Şimdi Ara

.::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::. (1351. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.962
Cevap
182
Favori
3.005.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13491350135113521353
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aracımı dün teslim aldım LPG takıldı.Atiker.Şimdilik bi problem yok bakalım yakıtıda ölçücem ne kadar yakacak..........????
  • quote:

Orijinalden alıntı: akayogullari

quote:

Orijinalden alıntı: bjk_bilal

h.b arabanın bizden önce kaskosu varmış araştırdık bi kaza yada değişim geçirmemiş denilene göre.. bunların orjınal farları böle deil dimi bi nedenden dolayı kesinlikle değişmişmidir.?

O zaman senin araç ELX değil SX sislerde sonradan takılmış (Şaka tabiki )

Farlar değişmiş uçarı kaçarı yok mercekli olması gerek

bende öle düşünüyorum ama çokta sorun etmiyorum xenonda taktırdım zaten böyle devam etcem..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bjk_bilal

h.b arabanın bizden önce kaskosu varmış araştırdık bi kaza yada değişim geçirmemiş denilene göre.. bunların orjınal farları böle deil dimi bi nedenden dolayı kesinlikle değişmişmidir.?

O zaman senin araç ELX değil SX sislerde sonradan takılmış (Şaka tabiki )

Farlar değişmiş uçarı kaçarı yok mercekli olması gerek

arabayı seviyorum ya cok kötü bağladı kendine tek kusuruda bu olsun sorun değill.. bi kazası oldugnu sanmıorum belkı solmadan feln değiştirmişlerdir yada başka nedenden

• iyi pzarlar arkadaşlarrrr
  • arkadaşlar ben aranıza geldim araba fıat marea 2005 model liberty ateş kırmızısı resimler yakında ekleyecem benide aranıza alırsanız sevinirim
  • selamlar cümleten arkadaşlar

bana mareadan anlıyan bi usta lazım fiyatlarıda makul olarak kimi önerirsiniz
  • quote:

ortmeNN
    iyi pzarlar arkadaşlarrrr

ooo ortmeNN beyler hoşgelmişsiniz

quote:

bjk_bilal
    arabayı seviyorum ya cok kötü bağladı kendine tek kusuruda bu olsun sorun değill.. bi kazası oldugnu sanmıorum belkı solmadan feln değiştirmişlerdir yada başka nedenden

Önemli bir sorun değil eğer çok düşündürüyorsa seni yan sanayi yada çıkma temiz mercekli far takımı alır takarsın

quote:

98hlx
    Aracımı dün teslim aldım LPG takıldı.Atiker.Şimdilik bi problem yok bakalım yakıtıda ölçücem ne kadar yakacak..........????

Valla atiker iyi hani taktırmam ama taktırırsam bende atiker taktırırım

quote:

faruk_17
    arkadaşlar ben aranıza geldim araba fıat marea 2005 model liberty ateş kırmızısı resimler yakında ekleyecem benide aranıza alırsanız sevinirim

ooo hayırlı olsunda kırmızı olsun 3 kuruş fazla olsun hesabı öylemi aracını kullandıkça çok seveceksin

• quote:

Orijinalden alıntı: ShaqRAP

selamlar cümleten arkadaşlar

bana mareadan anlıyan bi usta lazım fiyatlarıda makul olarak kimi önerirsiniz

Hangi ildesin bilmiyorum ama eğer ankarada ise Başkent oto sanayide Emci Oto var Mehmet Usta. Gerçekten fiat konusunda uzmandır. Marea konusunda ise master yapmıştır Trigeri flan değiştireceksin okuduğum kadarıyla. Bizim marişlerin trigerini değiştirmek için özel aparatlar falan gerekiyo. Ki bu aparatlar mehmet ustada var. Benim marişi malatyadan aldım, oradaki ustalar kara düzenle trigeri değiştirmişler ve sente atlatmışlar araba yığılıp kalıyodu. Bahsettiğim yerde sente tekrar ayarlandı ve canavar oldu benim araba. Ama dediğim gibi nerede olursan ol, normal bi ustaya arabanı elletme, teçhizatı tam olan özel servislere falan git..

• Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz kulübümüze allah kurtarsın:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: istidat

merhaba mareacılar.
    2004 model 1,6 sx var, motor istiyor. alıp yaptırıp binmeyi düşünüyorum.

full motor kaça patlar sizce?

Merhaba ben bikaç ay önce aramıştım 2007 model liberty motoru bulmuştum konyada 37000 de dedi usta 2000 tl ye verecek senin motoru alırsam 1500 e bırakırım dedi noterden satış olup tespite gidip ruhsattaki motorno yenilenecek çok sıkıntılı iş değil bence yaptırmak yerine böyle çıkma motor bulabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fimarea

quote:

merhaba mareacılar.

Merhaba ben bikaç ay önce aramıştım 2007 model liberty motoru bulmuştum konyada 37000 de dedi usta 2000 tl ye verecek senin motoru alırsam 1500 e bırakırım dedi noterden satış olup tespite gidip ruhsattaki motorno yenilenecek çok sıkıntılı iş değil bence yaptırmak yerine böyle çıkma motor bulabilirsin.

Bana kalırsa hiç böyle şeylerle uğraşmamak gerekir. (Ya da ben çok tembelim ...) Temiz ve az kullanılmış marealar bulmak mümkün gerçekten. Sizin bahsettiğiniz liberty için ne istiyorlar bilemem ama 1500 lira zaten alacağınız motor için vereceksiniz. Bence 2500 daha fazla verecek şekilde temiz bi marea bulabilirsiniz. İçiniz de rahat olmuş olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: serkaninkilici

quote:

quote:

merhaba mareacılar.

Bana kalırsa hiç böyle şeylerle uğraşmamak gerekir. (Ya da ben çok tembelim ...) Temiz ve az kullanılmış marealar bulmak mümkün gerçekten. Sizin bahsettiğiniz liberty için ne istiyorlar bilemem ama 1500 lira zaten alacağınız motor için vereceksiniz. Bence 2500 daha fazla verecek şekilde temiz bi marea bulabilirsiniz. İçiniz de rahat olmuş olur.

Astarı yüzünü geçer

• Duruma göre değişir mesela ben 6500 e 2004 liberty alıyordum taksi çıkmasıydı motor değiştirmek bana çok uyguna mal oluyordu tabi bu kadar düşük fiyata araba alınırsa neden olmasın gerçi herşey motor değil ama mekanik aksamlar şanjuman harici kolay halledilir metal yorgunluğu mutlaka olur çok km yaptığı için ama alt takım komple yenilendimi sorun kalmaz benim yaptığım hesaba görede araç maxımum 10000tl ye mal olacaktı ki bu da güzel rakamdı açıkçası. arkadaşımızda benim gibi düşük bir bedelle araç bulmuşsa bence mantıklı benim düşüncem.
  • marea yı iyice ölü fiyata almadıktan sonra bence de uğraşmaya değmez
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serkaninkilici

quote:

quote:

merhaba mareacılar.

Astarı yüzünü geçer

• slm barış nasılsın nevşehirin gülü antalyalı bahadır ....
  • barış burda üye listesin den nikim silinmiş o kadar girmeyen var onlar duruyoda ben neden silindim burdan acaba kin ve nefretmi var bana karşı adamın biri tarafındanmı silindim sanırım o kişi sildi hey gidi menfaat dünyası heyyyyyyyyyyyy
  • evet arkadaşlar mareama ısınmaya başladım ona karşı bi sempati besliyorum sanırım.

bügün arızalı olan su pompasını değiştirdik 50 lira parça 50 lira işçilik 20 lirada antifiriz ücretiyle arabamın sesi soluğu düzeldi güzelleşti yalnız devirde bişey var kendi kendine gaza basıyomuşsun gibi yapıyodu ustaya sordum durumu tam anlatamadım saatde geçti (8.30 suları) üstüne gidemedim
    araçın devir saati 1in üzerinde her zaman bu normal dedi usta sizinkilerdemi öyle ?

bu arada ben istanbuldayım zeytinburnu demirciler sit. çalışıyorum komşumuz olan servis bi arkadaş yaptı değişimi.
  • marea cluba üyelik talebinde bulundum cevap gelmedi daha :D
  • rolanti dalgalanması tabiki de normal bi durum değildir.
    quote:

Orijinalden alıntı: ShaqRAP

evet arkadaşlar mareama ısınmaya başladım ona karşı bi sempati besliyorum sanırım.

bügün arızalı olan su pompasını değiştirdik 50 lira parça 50 lira işçilik 20 lirada antifiriz ücretiyle arabamın sesi soluğu düzeldi güzelleşti yalnız devirde bişey var kendi kendine gaza basıyomuşsun gibi yapıyodu ustaya sordum durumu tam anlatamadım saatde geçti (8.30 suları) üstüne gidemedim
    araçın devir saati 1in üzerinde her zaman bu normal dedi usta sizinkilerdemi öyle ?

bu arada ben istanbuldayım zeytinburnu demirciler sit. çalışıyorum komşumuz olan servis bi arkadaş yaptı değişimi.
  • bencede değildir sizin servis olarak servisten ziyade usta olarak önerebileceğiniz biri varmı
  • 
Sayfa: önceki 13491350135113521353
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.