Şimdi Ara

** DH ELEKTRONİK KLUBÜ ** ..::Güncel::.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
3
Favori
61.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bişey sorucam.. bu topicin üst konu olması için ne yapmalıyız arkadaşlar..

bu arada resimdeki yazılarıda biraz sildim nasıl oldu acaba..

** DH ELEKTRONİK KLUBÜ ** ..::Güncel::..
  • Benimde ilk klubüm bu olsun onca sene okuduğumuz konu üzerinde gerçi şimdikiyle alakası yok ama 5 sene okuduk ve proje yapıyorum.
  • ya ben bu imzayı ekleyemiyorum dostlar,nası yapcas bu işi????????
  • arkadaşlar bende ekledim ama uye oldummu şimdi??????
  • Ben de girmek istiyorummmm.
  • Bence şöyle Dikkat çekici bir logo olmalı
  • bende üye olcam ama şu imza olayını da burada bi açıklığa kavuşturalım nasıl yapacağız bilen arkadaşlar.
  • Bence bu konuda konu disi topikten mmmmmmmewluthe ulasip yardim istiyelim bu isleri halletse halletse o halledebilir ne kosullar gerektigini nasil olmasini gerektigini ondan iyi bilen yoktur bence
  • cani_beykozlu arkadaşımızın verdiği alıntı çerçevesinin içindeki tüm yazıları kopyala yapıp , bir notepad veya word sayfasına yapıştır yapıp , oradan da mesela 2. bloktaki center den başlayıp , son center yazan köçeli parantezin tamamını , profilinizdeki imza kısmına yapıştır yapın. Son olarak da en alttaki uygula ya tıklayın ( tamam a değil! ). Ben böyle ekleyebildim imzama...
    Kolay gelsin.
  • arkadaşlar...

herkez kendi beğendiği bi logoyu imzasında kullansa nasıl olur? daha makul değilmi

sadece bir öneri
  • üst topiç olmalı.
  • arkadaslar hangi resmi koyacagıma karar veremedim zzaten vizeler basladı yogunum kusuruma bakmayın bu gün ilgileniyorum bu işle bi oylama falan yapsak en iyiye cogunluk karar verse olmazmı
  • benide sıraya yazın bakalım... inşallah güzel paylaşımlarla...
  • benide dahil edin

bende buna hastayım işte
     ** DH ELEKTRONİK KLUBÜ ** ..::Güncel::..
  • quote:

Orjinalden alıntı: mfguney

Benimde ilk klubüm bu olsun onca sene okuduğumuz konu üzerinde gerçi şimdikiyle alakası yok ama 5 sene okuduk ve proje yapıyorum.

başın sağolsun hoca. bu sigarayı icat edenin allah belasını versin ne diyeyim
  • hocam beni de yazar mısın. daha yeterli bilgi düzeyinde değilim ama
  • Bende geldim nihayet..
  • bende varım
  • ben de katılmak istiyorum:)
  • Böyle bir uygulamaya ben de varım...

Ancak; biraz iş yapsak diyorum... Yani; logo işi sona da kalabilir. Elle tutulur, gözle görülür bir şeyler yapmanın zamanı gelmedi mi sizce de?

Saygılar...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.