Şimdi Ara

.::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::. (1358. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.962
Cevap
182
Favori
3.004.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13561357135813591360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: korell

quote:

Orijinalden alıntı: serkaninkilici

Arkadaşlar daha önce de burada ilanımın linkini vermiştim. Çok temiz bi tipom vardı. 97 model 1.4 sx i.e. Daha 99000'deydi. 8,800 istiyordum 8,350'ye verdim bugün. İlk arabamdı içim bi garip oldu doğrusu Ne de olsa ilk arabanın yeri bi ayrı...

hayırlısı olsun fiyat makul vermişsin

Sağolasın korell, aslında arabanın motoru gerçekten çok temiz, ama tavan ve kaputta güneş yanıkları vardı. O biraz düşürdü tabii fiyatı. Bir de 1,4 olması insanları alırken düşündürüyodu tutmuyo bunlar falan diye..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bellsouth

Yeni bir 2004 Marea sahibi olarak Teyp üzerindeki saatin nasıl ayarlandığını bulamadım.
    Bilgisi olan varsa yardım edebilir mi.

Bu kadar çok özelliği bu kadar ucuza alabileceğimi hiç düşünmemiştim.
    Tutulmamasının ve 2.el fiyatının bu kadar düşük olmasının mantıklı bir açıklaması yok bence.

hayırlı olsun hoş geldin...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: korell

quote:

Arkadaşlar daha önce de burada ilanımın linkini vermiştim. Çok temiz bi tipom vardı. 97 model 1.4 sx i.e. Daha 99000'deydi. 8,800 istiyordum 8,350'ye verdim bugün. İlk arabamdı içim bi garip oldu doğrusu Ne de olsa ilk arabanın yeri bi ayrı...

hayırlısı olsun fiyat makul vermişsin

Sağolasın korell, aslında arabanın motoru gerçekten çok temiz, ama tavan ve kaputta güneş yanıkları vardı. O biraz düşürdü tabii fiyatı. Bir de 1,4 olması insanları alırken düşündürüyodu tutmuyo bunlar falan diye..

insanları anlamak gerçekten zor reno 9 larda 1.6 modelleri tutulmamıştı 1.4 diye ölüyordu herkez Şahininde 1.4 ü tutmadı bence çok anlamsız Neyse sağlık olsun sen paranın hayrını gör.Alanda arabanın hayrını görsün
    Tipo - Tempra benim şahinden sonra ki aşkım dı çok severdim model olarak hep bir gün almanın hayalini kurardım.Sonra Marea ile tanıştım
  • yeni aldıgım marea 2004 liberty ruhsatta liberty yazmıyo ama arabanın arkasında yazıyo acaba sx modeli olasın direksiyonda radyo kumandası yok.

birde 2004 ile 2005 liberty arasında ne gibi aksesuar degişiklikleri var bilgisi olan arkadaşlar lütfen cevap yazarsa sevinirim iyi akşamlar.
  • Herkese merhaba RAJA52 hayırlı olsun hadi çabuk gel bekliyoruz
  • Herkese selamlar :D
  • Uzun süredir yoktum herkese merhaba. Ara verdiğim için özürdilerim bazı özel sorunlar ve sağlıkla ilgili sıkıntılarım vardı. Neyse tekrar merhaba arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: akayogullari

Herkese merhaba RAJA52 hayırlı olsun hadi çabuk gel bekliyoruz

Valla diğer siteye gelmeye çalışıyorum ama birtürlü Barış abiyle irtibata geçemedik
  • @raja52 aldığın HLX i eski sahibinde iken görmüş ve hatta bir seferde olsa ışıklarda kalkmış biri olarak doğru bir seçim yaptığını söyleyebilirim
    gerçi nefesi yetmemişti benim HLX in yanında ama neysse

1 Kasım pazar günü abantta Marea toplantımız var, kendini ayarla orada marea ailesinin üyeleri ile şahsen tanışma fırsatını kaçırma
  • quote:

Orijinalden alıntı: avcihuan

@raja52 aldığın HLX i eski sahibinde iken görmüş ve hatta bir seferde olsa ışıklarda kalkmış biri olarak doğru bir seçim yaptığını söyleyebilirim

1 Kasım pazar günü abantta Marea toplantımız var, kendini ayarla orada marea ailesinin üyeleri ile şahsen tanışma fırsatını kaçırma
  • Merhaba arkadaşlar

2004 marea liberty aracımın motor indirdik pistonlar değişecek

0,40 80,5 olacakmış bu parçayı bulamıyorum acil yardıma ihtiyacım var 1250,00 fiyat veriyolar 550 liraya aldık parçalar olmadı daha önce başına gelen muhakkak vardır diye düşündüm yardım edebilecek varsa bekliyorum.

teşekkürler.
  • arkadaşlar marea arabama ait radyo kitapcıgı yok cok kişidide bu konuda sorun yaşıyo bilen arkadaşlar allah rızası için bi basitce kullanım şeklini tarif ederse sevinirim, mesela kanal hafızaya nasıl alınıyo vs. teşekkürler iyi akşamlar
  • buldugunuz kanalı aşagıda 6 secenek tusundan hangısıne kayıt etmek ıstıyorsanız bikaç saniye o rakama basılı tutun
    quote:

Orijinalden alıntı: ahmarea

arkadaşlar marea arabama ait radyo kitapcıgı yok cok kişidide bu konuda sorun yaşıyo bilen arkadaşlar allah rızası için bi basitce kullanım şeklini tarif ederse sevinirim, mesela kanal hafızaya nasıl alınıyo vs. teşekkürler iyi akşamlar

• Selam Mareadaşlar ;

Hala Bir marea sahibi olmadım bendemi bi sorun var nedir sizlerden yardımcı olmak isteyenlerde çıktı allah var ama olmadı şimdi ricam şu arabaya bi bakarmısınız 2003 model ama arkası eski tip benim bildiğim 2002den sora yenitip olmalı.

http://www.sahibinden.com/fiyati_biraz_daha_asagi_cektim_fiat_marea_2003_model_memurdan_sa-00WQQaXQQ17416138WQQpXQQdisplayitem
  • 2003 ten sonra yani 2004 modeller yeni tip
    quote:

Orijinalden alıntı: fimarea

Selam Mareadaşlar ;

Hala Bir marea sahibi olmadım bendemi bi sorun var nedir sizlerden yardımcı olmak isteyenlerde çıktı allah var ama olmadı şimdi ricam şu arabaya bi bakarmısınız 2003 model ama arkası eski tip benim bildiğim 2002den sora yenitip olmalı.

http://www.sahibinden.com/fiyati_biraz_daha_asagi_cektim_fiat_marea_2003_model_memurdan_sa-00WQQaXQQ17416138WQQpXQQdisplayitem
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmarea

yeni aldıgım marea 2004 liberty ruhsatta liberty yazmıyo ama arabanın arkasında yazıyo acaba sx modeli olasın direksiyonda radyo kumandası yok.

birde 2004 ile 2005 liberty arasında ne gibi aksesuar degişiklikleri var bilgisi olan arkadaşlar lütfen cevap yazarsa sevinirim iyi akşamlar.

bildiğim kadarı ile 2003 ten sora ilk liberty ler çıktıktan sonra sx slx gibi kavramlar yok sadece exc ve liberty var ve exc (vip) de direksiyondan kumanda var diğer modellerde yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avcihuan

@raja52 aldığın HLX i eski sahibinde iken görmüş ve hatta bir seferde olsa ışıklarda kalkmış biri olarak doğru bir seçim yaptığını söyleyebilirim

Valla şoför farkı olabilir abi yine kalkarız sorun değil Abant'a gelme planım var bakalım hayırlısı.
  • herkeze iyi akşamlar mareacı arkadaşlar,ben 2004 yılında aracımı 0 aldım,modifiye tutkunu bir insanım,fakat mareaya komple tampon bulamıyorum,bahsettiğim daha önce forumda 68 ee 712 plakalı mareadaki gibi tampon,kendisi hala formdamı bilmiyorum,
    sizlerden ricam,mareaya nerden tampon bulabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legendmarea -- 29 Nisan 2020; 19:33:30 >
  • Günaydın cemaat
    @Örtmenyum sen gelmiyonmu Abant'a

@Raja sonunda yakaladın helal olsun

@Legendmarea isterse o tamponlar bende satabilirim
  • 
Sayfa: önceki 13561357135813591360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.