Şimdi Ara

DH | FarmVille Komşu Grubu (Facebook Grubumuz Açılmıştır.) (1506. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.336
Cevap
22
Favori
1.822.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15041505150615071508
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benide ekleyebilirsiniz. Daha şimdi başladım. Bir sorum olacak bu mahsullerin daha hızlı büyümesi için ne yapmam gerek? sulama falan görmedim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faramir
    Benide ekleyebilirsiniz. Daha şimdi başladım. Bir sorum olacak bu mahsullerin daha hızlı büyümesi için ne yapmam gerek? sulama falan görmedim ben.

Oyle bisey yok zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulcubee

ARKADAŞLAR HEDİYE GÖNDERİMİ YOKTUR OKUMANIZ YAZMANIZ YOK MU ? KAÇ SAYFADIR YOK YOK DİYE YAZIYORUZ HALA LİNK VERİYORSUNUZ BİR SİZ Mİ AKILLISINIZ DİĞER ARKADAŞLAR NEDEN LİNK VERMİYOR, DALGA GEÇİYORUZ HALA ANLAMIYORSUNUZ

SADECE MERAKTAN SORUYORUM,SENİ BURAYA NÖBETÇİMİ DİKTİLER
    DAKKA BAŞI SENİN YAZILARIN ÇIKIYOR
    DALGA GEÇMEK NE DEMEK,SANA BU YETKİYİ KİM VERDİ
    SONRA SANA NE,MİLLET YAZAR,CEVAP ALAMAZSA,BİR DAHA YAZMAZ
    FARKINDAYSAN 6-7 SAYFADIR SENİN BAĞIRTILARIN ÇIKIYOR,CİDDİ CİDDİ 10 YAŞINDA ÇOCUK OLDUĞUNU DÜŞÜNMEYE BAŞLADIM,MİLLETİ KENDİNE GÜLDÜRME ARTIK
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uçarturk

FARKINDAYSAN 6-7 SAYFADIR SENİN BAĞIRTILARIN ÇIKIYOR,CİDDİ CİDDİ 10 YAŞINDA ÇOCUK OLDUĞUNU DÜŞÜNMEYE BAŞLADIM,MİLLETİ KENDİNE GÜLDÜRME ARTIK

O arkadaşlar sürekli burayı takip eden kişiler.
    İlk önce aydınlatma amaçlı yazı yazdılar, okuyan olmadı demek ki. Sonra yazıyı biraz daha büyüttüler yine olmadı ve en son şekli bu oldu.
    Buna rağmen bir üst mesajı okumayıp hala yardım edin diyen kişiler var.
    Uslüp bazen dalgacı olsa da ben onlara destek veriyorum, sebebi ise okuma alışkanlığımız maalesef yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: gülenmelek
    quote:

İlk önce aydınlatma amaçlı yazı yazdılar, okuyan olmadı demek ki. Sonra yazıyı biraz daha büyüttüler yine olmadı ve en son şekli bu oldu.
    Uslüp bazen dalgacı olsa da ben onlara destek veriyorum, sebebi ise okuma alışkanlığımız maalesef yok

Uçarturk bende hala bana yardım edin hediye gönderin yazanlardan sıkıldım onların yazılarını okumaktan sıkıldım acaba yeni bir program varmıdır bir açık varmıdır diye uğruyorum bir ton böyle yazı okuyorum ve bir üst mesajında yardımlar kesildi diye yazmamıza rağmen KEFAL gibi atlayıp yazıyor yardım edin diye hemen altına YARDIM ETTİM KARŞILIK GÖNDER diyorum aaa gitmiyormuş diye cevap geliyor bende BİR ÜST MESAJINDA NE YAZIYOR OKUSANA diyorum bu muhabbet böyle uzuyor, en iyisi KÖR KEFALLERE böyle büyük yazılar yazmak...

AYRICA HALA BENİM HESABIMA HEDİYE GÖNDERENLER VAR BOŞUNA ZAMANIMI HARCIYORLAR BU YÜZDEN YAZIYORUM O YAZIYI DALGA GEÇMEK İÇİN YETKİYE GEREK YOK İSTEDİĞİME İSTEDİĞİM ŞEKİLDE DAVRANIRIM, O CEVAP ALAMAYAN KÖR KEFALLER SAHTE ÜYELİK ALIP BİR DAHA YAZIYOR ŞU SAYFADA ABARTISIZ ENAZ 50-60 SAHTE ÜYELİK VARDIR, YAZDIĞIM YAZIDAN RAHATSIZ OLUYORSAN BU BENİM SORUNUM DEĞİL SENDE BENİM GİBİ RAHATSIZLIĞINI HER MESAJIMDA DİLE GETİR O ZAMAN YAŞIM 27 ÜŞENMEYİP PROFİLİME BAKARSAN GÖRÜRSÜN BEN SENİN GİBİ SAKLAMIYORUM KENDİMİ, YALAN SÖYLEYİP PARA KAZANMAYACIĞIMA GÖRE ORADAKİ BİLGİLERDE GERÇEK HEM HA 10 HA 30 HA 50 NE FARKEDER AKIL YAŞTA DEĞİL BAŞTADIR İNSANLARI BAŞLA DEĞİL YAŞLA TARTIYORSAN BUNCA AÇIKLAMAYI ZATEN BOŞA YAPMIŞIM DEMEKTİR...

gülenmelek destek için teşekkür....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6F17B5B5B -- 16 Mart 2010; 9:37:00 >
  • Arkadaşlar Merhaba Benim SoruM Genel.

Görevleri Tamamlayabilmek için yerli yada yabancı arkadaşlarımız ekledim dün komşu talebimi gonderdim.

sonra komşu listemde gözükmelerine ragmen bana hediye gonderiyorlar ben accept diyorum ama direk benim

tarlama gidiyor. bu acaba zaman mı alıyor komşuluklar yoksa olmuyormu. türkiye ağındamı olması lazım acaba.
  • Uçarturk bende hala bana yardım edin hediye gönderin yazanlardan sıkıldım onların yazılarını okumaktan sıkıldım acaba yeni bir program varmıdır bir açık varmıdır diye uğruyorum bir ton böyle yazı okuyorum ve bir üst mesajında yardımlar kesildi diye yazmamıza rağmen KEFAL gibi atlayıp yazıyor yardım edin diye hemen altına YARDIM ETTİM KARŞILIK GÖNDER diyorum aaa gitmiyormuş diye cevap geliyor bende BİR ÜST MESAJINDA NE YAZIYOR OKUSANA diyorum bu muhabbet böyle uzuyor, en iyisi KÖR KEFALLERE böyle büyük yazılar yazmak...

AYRICA HALA BENİM HESABIMA HEDİYE GÖNDERENLER VAR BOŞUNA ZAMANIMI HARCIYORLAR BU YÜZDEN YAZIYORUM O YAZIYI DALGA GEÇMEK İÇİN YETKİYE GEREK YOK İSTEDİĞİME İSTEDİĞİM ŞEKİLDE DAVRANIRIM, O CEVAP ALAMAYAN KÖR KEFALLER SAHTE ÜYELİK ALIP BİR DAHA YAZIYOR ŞU SAYFADA ABARTISIZ ENAZ 50-60 SAHTE ÜYELİK VARDIR, YAZDIĞIM YAZIDAN RAHATSIZ OLUYORSAN BU BENİM SORUNUM DEĞİL SENDE BENİM GİBİ RAHATSIZLIĞINI HER MESAJIMDA DİLE GETİR O ZAMAN YAŞIM 27 ÜŞENMEYİP PROFİLİME BAKARSAN GÖRÜRSÜN BEN SENİN GİBİ SAKLAMIYORUM KENDİMİ, YALAN SÖYLEYİP PARA KAZANMAYACIĞIMA GÖRE ORADAKİ BİLGİLERDE GERÇEK HEM HA 10 HA 30 HA 50 NE FARKEDER AKIL YAŞTA DEĞİL BAŞTADIR İNSANLARI BAŞLA DEĞİL YAŞLA TARTIYORSAN BUNCA AÇIKLAMAYI ZATEN BOŞA YAPMIŞIM DEMEKTİR...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Senin dediğini anladım,haklısın ama,sende şunu unutma burası askeri kışla değil,kimse kimseyi dinlemez,hem insanları hoş görmek lazım,insanların hata yapmaya hakkı vardır,yazıyorsun,uyarı yapıyorsun,bir yerde bırak bence
    biri linki veriyor hediye gönderin diye,hemen uyarıyı patlatıyorsun,boş ver okuma,her yazılanı,her söyleneni okursan sıkıntıya girersin,kimseyi azarlayarak,gülerek doğruya getiremezsin,o yazsın,cevap veren olmayınca,yazdığı elinde patlar zaten,sıkma kendini eğlenmek için siteye giriyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçarturk -- 16 Mart 2010; 9:57:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byjest

Arkadaşlar Merhaba Benim SoruM Genel.

Görevleri Tamamlayabilmek için yerli yada yabancı arkadaşlarımız ekledim dün komşu talebimi gonderdim.

sonra komşu listemde gözükmelerine ragmen bana hediye gonderiyorlar ben accept diyorum ama direk benim

tarlama gidiyor. bu acaba zaman mı alıyor komşuluklar yoksa olmuyormu. türkiye ağındamı olması lazım acaba.

cevap ?
  • quote:

Senin dediğini anladım,haklısın ama,sende şunu unutma burası askeri kışla değil,kimse kimseyi dinlemez,hem insanları hoş görmek lazım,insanların hata yapmaya hakkı vardır,yazıyorsun,uyarı yapıyorsun,bir yerde bırak bence
    biri linki veriyor hediye gönderin diye,hemen uyarıyı patlatıyorsun,boş ver okuma,her yazılanı,her söyleneni okursan sıkıntıya girersin,kimseyi azarlayarak,gülerek doğruya getiremezsin,o yazsın,cevap veren olmayınca,yazdığı elinde patlar zaten,sıkma kendini eğlenmek için siteye giriyoruz

Ben kimseye emretmiyorum bu hakkım değil, hoş gör hoş gör 20 sayfadır hoş görüyoruz zaten, sıkıntı geldi onlara da sıkıntı gelene kadar yazacağım...
  • quote:

quote:

cevap ?

Buna benzer bir problem bende de var. Komşu ekliyorum, karşı taraf kabul ediyor. Ama komşularım arasında görünmüyor nedense ve hediyelerini de haliyle kabul edemiyorum. Sebebini ben de bilemeyeceğim ama umarım çabuk düzeltirler
  • FarmvillE arkadasa nasıl para gonderebılırım
  • Orijinalden alıntı: gülenmelek

tarlama gidiyor. bu acaba zaman mı alıyor komşuluklar yoksa olmuyormu. türkiye ağındamı olması lazım acabzz

cevap ?

Buna benzer bir problem bende de var. Komşu ekliyorum, karşı taraf kabul ediyor. Ama komşularım arasında görünmüyor nedense ve hediyelerini de haliyle kabul edemiyorum. Sebebini ben de bilemeyeceğim ama umarım çabuk düzeltirler

bu 1 gun sonra ekleniyor bende bence 1 gun bekle sonra eklenir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juggernaunt -- 16 Mart 2010; 12:00:55 >
  • quote:

quote:

Ben kimseye emretmiyorum bu hakkım değil, hoş gör hoş gör 20 sayfadır hoş görüyoruz zaten, sıkıntı geldi onlara da sıkıntı gelene kadar yazacağım...

bosver soulcubee artik gonderme farkedemiyorlarsa zorlamayalim
  • tartışmalar baya hararetli
  • Hediye istiyorum aninda donus yaparim :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gülenmelek
    quote:

Uçarturk bende hala bana yardım edin hediye gönderin yazanlardan sıkıldım onların yazılarını okumaktan sıkıldım acaba yeni bir program varmıdır bir açık varmıdır diye uğruyorum bir ton böyle yazı okuyorum ve bir üst mesajında yardımlar kesildi diye yazmamıza rağmen KEFAL gibi atlayıp yazıyor yardım edin diye hemen altına YARDIM ETTİM KARŞILIK GÖNDER diyorum aaa gitmiyormuş diye cevap geliyor bende BİR ÜST MESAJINDA NE YAZIYOR OKUSANA diyorum bu muhabbet böyle uzuyor, en iyisi KÖR KEFALLERE böyle büyük yazılar yazmak...

gülenmelek destek için teşekkür....

+1
  • Farmvilleyi bıraktım, 65. leveldeydim galiba, arada tarlaya bakmak istiyorum ancak giremiyorum. Oyun son ana kadar yükleniyor ancak sonu gelmiyor yani giremiyorum. Başka birinin girişiyle girip kendi tarlama bakmak istediğimde de server bozuldu tekrar refresh yap diye uyarı geliyor, başka bir bilgisayardan girmek istediğimde de aynı şekilde oluyor. Herhangi bir hile kullanmıyorum. Sebebi ne olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcmb -- 16 Mart 2010; 13:02:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcmb

Farmvilleyi bıraktım, 65. leveldeydim galiba, arada tarlaya bakmak istiyorum ancak giremiyorum. Oyun son ana kadar yükleniyor ancak sonu gelmiyor yani giremiyorum. Başka birinin girişiyle girip kendi tarlama bakmak istediğimde de server bozuldu tekrar refresh yap diye uyarı geliyor, başka bir bilgisayardan girmek istediğimde de aynı şekilde oluyor. Herhangi bir hile kullanmıyorum. Sebebi ne olabilir?

farm helper programıyla tarlanı üst üste ektiysen açılmayabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: SyMPaTHyc

Hediye istiyorum aninda donus yaparim :D

gönderdim geldimi
  • 
Sayfa: önceki 15041505150615071508
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.