Şimdi Ara

DH | FarmVille Komşu Grubu (Facebook Grubumuz Açılmıştır.) (1509. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.336
Cevap
22
Favori
1.822.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15071508150915101511
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alper1975

güzel reklam olmuş fuel için imza
    quote:

Orijinalden alıntı: maxon09

quote:

ban olayına çözümü olan varmı

tşk... ama şuan kuyu kurudu ben ve başkaları giremiyor.........

• This request has run out of Gold! anlam cıkaran var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: genccimbomlu

altın açıgı var mı ?

vardır kesin bulmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodgé

quote:

quote:

hangi ban olayı ahbap?

ban'ında çeşitlemelerimi var bildiğimiz oyundan atılma girememe

ilk yükleme ekranı doluyor ama girmiyor komşularda giremiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulcubee
    Ben kimseye emretmiyorum bu hakkım değil, hoş gör hoş gör 20 sayfadır hoş görüyoruz zaten, sıkıntı geldi onlara da sıkıntı gelene kadar yazacağım...

Tamam kardeşim de ben de senin şu kossskocaman , rahatsız edici , BAĞIRAN mesajını 20-30 mesajdır hoş görüyorum ya. Ama inan çok rahatsız oluyorum.

Ha tamam belki konunda haklısın ama o zaman siz de dalga geçmeyin kafa bulmayın hediye yollarım, yolladım falan diye , adamlar da gerçek sanmasınlar.

Üstelik sen o mesajı ne kadar yazarsan yaz, sürekli yeni girenler olduğu için yine hediye isteyenler olacaktır. O zaman ne yapacaksın yine mi atacaksın o rahatsız edici mesajı.

Diyorsun ki ufakken görmüyorlar ben de büyük atıyorum. İyi de askerde hani birisi hata yaptı diye tüm bölüğe şınav çektirirler ya. Veya ne bileyim madem 27 yaşındasın bilirsin. Ben sigara içmiyorum ama milletin, daha doğrusu ŞEREFSİZLERİN içtiği pis pis, iğrenç sigaraları yerden topladım. Onlar içiyorsa benim suçum ne. Hayatımda sigara içmedim.

İşte burada senin o laf anlamayan arkadaşlara atttığın mesajları da ben de okumak zorunda kalıyorum. Tıpkı asker örneğinde olduğu gibi. Ve çok rahatsız oluyorum. 1 , 2 , 3 , 5 olsa iyi. En az 15 tane mesaj var. Sürekli gün aşırı atıyorsun. Artık görmekten gına geldi. Rahatsız olduğun adama özel mesajla o koca mesajı at. Ben de görmem.

Senin mesajlarını görmemeyi seçebilirim belki ama onu da istemiyorum. Değer verdiğim birisisin ve fikirlerin benim için de değerli. Önemli şeyler yazıyorsun. Bu yüzden onu da gizlemiyorum.

Biraz daha küçültüp atarsan daha iyi olabilir. Rengini de daha dikkat çekecek bir renk ayarlarsan herkes görür.

• quote:

quote:

quote:

quote:

hangi ban olayı ahbap?

ban'ında çeşitlemelerimi var bildiğimiz oyundan atılma girememe

ilk yükleme ekranı doluyor ama girmiyor komşularda giremiyor

ban mı yedin arkadaşım?eğer yediysen geçmiş olsunçözümü varmıdır bilememsorunun çözülür umarım

• arkadaşlar petvilleyla ilgili birşey okudum ben tam olarak nedir ne değildir kaç lwlde ne verir bilen varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ag67

arkadaşlar petvilleyla ilgili birşey okudum ben tam olarak nedir ne değildir kaç lwlde ne verir bilen varmı acaba?

hayvan çiftliği oyuna ben oynamıştım biraz çocuk oyunu gibi.farm ville tadında değil
  • quote:

quote:

arkadaşlar petvilleyla ilgili birşey okudum ben tam olarak nedir ne değildir kaç lwlde ne verir bilen varmı acaba?

hayvan çiftliği oyuna ben oynamıştım biraz çocuk oyunu gibi.farm ville tadında değil

Yok onun için demedim farmdan yazı aktardıda tam olarak ıngılızcem olmadıgı ıcın anlayamadım petville oyna soyle bolye dıe ondan sordum =)
  • OverClocKing yorum yok ben kendi bildiğimi okumaya devam edeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: demirkoparan

arkadaşlar 19 kişi komşuya ihtiyacım var linke tıklayıp arkadaşlık teklif ederseniz sevinirim

http://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=100000714770594&ref=search&sid=100000842095117.3014383113..1

• quote:

quote:

quote:

Yok onun için demedim farmdan yazı aktardıda tam olarak ıngılızcem olmadıgı ıcın anlayamadım petville oyna soyle bolye dıe ondan sordum =)

senden petville oynayarak yakında gelecek 3 farklı köpek çeşidini bulmanı istiyor.yani anlayacağın 9 kare yapan traktörü almak için mafia oyna diyordu, şimdide petville...

• quote:

Orijinalden alıntı: Léonardo

http://apps.facebook.com/onthefarm/st_pattys_sendgold.php?receiverId=100000135518668&ts=1268653024

Burdan günde 10 tane hediye alabilirsiniz

ne zaman denesem "This request has run out of Gold!" diyor hiç birini alamıyorum.sanırım bir problem var linkte..
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdAMMMM

quote:

quote:

quote:

senden petville oynayarak yakında gelecek 3 farklı köpek çeşidini bulmanı istiyor.yani anlayacağın 9 kare yapan traktörü almak için mafia oyna diyordu, şimdide petville...

Sağolun =)

•  DH | FarmVille Komşu Grubu (Facebook Grubumuz Açılmıştır.)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AdAMMMM
    quote:

quote:

quote:

Sağolun =)

traktore harveste kızanlara söylemiştim diğer oyunlarada bağlantı kurulur diye

• quote:

Orijinalden alıntı: soulcubee

OverClocKing yorum yok ben kendi bildiğimi okumaya devam edeceğim

birbirimize akıl vermek kimsenin haddine değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgekrc

oyunda ban neden oluyor?

birçok nedenden olabilir?hile yoluna başvurmak başta olmak üzere
  • 
Sayfa: önceki 15071508150915101511
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.