Şimdi Ara

DH FENERBAHÇE FORUM Kimi destekliyor. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
1.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Mehmet Ali Aydınları canı gönülden destekliyorum.
  • Aziz Yıldırım tabi
  • Aziz Yıldırım gitsin de ne olursa olsun diyordum ama alternatifine bakınca ne kadar büyük laf ettiğimi anladım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kim gecerse gecsin taraftar bölünecek,stada yansımasa bari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  DH FENERBAHÇE FORUM Kimi destekliyor.

DH FENERBAHÇE FORUM Kimi destekliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venganza

DH FENERBAHÇE FORUM Kimi destekliyor.

+1907
  • Aziz Yıldırım tabiki.gerçek fenerbahçeli olanda aziz yıldırımı destekler
    konuşmasını bile beceremeyen,önüne bakmadan iki laf edemeyen,kimin adamı olduğu belli olmayan mıymıntı,itici adamın başkanlığa aday olması bile komik.

• quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

quote:

Orijinalden alıntı: zmax

quote:

Yeter ki ŞİKECİ AZİZ YILDIRIM defolsun gitsin kimin geleceği önemli değil.Kulübün yok olan şerefini ve onurunu geri getirsin yeter.

bu arkadaşı - leyenler neyin kafasını yaşıyor acaba en objektif fenerli yorumu bence aziz başkan kalsın nice şampiyonluklar gelsin GS a

Hocam işte bunlar Aziz Yıldırım'ın 15 senede yarattığı seyirci profili.Bir başka tabirle Azizbahçeliler.
    Kulüp tüm hukuk organlarınca cezaya çarptırılmış ancak bunlar hala yok okyanus ötesi,yok Fenerbahçe'yi bitirme planı,hükümet devrede bla bla bla saçmalıyorlar.İnsanda biraz utanma,arlanma olur.Yazık.

çok objektif konuştun vallahi hocam biri daha demişti, Aziz Yıldırım Mahkemede Fenerbahçe başkanı olarak çıkmak istiyor birnevi kullanmak, birde geride 13 yıllık bir geçmiş var sonuçta mali yönden bir kaçak para aklama varsa ortaya çıkarır yeni yönetim diye Ali Koç'u başkan yapacaktı ama Ali istemeyince mecbur kendisi oldu

• bir galatasaraylı olarak aziz diyorum aziz iyidir.

Gerilim çıkartır küskünlüklere yol açar
    Yanlış transfer yapar
    Teknik direktörlük yapar takımın düzenini bozar.
    Avrupada hedefi yoktur. Türkiye kupasına A2 ile çıkar.
    Bol keseden seri şampiyonluk dağıtır
    Son dakika da şampiyonluk hediye etme özelliğine sahiptir.
    Kulübün adını lekelemede üstüne yoktur.

tabi kötü yanları da yok değil.

Gelir bizim transferlere salata olur.
    Federasyonda masabaşı oyunları vardır
    İnşaattan anlar.
    Diğer branşlara akladığı paraları aktarır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhan911

Aziz Yıldırım tabiki.gerçek fenerbahçeli olanda aziz yıldırımı destekler
    konuşmasını bile beceremeyen,önüne bakmadan iki laf edemeyen,kimin adamı olduğu belli olmayan mıymıntı,itici adamın başkanlığa aday olması bile komik.

Sen kimsinde başkalarının Fenerbahçe'liliğini sorguluyorsun?Sınırı aşma kendini bil.
    Malum kişi şike yapıp hala utanmadan insanların karşısına çıkıp başkan adayı olabiliyorsa Sn.Aydınlar her türlü olur.İşine bak
  • quote:

quote:

Sen kimsinde başkalarının Fenerbahçe'liliğini sorguluyorsun?Sınırı aşma kendini bil.
    Malum kişi şike yapıp hala utanmadan insanların karşısına çıkıp başkan adayı olabiliyorsa Sn.Aydınlar her türlü olur.İşine bak

ne demek şike yapmak,yazıklar olsun.ben Fenerbahçeliyim inandığım şey belli.sizin gibilerin Fenerbahçeli olmadığıda belli ama ne olduğunuz bilinmez.
    benim yazdığıma yorum yapmayın uzak durun.sizin sayın aydınlarınız ancak birilerinin yancısı olur.

• quote:

quote:

quote:

ne demek şike yapmak,yazıklar olsun.ben Fenerbahçeliyim inandığım şey belli.sizin gibilerin Fenerbahçeli olmadığıda belli ama ne olduğunuz bilinmez.
    benim yazdığıma yorum yapmayın uzak durun.sizin sayın aydınlarınız ancak birilerinin yancısı olur.

Benim Fenerbahçeliliğimi sorgulayacağınıza olaylara gören gözlerle bakın belki o zaman umut olabilir.

İyi geceler.

• MEHMET ALİ AYDINLAR TABİKİ, BU LEKEYİ FENERBAHÇEYE SÜREN AZİZ YILDIRIM KESİNLİK LE GİTMELİDİR HER ŞEY ORTADA BAZI RENKDAŞLARIM HALEN BAZI ŞEYLERİ GÖRMEKTE GÜÇLÜK ÇEKİYOR DAHA NE KANITI İSTİYORSUNUZ HERŞER MEYDANDA !! AZİZ YILDIRIM DERHAL YÖNETİMDEN ÇIKMALDIR BU KADAR.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Benim Fenerbahçeliliğimi sorgulayacağınıza olaylara gören gözlerle bakın belki o zaman umut olabilir.

İyi geceler.

yazıma yorum geldiğini görünce tamam dedim ağzıma ne gelirse yazcam.ama baktımki konuyu uzatmaya gerek görmeden çok düzgün bir şey yazmışsın .özür dilerim kırıcı bir şey yazdıysam.
    Neyse kim kazanırsa kazansın,kazanan Fenerbahçe olsun diyelim.ama Aziz başkan kazansın be.aydınlar bitirir bizi
    İyi geceler dostum

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.