Şimdi Ara

dh'deki kasiyer kız fetişizmi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaş önüne gelen kasiyer kıza aşık oluyor. bu nasıl bir asosyallik ya? tek gittiğiniz yer bim filan mı? dh'deki kasiyer kız fetişizmi  birinizde otogarda bir kıza aşık olun, ne bileyim barda bir kıza aşık olun. neden market? neden kasiyer?

• Kızlarla tek iletişim kurulan yer orası da ondan. Başka nerden kız bulacaz? Gidip sosyalleşelim mi yani ne demek istiyorsun?

• Hahaha iletişimi geçtim para üstü verdikleri için eli eline değdiğinde etkileniyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Haftada bir içecek almaya markete çıkıyorum kasiyer kız para üstünü verirken bazen eli elime değiyor bi hoş oluyorum dh'deki kasiyer kız fetişizmi 

• quote:

Orijinalden alıntı: Zihnin Geleceği

Kızlarla tek iletişim kurulan yer orası da ondan. Başka nerden kız bulacaz? Gidip sosyalleşelim mi yani ne demek istiyorsun?

abi evet sosyalleşin. hayat çok güzel. yaşamak güzel dans dans etmek lazım sevmek lazım sevilmek lazım auvv auvv

• Bardaki kızla eğlenilir, kasiyer kızla evlenilir. dh'deki kasiyer kız fetişizmi 

• Jeremy Klakson kullanıcısına yanıt

DH ye giriyoruz ya abi daha ne sosyelleşmesi?

Ulan hayat! Kasiyer kıza aşık olmama bile izin vermiyorsun !!

Ne yapayım bu yaşta ferre starlarına mı aşık olayım?

• 15 yıldır marketlere gidip gelirim. onun haricinde dışarı'da hiçbir aktivitem yoktur. Şöyle genellikle,

Bim kasiyer kızları zayıf ve biraz yavaş oluyorlar, çoğu saf ve temiz olmakla birlikte 2 ila 3. alışverişte telefon numarasını almanız mümkündür.

A101 kasiyer kızları ise genellikle minyon tipli ve enerjik kızlardır eğer ağzınız iyi laf yapıyorsa tek seferde bile telefon numarasını alabilirsiniz.

Şok kasiyet kızları ise o kadar güzellerdir ki gördüğünüz anda sizi şoka sokabilir. o yüzden şoka fazla gitmem çünkü şoka girdiğimden dolayı elim ayağım birbirine dolaşır ve hep fazladan para veririm.

Migros ve Carrefour evime uzak olduğu için gidemiyorum ama onlarda eminim güzeldir çünkü öyle büyük bir market'te güzel kasiyerler çalışmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

Bardaki kızla eğlenilir, kasiyer kızla evlenilir.  

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DB1BCF8C0

Hahaha iletişimi geçtim para üstü verdikleri için eli eline değdiğinde etkileniyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8FB5351A6

15 yıldır marketlere gidip gelirim. onun haricinde dışarı'da hiçbir aktivitem yoktur. Şöyle genellikle,

Bim kasiyer kızları zayıf ve biraz yavaş oluyorlar, çoğu saf ve temiz olmakla birlikte 2 ila 3. alışverişte telefon numarasını almanız mümkündür.

A101 kasiyer kızları ise genellikle minyon tipli ve enerjik kızlardır eğer ağzınız iyi laf yapıyorsa tek seferde bile telefon numarasını alabilirsiniz.

Şok kasiyet kızları ise o kadar güzellerdir ki gördüğünüz anda sizi şoka sokabilir. o yüzden şoka fazla gitmem çünkü şoka girdiğimden dolayı elim ayağım birbirine dolaşır ve hep fazladan para veririm.

Migros ve Carrefour evime uzak olduğu için gidemiyorum ama onlarda eminim güzeldir çünkü öyle büyük bir market'te güzel kasiyerler çalışmalı.

Saf ve temiz dh'deki kasiyer kız fetişizmi 

Sadece tipine bakarak bir insanın saf ve temiz olduğunu nasıl anlıyorsunuz hayret.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2012den beri burdayım, o zamanlar sadece bim kasiyerine sulanırdı forumdakiler,şuan şok,a101,migros,burger king....

dh affetmiyor

• O ne lan eli eline değince etkilenmek hayatım boyunca kız arkadaşım olmadı ama asla böyle şeyler yapmadım

• pakaji2 kullanıcısına yanıt

• Sonuçta orada hayrına çalışmıyorlar. Fakat prim için düştükleri acı durumu görüp hala kasiyer kızlarla ilgili fantezi düşünenler boşa oksijen tüketen işe yaramaz cahillerdir.

Geçenlerde a101 de limonun kilosu 4 TL idi , limonu alırken kasiyer kız 2 TL buradan al dedi. Neyse poşeti doldurdum kasadan geçerken diğer kasiyer kız cebimizden veriyoruz dedi bende bıraktım.

Örneğin: Kilosu 4 TL den 10 kilo limon 40 TL , kilosu 2 TL den 20 TL yapıyor ve kasiyer kızlar 20 TL yi cebinden ödüyor.

Durumum iyi olsa , önünden dahi geçmem kapitalizm marketlerinin .

Özellikle a101 e gitmeyi bu yüzden sevmiyorum , bim daha iyi gibi bu konularda , şok market te a101 den sonra gelir.

Ha çinde çalışmışsın ha bu marketlerde değişen bir şey yok.

• dün marketteki kasiyer kız bana 5 kuruş para üstünü vermedi 5 kuruş üstünü unuttunuz dedim aaaa pardon dedi çıkardı verdi akıllarınca ondan 5 bundan 10 kuruş diye biriktirip günsonu cebe atacaklar günde 1 tl den ayda 31 lira banko dh'deki kasiyer kız fetişizmi 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikopoll -- 23 Kasım 2020; 10:14:52 >
  • Olay basit ikili iletişim üzerine bir de fiziki temas var.
    Yolda bir kızı çok beğenirsin ama o sana hoş geldiniz demez
    Ayrıca marketlerde
    Hem hoş geldin diye sohbet başlıyor devamında poşet olacak mı diye soruluyor ve bunun üzerine en iyi iletişim eller ellere değiyor
    Bu 8-10 gerçekleşir
    Ama yolda ki bir kız ile fiziki temas 3-10 filandır
    O yüzden marketlerdeki kızlar candır gerisi hikayedir
    En büyük karşılıksız aşklar markete başlar.
    Ayrıca fiş de kızın kasa açıksa kızın adı yazar artık Facebook umu bakılmaz instagram dan mı aranmaz gerisini siz tamamlayın

• barda aşık olmayın tavsiye etmem. enteresan tecrübeler yaşarsınız tatsız olabilir.dh'deki kasiyer kız fetişizmi 

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-400988AF7

barda aşık olmayın tavsiye etmem. enteresan tecrübeler yaşarsınız tatsız olabilir. 

hikaye isterük dh'deki kasiyer kız fetişizmi 

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.