Şimdi Ara

DH Ekonomi ile İlgilenenler Grubu - Gelin hep beraber ekonomi konuşalım! İmzalar Geldi! (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
5
Favori
15.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekonomi ile ilgilenen arkadaşlar , cumartesi akşamları saat 21.00 veya 22.00 de Ekoanaliz diye bir program var Meltem TV de . Prof Dr Haydar Baş da katılıyor. İlginizi çekeceğini sanıyorum.

• Gruba girmek istiyorum. Ekonomi öğrencisiyim.
  • Yurtdışında bu sene iktisat okumayı düşünüyorum. Nasıl bir bölüm arkadaşlar çok zor mu ders açısından ? (Matematik ağırlıklı galiba)
    Ekleme beni eylül ayında falan eklersin
  • Arkadaşlar Okant ve Egser;
    bu 2 hissede 2.seans hareketlenmeler yaşanabilir..

Kesinlikle al veya sat tavsiyesi değildir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyhat -- 26 Nisan 2010; 13:22:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Palio Team

benim bi kamyonetim var 3 aydır elimde 11 milyara yaptırdık 9 milyara satıyoruz alan yok

hacım kamyonet işi gerçekten çok boktan elimizde bi kamyon var 80'e aldık 60 satamıyoruz..
  • Yaş 19 sadece merak duyduğum için ilgileniyorum.
    Dönüm noktam bir ara okuduğum Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları kitabıydı.Bu kitapta gördüm ki ekonomi bir devlet için herşey demek.
  • Arkadaşlar artık üye almıyacağım çünkü kimse aktif olmuyor. . . Üye olmadan da imzayı kullanıp yorumlar yapabilirsiniz
  • 250 TL kadar nakitim var. Orta vadede nasıl bir yatırım yapmalıyım?
  • Ekle beni
    1 yıldır forexle ilgileniyorum
  • UP , beni de ekler misin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

250 TL kadar nakitim var. Orta vadede nasıl bir yatırım yapmalıyım?

Uzun vade İddaa oyna
  • quote:

Orijinalden alıntı: plantamax

Konu güzelde tutmamış gibi. Borsa ile ilgilenen yaşı 25 üzeri kimler var aramızda ???

Ben
  • öyle borsa felan takip etmem ama gazete bulduğumda direk ekonomi sayfasını açarım zaten tek orayı incelerim doğru düzgün diğerlerinin başlıklarını okuyup geçerim ekleyebilirsin tabi kurallara uyuyorsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: FeelLikeaShadow

öyle borsa felan takip etmem ama gazete bulduğumda direk ekonomi sayfasını açarım zaten tek orayı incelerim doğru düzgün diğerlerinin başlıklarını okuyup geçerim ekleyebilirsin tabi kurallara uyuyorsam

Borsa ile ciddi ilgilenirim, yatırım tavsiyesi varsa alabilirim.
  • dolar bu aralar yine yukseldi.insallah duzelir.yoksa hardware fiyatlari iyice ucusa geciyor.
  • Şu konuyu bir tutturamadık ya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: F1SECO

Şu konuyu bir tutturamadık ya...

Basliga -beyaz kadin borsasi eklendi- yaz tutar konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konunun tutacak bir şeyi yok çünkü sadece grup kurulup bırakılmış.İnsanlara tartışılacak bir şey sunulmamış.Adamakıllı soru bile soran yok,çoğu kişinin yaşı da küçük.Altın,Döviz ve Borsa Danışmanlığı konusundan k
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dentex Dentex

Konunun tutacak bir şeyi yok çünkü sadece grup kurulup bırakılmış.İnsanlara tartışılacak bir şey sunulmamış.Adamakıllı soru bile soran yok,çoğu kişinin yaşı da küçük.Altın,Döviz ve Borsa Danışmanlığı konusundan k

Bakalım başlıkta da değişiklik yaptım...
    Soru sormaya başlayabilirsin sen de istersen, yakınmanı yaptın, önerini söyledin nasılsa:)
  • Beni de alın aranıza a dostlar, ekonomiye ilgim çok

ekonomi okuyorum ayrıca, kapitalizmin askeriyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patria o Muerte -- 1 Şubat 2013; 15:29:14 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.