuşuyorsunuz?

Ben var hiç anlamamak bir şey?

İnsan kendini cahil hissediyor yavv, hiç anlamadığım konular..
  • 
Sayfa: önceki 20392040204120422043
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.