Şimdi Ara

** DH ELEKTRONİK KLUBÜ ** ..::Güncel::.. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
3
Favori
61.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • E OZAMAN BENİDE EKLEYİN. BİZİM BAŞIMIZ KELMİ.
  • Klube bende üye olabilirmiyim.
  • Beni de ekleyin.

Endüstri MesLek Lisesi 2. Sınıf Elektrik-Elektronik Bölümü Öğrencisiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bastien -- 15 Şubat 2007; 22:59:08 >
  • 3.5 senedir okuyoz bi ise yarasın bari
  • quote:

Orjinalden alıntı: 3iks

3.5 senedir okuyoz bi ise yarasın bari

• Club'a eklenmedik hala
  • ben de varım
  • beni de ekler misin??
  • ahanda benim klub benide ekleyin
  • elektronık teknıkerıyım uye yaparsanız elımızden gelenı yaparız
  • beyler beni de üye yaparsanız sevinirim...
  • klube ben de girmek istiyorum arkadaşlar.rgb ledlerle ilgili paylaşım olursa sevinirim.mesela pic ile kontrol...
  • eklermisin bende elektronik okuyorum :D lise son
  • Ben de üye olmak istiyorum. Ama üye olduktan sonra ne olacak. Hedef, metod ne olacak? Bu tür açıklamaları ilk mesajda yazabilirseniz iyi olur kanatindeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasarimci -- 15 Mart 2007; 21:07:13 >
  • Merhaba arkadaşlar.Bende katılmak isterim.Elektronik teknikeri sayılırım,mezun olmadım henüz.Mezun olsamda bilgim yok denecek kadar az.Ama katılmaktan memnuniyet duyarım.

Benim kanaatime göre bu imza yeterlidir.Bu kadar basit şeylerde takılmayalım arkadaşlar.Üstte bir arkadaşımız imzaya takılıp kaldığımızı içi boş bir klüp olduğu ifadesini kullanmış,birazda haklı.Üye ve logo konulu yazı dışında sadece bir arkadaşımız yazı göndermiş onun dışında bir şey yok.İlk mesaj atılalı 5 ay olmuş.Bir an önce ciddi ve gelişmiş bir klüp olmak dileğiyle işallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuLTeC III -- 28 Mart 2007; 17:30:26 >

• beyler benide eklermisiniz elektronik haberleşme okuyorum.
  • abilar bir sey soracam izninizle. uygun yer degıl belkı ama cvp bulmaadım bır turlu tda7560 ir anfi devresı yaptım ve arbaya bagladım ama arabayı calıstırınca motorun sesını aktarıyor hoparlorlere. teyplerin arkalarında fıleter ler var olardan bagladım ama gene halledemedım. baglaıs yontemım fılan mı yanlıs kı
  • dostum motorun sesini oparlöre aktarma gibi bir şey olmaz mikrofon yoksa tabi büyük bir ihtimalle manyatik bir alandan etkilenip parazit yapıyordur.
    quote:

Orjinalden alıntı: essence-essence

abilar bir sey soracam izninizle. uygun yer degıl belkı ama cvp bulmaadım bır turlu tda7560 ir anfi devresı yaptım ve arbaya bagladım ama arabayı calıstırınca motorun sesını aktarıyor hoparlorlere. teyplerin arkalarında fıleter ler var olardan bagladım ama gene halledemedım. baglaıs yontemım fılan mı yanlıs kı
  • arkadaş benide listeye eklersen sevinirim

• Seçim size kalmış

Hepinize kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kinesis -- 22 Nisan 2007; 14:08:04 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.