Şimdi Ara

DH COIL WHINE [ANA KONU] | [CW nedir-muzdariplerin ekran kartları CW listesi] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
964
Cevap
34
Favori
46.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emrebdt

Evga gtx 970 super clocked acx 2.0

1300fps de ses az var.aslinda karti 2 hafta oldu alali ama seside kasayi acinca duydum.

CW yok diyebiliriz. Keşke hepsi bu durumda olsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turnix

Sapphire R7 260x CW yok.

Ekledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC Kiriklar

Evga 980ti SC+ ACX2.0 > CW VAR@Çok Az

Ekledim. Bu tarz kartlarda bile çıkması can sıkıcı olsa gerek ama çok az olması bir yönden sevindirici diyebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imsomnia

MSI GTX 970 Gaming 4G @ CW VAR çok şiddetli

3 ay önce vatandan aldığım msi gtx 970 de inanılmaz bir cızırtı oluyordu geçen hafta vatan a kartı iade ettim bekliyorum
    özellikle arma 3 te ve h1z1 de kasanında açık olması sebebiyle çok fazla cızırtı geliyordu.

Ekledim, son durum nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RyzeTheAmazing

Asus gtx 650 ti boost cw yok.
    Sapphire amd hd4850 1gb cw yok.

Ekledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0zgur

Zotac gtx970 amp extreme core edition coil whine aşırı derecede mevcut.Bugün gidip iade ettim iyi forumlar...

Ekledim, geçmiş olsun. İade süreci maalesef kötü ve istenmeyen bir süreç / uğraş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr NO

SAPPHIRE VAPOR-X R9 270X 2GB GDDR5 OC WITH BOOST

Aynı kartın takılı olduğu iki ayrı pc'de de cw yok

Ekledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oggy20

MSI GTX 970 100ME edition hocam 60 fps ve civarında CW yok 300 fps den sonra başlıyor vızırtı
    edit : 300 fps den sonra sinek vizirtısından bile az önemsiz asıl coil whine 600 700 fps de heaven gibi benchlerin sonunda 3000 fps falan oluyor o zamanlar rahatsız edici
    kasanın yanı açık olmasına rağmen hiç problem yok

Ekledim, önemli derecede değil zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknokırık

saphire r9 280x vapor x çift fanlı modelden ikinci el almıştım azda olsa coil whine sorunu vardı garantisi 1yıl kalmış vatana yolladım değişim çıktı aynı kartın sıfırını aldım taktım şimdi bundada var az da olsa ne yapsam bilemedim şimdi bu değişim olan karta yeni fatura verdiler garantisi sıfırdan başladı dediler ama faturada sadece değişim olan tarih ve değişim ürünü diye yazıyor birde marka modeli yazıyor fatura tutarı falan yazmıyor şimdi bu gelen kartı bir müddet kullanıp aynı sorun artarsa tekrar garantiye göndersem değişim olurmu sonuçta buda 2 yıl garantiliymiş

Yeni fatura verildiyse o fatura üzerinden işlem görülür artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerem5466

Hd 6570 cw yok

Ekledim.
  • killnOd kullanıcısına yanıt
    Son durum nedir ? Şu an kullandığınız kart vs. CW durumlarından kurtuldunuz mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nbacıshaquılle

Powercolor HD6770 1Gb @ CW var @ +1300fps yuksek.

Bence onemsiz yani sadece bir oyunun yukleme ekraninda gordum 1500fpsleri 4 senede ilk defa cw sesi duyunca tuhaf da oldum normalde zaten nerden 1500fps bulacaz da ses cikacak.

CW yok denebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ad Block

bende crysis açarken oyun başlarkenki demoda cızırtı geliyordu bende bu ses nedir diyordum meğer buymuş :) ama sadece orada oluyordu nedense

V-SYNC kapalı ise ara geçişlerdeki FPS yüksekliğinden ötürü olabilir.

Konudan faydalanmanız güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coMMann

Sapphire Hd7850 dual-x o.c @cw yok

Ekledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SLOWDIVE

Bugün Evga gtx 970 SC aldım. Kartta kulağımı kasaya dayadığımda oyundayken ses geliyor ama biraz uzaklaştığımda duymuyorum. Herhangi bir sıkıntısı yoksa kullanmaya devam edeceğim.

Son durum nedir ? Değişim ve iade durumu oldu mu ? Eğer CW yüksek düzeyde değilse bunlara gerek kalmayabilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taha1967

Ati x1550 cw yok :D

Ekledim.
  • Kulağımı kasaya dayadığımda hafif bir ses duyuyordum. Normal kullanımda hiç ses gelmiyor. Sesten başka bir zararı da yok bildiğim kadarıyla şu an memnunum sıkıntısız kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan MSi gtx 980 gaming4g kullanmaktayim CW yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: R£DSTON£

Son durum nedir ? Şu an kullandığınız kart vs. CW durumlarından kurtuldunuz mu ?

Para iadesi aldiktan sonra yeni ekran karti almadim.intel islemcinin dahili ekran kartini kullaniyorum.Kismetse seneye sonbaharda cikmasi beklenen yeni nesil ekran kartlarindan birini almayi dusunuyorum.Artik bu saatten sonra 28nm lik eski nesil ekran kartlarina para verilmez bence.
  • Sapphire r9 270 Vapor-X CW yok
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.