Şimdi Ara

DH-Dota2 Etkinliği (Pub-Lobi-Rank)--> Haftasonu 21:00 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
4
Favori
6.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu gün olursa gelirim 1 buçuk aydır oynamıyordum şifreyi felan da unutmuşum arkadaşın hesabıyla girdim artık onunla oynarız yapacak bir şey yok.
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198145588935/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mega Therion -- 5 Eylül 2014; 0:05:50 >
  • eklermisniz benide arkadaşım?

http://steamcommunity.com/id/ugursari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enıac -- 2 Eylül 2014; 16:11:22 >
  • Lobi kuruldu.

SirCouarage ekleyin.
  • yalnız arkadaş olarak ekle deyince hata veriyor anlamadım.
  • Mega Therion kullanıcısına yanıt
    pardon ya scammer sanarak eklememişim genelde privateları eklemiyorum ondan araya kaynamışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirCourage

pardon ya scammer sanarak eklememişim genelde privateları eklemiyorum ondan araya kaynamışsın

valla sizde haklısınız bende ismail vilehand diye bir nick görsem bende eklemem. arkadaş diablo fanatiğide. ben eski hesabın şifresini unuttum sağolsun arkadaş verdi bu hesabı bununla girerim diye sizin için de sıkıntı olmazsa tekrar gönderdim isteği.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mega Therion

quote:

Orijinalden alıntı: SirCourage

valla sizde haklısınız bende ismail vilehand diye bir nick görsem bende eklemem. arkadaş diablo fanatiğide. ben eski hesabın şifresini unuttum sağolsun arkadaş verdi bu hesabı bununla girerim diye sizin için de sıkıntı olmazsa tekrar gönderdim isteği.

görünen ismi istediğin gibi değiştirebiliyorsun, o konuda bir sıkıntı yok diye biliyorum. kullandığın id zaten görülemiyor.
  • Beni de ekleyebilirsiniz nickim Paradisia , PM yoluyla da ulaşın burdan haberleşiriz.Oyunda pek bir iddiam yok ama iyi oynadığım zamanlar da olur kötü oynadığım da bazen troll oluyorum :)
  • Her aksam garanti oluyorsa bu aksam gelebilirim. Blackvnm ekli zaten yanlıs hatırlamıyorsam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • imakenya dragons kullanıcısına yanıt
    oluyor
  • Her aksam var ise ekleyip davet edebilirseniz sevinirim

http://steamcommunity.com/id/north_remembers/
  • sizlerin beni eklemesi gerekiyor çünkü benim steam web lisans hatası veriyor hesap yüklü bir değere sahip olduğundan riske girmek istemiyorum eklerseniz bekleriz akşam
  • ekledim hocam,ama sanırım biraz geç ekledim başka akşama kaldı
  • Bu aksam kursum sebebiyle 21:00 lobisini guild altindan herhangi biri kurup kurdugunu buraya ve oyun ici guild chatine yazar ise cok guzel olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SirCourage kullanıcısına yanıt
    Düğün felan var dı artık bitti :) müsait olursam bu gece belki kurarım ama kesin değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun kuruldu arkadaşlar
  • Arkadaşlar bildiğiniz üzere liseler ve üniversiteler eğitim öğretime başladı. Bu sebeple yoğunluğumdan ve yoğunluğunuzdan ötürü her akşamki lobilerimizi haftasonuna taşımak istedim bunu da cuma cumartesi ve pazar normal saatimizde (21:00) yaparız. Cumayı hafta stresini atmak adına kattım. Haberiniz olsun artık haftasonları görüşmek, buluşmak üzere
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.