Şimdi Ara

DH COIL WHINE [ANA KONU] | [CW nedir-muzdariplerin ekran kartları CW listesi] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
964
Cevap
34
Favori
46.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün Evga gtx 970 SC aldım. Kartta kulağımı kasaya dayadığımda oyundayken ses geliyor ama biraz uzaklaştığımda duymuyorum. Herhangi bir sıkıntısı yoksa kullanmaya devam edeceğim.
  • Şu Asus 970lerde cw sıkıntısı yaşamayan tek ben varım sanırım 1 sene oldu olacak neredeyse hey gidi günler hey.
  • Zotac gtx970 amp extreme core edition coil whine aşırı derecede mevcut.Bugün gidip iade ettim iyi forumlar...
  • YAV YETER BE ARKADAŞ BU KADAR ŞANSIZLIK OLUR MU ? 7 TANE POWER DEĞİŞTİRDİK VATAN BİLGİSAYARDA 750 WATT HEPSİ HEPSİNDEDE CW VAR.. YAHU CW OLMAYAN SADECE PSU SATILI 750 WATTLIK ÖNERİNİZ VAR MI ??
  • kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    Benim kartta bir senelik ilk msı 4g aldim iade ettim giga wf3 aldim iade ettim enson asus aldim sansa denk geldi kullaniyom

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

bende de msi 970 bulunmakta ve oyun, fps ayırmaksızın her her durumda kendince şarkısını söylemeden duramıyor alet, oyun oynarken o aksiyona kapılıp bi ara duymuyorsunuz gibi oluyor o sesi ama oyundan çıkınca kasaya yakın olan kulağınız bayram ediyor yemin ederim yarın bir gün garantiye vericeğim bakalım..

derecesine ben karar veremedim videoya aldım siz tayin edin artık videoda asıl duydugumdan daha düşük bir ses çıkmış siz tahmin edin artık

Ekledim.

Uzun bir süre geçmiş tabii, son durum nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: reverse.angle

3 hafta önce yeni kasa topladım, öncelikle Gigabyte GTX 970 ekran kartı aldım ve CW sorunu sinek vızıltısı şeklinde yaşadım. Sonrasında 3.5 gb - 0.5 gb ram sorunu yüzünden (çift monitörde fps düşüşleri yaşadım) kartı değiştirip Asus GTX 980 aldım ve çok şükür CW sorunu çıkmadı kartta. GTX 970'i 1 hafta kadar kullandığım için onu listeye eklemeyebilirsiniz çünkü belli bir zaman sonra CW sorunu kendiliğinden biten kullanıcılar var fakat GTX 980'i 2 haftadır kullanıyorum ve çok memnunum. CW sorunu yok şeklinde listeye ekleyebilirsiniz.

Ekledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirhünel1982

Evga gtx 980 classified cw yok ekliyebilirseniz sevinirim.

Ne demek, ekledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gandalf81

MSI GTX 680 Lightning CW Yok Ekleyebilirsiniz.

Ekledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

Ati Radeon HD5970 Referans Tasarım - CW Yüksek
    Asus GTX 680 DCU II - CW Yok

İki kartınızı da ekledim.

HD 5970'te bile olduğunun görülmesi güzel bir detay. CW zaten yeni bir durum değil ama kullanıcılar tarafından da eskilere gittiğinin görülmesi lazım tabii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccandan

Arkadaşlar bugün kartımı aldım herhangi bir cw sorunu yoktur bilginiz olsun

Evga GTX980 SuperClock ACX 2.0

Ekledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ecelle100lesh

GIGABYTE GTX 770 WindForce 3x OC, 4GB CW YOK
    Gigabyte Nvidia GeForce GTX 760 4GB CW AZ OLARAK VAR
    Zotac GTX780 Ti AMP! 3GB YÜKTE İKEN ORTA DÜZEY DUYULMAKTA

Elimdeki Deneyip gördüğüm kartlar bunlar yararlı olabilmek umuduyla

Birilerine faydası olacaktır tabii, teşekkürler. Ekledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doblocuk

Evga GTX 760 SuperClocked ACX 2.0 2GB&256 bit sadece Windows 7 Değerlendirme dizininde var.

Ne ets2'de ne de COD: Adwanced Warfare'de var. Sadece Windows 'un kendi programında yağıyor,

Ekledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B@R!$

asus hd7950 dcu ii var bende. ikinci el almıştım. bir ay kadar garantisi kalmış ürünün.

bugün 3dmark ile denerken cw olduğunu farkettim kartta.

sizce coil whine için garantiye göndersem üst model değişimi ya da sıfır ürün verme ihtimalleri var mıdır?

bir de vatandan alınma bunu direk vatana mı götürmek lazım yoksa asusun servisine mi? tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum

Değiştirdiniz mi ürünü o zaman ? Geç oldu ama, konulara erken dönüş sağlayamadım zamanlar oldu maalesef. Başka cevap verende olmamış sanırım size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shindorei

Gigabyte GTX 970 G1 GAMING Rev 1.1 : CW yok ekleyebilirsin.

Ekledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deafs

Evga GTX780 SuperClock ACX GDDR5 6GB 384Bit Nvidia 6144MB CW YOK ekleyebilirsin.

Ekledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarambaKarambita*

Msi Gtx 970 +300 fpsden sonra cok az cw var. 300 alti fpsde cw yok.

Aslında yokta denebilir ama var olarak ekledim ve belirttim. Bazı CS GO oyuncuları için limit olabilir. Kartları alacak kişilerin durumları görmesi açısından belirtmiş olalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaefuL

Msi Gtx 980 Gaming 4g Revizyon 1.1 600 fps uzerinde duyulamayan kulaginizi ancak dayadiginizda duyulabilen bir ses var :)

Bu da yok denebilecek bir hadise sayılır. Ekledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenflash

ASUS R9 280 > CW Yok
    ASUS VG248QE Monitör > Dahili speakerda yüksek sesde oyunlarda yüksek, masaüstünde düşük seviyede CW Var

Ekledim.

Monitörü de belirttim ayrıca. Evet, ekran kartı harici bileşenlerde de bu durumu görebiliyoruz tabii ki. Benim de eski monitörümde mevcuttu bu durum. Özellikle beyaz dengesi yüksek renklerde rastlamak daha olası. Konuyu ilerleyen zamanlarda buna göre şekillendirelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rediceman

Merhabalar,
    Yaklaşık 1 ay önce değiştirmeye karar verdiğim Msi Gtx 560 ti kartımı mumla arar olmuştum.Benim gibi geceleri boş vakti olan biri için CW tam bir baş ağrısı. :)
    Tam 3 adet Gtx970 denedim biraz masraflı oldu. :) ama doğru kartı buldum.

1-Galaxy Gtx 970 Exoc - CW var
    2-Gigabyte Gtx970 Oc itx versiyonu -CW az var
    3-Evga Gtx 970 Ftw Ac 2.0 -CW yok. ( Tavsiye olunur, en yüksek hızdaki Gtx 970, fanlar sessiz ve tam yükte 62-64 derece serinliğinde.)

Ekledim, bilgiler için teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.