Şimdi Ara

DH Çevreciler ve Doğaseverler Kulübü (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
3.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @muhimmat Aga aklıma imzayla ilgili bi fikir geldi DH Çevreciler kulübü diyor ya

DH arka planın esintisiyle turuncu(aynı zamanda Güneşi sembolize eder),Çevreciler yeşil(Ormanları sembolize eder),Kulüübü Mavi(Deniz ve Gökyüzünü sembolize eder),

Ne dersin?
  • İstersen ekleyebilirsin
  • Bende bir imza hazırlıyorum hocam birazdan tamamlarım.
  • @Tango-1
    Hocam olabilir biraz düşüneyim nasıl bir şey yapabilirim.
    @Kartal Göz
    Ekliyorum hocam teşekkürler.
    @KaptanMirliva
    Merakla bekliyorum hocam.
  • hazırladım hocam buyrun bu da bulunsun. Zaman buldukça yeni alternatifler buluruz. Katkım olursa ne mutlu bana.

[center][image]http://imageplay.net/img/m7Gbd80470/GREENPEACE_BP_LOGO2.png[/image] 
    [link=http://forum.donanimhaber.com/m_42184941/mpage_1/f_/key_//tm.htm#42184941]
    [size=2][color=green][b]...DH Çevreciler Kulübü...[/b][/color][/size][/link][/center]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alaska Yolcusu -- 16 Ağustos 2010; 22:16:27 >
  • Ekle hocam. Acayip duyarlıyımdır. Çok arkadaşıma bağırmışımdır yere çöp atıyorlar diye. Hatta bir çocukla kavgaya kadar götürmüştüm. Çocuğa "Ne atıyorsun çevreyi kirletiyorsun." diyorum "Benim çevrem değil mi lan sanane?" dedi. Çocuğu zor kurtardılar elimden. Her türlü şeyde elimden geldiğince tasarruf yapmaya çalışıyorum. Tek kötü yanım duş alırken çok uzun duruyorum. Onu da düzeltirsem çok iyi olacak.
  • @KaptanMirliva
    Gayet güzel olmuş hocam sağolasın alternatif olarak ekledim.
    @Einstein
    Ekliyorum hocam herkes böyle duyarlı olmalı teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhimmat -- 16 Ağustos 2010; 22:25:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

Ekle hocam. Acayip duyarlıyımdır. Çok arkadaşıma bağırmışımdır yere çöp atıyorlar diye. Hatta bir çocukla kavgaya kadar götürmüştüm. Çocuğa "Ne atıyorsun çevreyi kirletiyorsun." diyorum "Benim çevrem değil mi lan sanane?" dedi. Çocuğu zor kurtardılar elimden. Her türlü şeyde elimden geldiğince tasarruf yapmaya çalışıyorum. Tek kötü yanım duş alırken çok uzun duruyorum. Onu da düzeltirsem çok iyi olacak.

Ya aynı durum bende de oluyodu 45 dakkaya varan duş sürelerim oluyodu bi gün ya dedim bi 10 dakka girip çıkam diye inanır mısın öyle daha dinlendirici oluyo zaten hem faturaya fazla girmemiş oluyo hem de su tasarrufu hem daha faydalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tango-1

quote:

Ekle hocam. Acayip duyarlıyımdır. Çok arkadaşıma bağırmışımdır yere çöp atıyorlar diye. Hatta bir çocukla kavgaya kadar götürmüştüm. Çocuğa "Ne atıyorsun çevreyi kirletiyorsun." diyorum "Benim çevrem değil mi lan sanane?" dedi. Çocuğu zor kurtardılar elimden. Her türlü şeyde elimden geldiğince tasarruf yapmaya çalışıyorum. Tek kötü yanım duş alırken çok uzun duruyorum. Onu da düzeltirsem çok iyi olacak.

Ya aynı durum bende de oluyodu 45 dakkaya varan duş sürelerim oluyodu bi gün ya dedim bi 10 dakka girip çıkam diye inanır mısın öyle daha dinlendirici oluyo zaten hem faturaya fazla girmemiş oluyo hem de su tasarrufu hem daha faydalı

Aslında yakınlarda havuz olsa da girsem. Havuzdan falan çıkınca hiç öyle yapılmıyor. En fazla 10 dakika sürüyor havuz sonrası duş.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tango-1

quote:

Aslında yakınlarda havuz olsa da girsem. Havuzdan falan çıkınca hiç öyle yapılmıyor. En fazla 10 dakika sürüyor havuz sonrası duş.

Aga boşver ya iyi iyi bi sprodun üstüne (body,koşuiyürüyüş,bisiklet,futbol vs.) alınan 10-15 dk. lık duşun üstüne tanımam
  • Güncel
  • Yukarı.
  • quote:

Yukarı.
  • Ekleyin lütfen.
  • Ben hiç yere çöp atmam. atan arkadaşlarıma da aldırtırım. ekle
  • Hocam eklememişsin.
  • Ekle.Uygulamacı bir üyeyim sanırım GreenPeace ve Tema'ya bende üyeyim.Tema'nın etkinliklerine katıldım.İzmir'de küçük bir ağaç birikintim var =) Daha dikerdim ama Yağmur başlamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sage29 -- 18 Ağustos 2010; 0:58:33 >
  • Ekledim arkadaşlar hepinize teşekkürler...
  • Yaz kardeşim
  • Ben Bp olan imzayı koysam olur dimi?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.