Şimdi Ara

DH ET DİRENİŞÇİLERİ/ ANTI-VEGAN [+ 135 UYE!] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
333
Cevap
5
Favori
9.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk mesaja eklermisin hocam neden veganların tehlikeli olduğuna dair bir kanıt

https://onedio.com/habe...egan-anneye-dava-734019

ABD'de Bebeğinin Gelişimi Duran Vegan Anneye Dava

ABD’de vegan bir annenin yalnızca meyve ve fındıkla beslediği on bir aylık bebeğinin gelişmediği tespit edilince, anne hakkında çocuğun hayatını tehlikeye atmak suçlamasıyla dava açıldı.

ABD'nin Pensilvanya eyaletinde yaşayan vegan bir annenin son zamanlarda yalnızca meyve ve fındıkla beslediği bebeğinin vücudunda lekeler çıkmaya ve motorik hareketlerinde yavaşlama gözlemlenmeye başlandı.

Bunun üzerine bebeğin babası çocuğunu ayrıldığı eşinden alarak Çocuk ve Gençlik Hizmetleri'ne götürdü.

DW Türkçe'nin aktardığı, Washington Post'un haberine göre bebeğin durumunu gören yetkililer çocuğu derhal hastaneye sevk etti.
    Batı Virginia'daki bir hastanede tedavi altına alınan bebeğin yetersiz beslenme nedeniyle gelişiminin durduğu ve cilt problemlerinin gözardı edilmesi halinde septik şoka girebileceği tespit edildi.

DH ET DİRENİŞÇİLERİ/ ANTI-VEGAN [+ 135 UYE!]

Atalarımız et değilde sürekli bu vegancıların dediği gibi ot ile beslenseydi belkide şuan veganların da kullandığı internet olmayacaktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SturmpioneeR -- 8 Ekim 2016; 22:52:29 >
  • SturmpioneeR kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav yemişim katliamını.Allah biz yiyelim diye yaratmış onları.Bu dünyada hiçbir canlı amaçsız yaratılmamıştır.İnekleri,koyunları doğada otlansınlar diye mi yarattı?

Veganlık saçmalıktan başka bir şey değildir.Vücudun her şeye ihtiyacı var.Bunları karşılamazsan nasıl sağlıklı olacaksın?Sadece ot yiyen adam nasıl sağlıklı olur arkadaş?Vücudun b12 vitaminine ihtiyacı var o da ette bolca bulunuyor.İşin özü her şey dengeli yaratılmış.Bu dünyaya gelmişken her şeyden faydalanacaksın kardeşim.Ben bunu bilir bunu söylerim

Ayrıca mangalın tadı hiçbir yerde yok be
  • Herkese benden Kaz..
  • ben hem etcil ,hem otculum bu durumda beni kimse kabul etmeyecek mi :))
  • Daha yeşil çevre için veganları tüketelim.

Çevreci olarak ekle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Isengardlı -- 8 Ekim 2016; 23:38:08 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaz hocam yaz.Bu dünyada veganlar kadar boş bir topluluk yok.Mangala devam.
  • yaz benide

• Ekle beni böyle saçmalık olamaz.

Fakirim kırmızı et yiyemiyom ama çok fena tavuk yerim

• Ekle hocam yanimada bol limonlu haşlama yaz

• et olsun gerisi mühim değil ekle.
  • Yaz beni

• Yaz ciğerim listeye benide, yanına da "et giren yere, dert girmez" şeklinde not düş.
    Anlayan anlar zaten 😉

• Antrikot Beyi olarak ben de katılıyorum

• Yaz Benide,

Kuzu ot yiyor ve Eti lezzetli,İnsan Hem Et,Hem Ot Hemde Tahıl Tüketiyor düşünsenize İNSAN Eti ne kadar lezzetlidir ciddi ciddi canım çekti böyle mühürleyeceksin eti suyu içinde kalacak olsada yesek canım çekti
  • Simdi benim anlamadigim; eger et yiyorsan ayni sekilde ot da yemelisin :D. Eti bibersiz salatasiz, tomatesiz pek yemem heralde.
    Ben Ortaya karisik bir insanim Hepçil, Hepobur ya da omnivor.
  • Treth kullanıcısına yanıt
    kardeş nasıl bi höyt dediyseniz artık vegan menü çıkmıyor avcılarda :D adamlar isyana hazırlanıyor haberin olsun :)
  • Yaz abi günde 1kilo et yiyorum tuvalette obsidyen çıkartıyorum

Kayliyam matliyam çokta tın. Bıçağı bana ver ben keseyim canlı canlı pişireyim etten vazgeçmem

• bir vejeteryan olarak süt katili sıfatıyla listeye eklemeni rica edicem beni de kardeşim
  • Ekle

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.