Şimdi Ara

''DH Elektronik'' Whatsapp Grubu Kuruyoruz(KURULDU, 1.5 YILDIR AKTİF, GÜNCEL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YENİ EDİT: ALIMLAR TEKRAR BAŞLADI PM DEN TELEFON NUMARANIZI GONDEREBİLİRSİNİZ.

EDİT: Grubumuz kurulduğu günden beri aktif 1.5 yıl oldu neredeyse, şuan tekrar alım yapıyoruz katılmak isteyenler ulaşabilir...
    Aklımızdaki soruları, projeleri paylaşabileceğimiz. Fikir alışverişini hızlı bir şekilde yapabileceğimiz bir whatsapp grubu kurmak istiyorum arkadaşlar. Katılımın olacağını umuyorum. Çok fazla kişi olmamıza gerek olduğunu düşünmüyorum. 10 kişi olsak en azından güzel bir ortam kurmuş oluruz. Katılmak isteyen arkadaşlar PM den telefon numaralarını yazsınlar 1-2 saat içinde ekleyeceğim. Görüşmek üzere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CE3CA2C3D -- 9 Mayıs 2017; 20:47:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HermioneGranger

Aklımızdaki soruları, projeleri paylaşabileceğimiz. Fikir alışverişini hızlı bir şekilde yapabileceğimiz bir whatsapp grubu kurmak istiyorum arkadaşlar. Katılımın olacağını umuyorum. Çok fazla kişi olmamıza gerek olduğunu düşünmüyorum. 10 kişi olsak en azından güzel bir ortam kurmuş oluruz. Katılmak isteyen arkadaşlar PM den telefon numaralarını yazsınlar 1-2 saat içinde ekleyeceğim. Görüşmek üzere.

Hocam 1 tane vardı ama sonra dağıldı gibi bir şey oldu sessizleşti kimse yazmıyor.
    http://forum.donanimhaber.com/m_107269355/f_//tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: Spyxxx

quote:

Orijinalden alıntı: HermioneGranger

Hocam 1 tane vardı ama sonra dağıldı gibi bir şey oldu sessizleşti kimse yazmıyor.
    http://forum.donanimhaber.com/m_107269355/f_//tm.htm

2-3 arkadaş telefon numaralarını yazdı. Yenisini kurabiliriz umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CE3CA2C3D -- 23 Ağustos 2015; 10:02:53 >

• Yukarı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kenan ÖZHALK : kenakord. 05424174255
  • Osman BIYIK 5464607153 ARKADASLAR ben elektironik devrelerle uğraşıyorum ama pek fazla bilgim yok yeni basladim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan 6 kişiyiz dostlar. 10 kişi olduğumuzda grubu kuracağım. Görüşmek üzere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CE3CA2C3D -- 23 Ağustos 2015; 17:08:26 >
  • 8 kişi olduk 2 kişi daha geldikten sonra grubu kuruyoruz. Daha sonra alımlara devam edeceğim dostlar.

• 10 kişi ile grubumuzu kurmuş bulunmaktayız. Alımlar devam etmekte.

• gruba pek katkım olmayabilir fakat grupta olmaktan mutluluk duyarım. öğreneceğim çok şey olduğunu düşünüyorum. numarayı pm yoluyla gönderiyorum. beni de katarsanız çok sevinirim iyi forumlar
  • Erdem ÇOĞALAN - 0539 985 8888 gruba alırmısınız. Teşekkürler.
  • Beni de alırsanız sevinirim. Cem Sönmez- 0507 930 86 11
  • up
  • Şuan 15 Kişi civarında grup güncel arkadaşlar
  • Umut ALTIPARMAK 05396836584

• sık sık telefon kullanmam ama katılmaktan zevk duyarım elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Özelden numaramı gönderdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cogalan

Erdem ÇOĞALAN - 0539 985 8888 gruba alırmısınız. Teşekkürler.

Hocam pm attım ,bakar mısınız

• Arkadaşa özelden numaramı gönderdim.
  • An itibari ile 20 Kişiyi geçtik arkadaşlar. Katılım için teşekkürler. Katılmak isteyenler pm den numaralarını yazabilir. Günceldir.
  • Her 5 kişi numarasını yolladığında alım yapıyoruz arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.