Şimdi Ara

DH CEMİYYET-İ OSMÂNİYYE - [ 861 KİŞİ OLDUK ] - [ Yeni Bölüm Eklendi ] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.036
Cevap
69
Favori
139.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ekle hocam
  • Beni de yaz! Tarih bölümünde yüksek lisans bitmek üzere Yakında göreve başlayacağım. Alanım Roma ve Yunan Tarihi olmasına rağmen onları tanıdıkça Osmanlı'nın azametini, kudretini daha iyi anlıyorum.
    Onur üyesi olmam mümkünse çok memnun olurum. Sonuçta bu işi Profesyonel olarak yapıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ST4LK3R

Beni de yaz! Tarih bölümünde yüksek lisans bitmek üzere Yakında göreve başlayacağım. Alanım Roma ve Yunan Tarihi olmasına rağmen onları tanıdıkça Osmanlı'nın azametini, kudretini daha iyi anlıyorum.
    Onur üyesi olmam mümkünse çok memnun olurum. Sonuçta bu işi Profesyonel olarak yapıyoruz.

Onur üyesi ve Tarihçi olarak ekledim. O halde sizlerden de bilgi anlamında katkı bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kediyeyolgösterenadam

quote:

Orijinalden alıntı: ST4LK3R

Beni de yaz! Tarih bölümünde yüksek lisans bitmek üzere Yakında göreve başlayacağım. Alanım Roma ve Yunan Tarihi olmasına rağmen onları tanıdıkça Osmanlı'nın azametini, kudretini daha iyi anlıyorum.

Onur üyesi ve Tarihçi olarak ekledim. O halde sizlerden de bilgi anlamında katkı bekliyoruz.

Cok teskkur ederim, Yds sinavindan sonra basliga ilgi cekici seyler ekleyecegim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ekle hocam bir Tarihçi adayı olarak katkıda bulunmak isterim. Gerçi alanım değil ama olsun. Onu üyesi de olabilir.

Ancak;

Kadir Mısıroğlu
    Mustafa Armağan
    Ahmet Şimşirgil

gibi kişileri pek takmazsanız sevinirim arkadaşlar. Tamamen boş ve abartılmış bilgiler veriyorlar. Bizim tarihimiz abartılmadığı sürece bile çok köklü bir durumda. Boş yere abartıyorlar.
  • Ekle hocam.
  • benide ekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarîhçî

Ekle hocam bir Tarihçi adayı olarak katkıda bulunmak isterim. Gerçi alanım değil ama olsun. Onu üyesi de olabilir.

Ancak;

Kadir Mısıroğlu
    Mustafa Armağan
    Ahmet Şimşirgil

gibi kişileri pek takmazsanız sevinirim arkadaşlar. Tamamen boş ve abartılmış bilgiler veriyorlar. Bizim tarihimiz abartılmadığı sürece bile çok köklü bir durumda. Boş yere abartıyorlar.

Neden Kadir Mısıroğlu'nu sevmiyorsunuz hocam.Bana gayet samimi geliyor..

• Ekledim arkadaşlar @Zedd , @BusteID
  • ekle
  • Selam Abdülhamit birini tımarhaneye attırmış. Öyle bişeyler duydum nedir o olay aydınlatacak var mı acaba? Bilgilenelim biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtsaykopat

Selam Abdülhamit birini tımarhaneye attırmış. Öyle bişeyler duydum nedir o olay aydınlatacak var mı acaba? Bilgilenelim biraz.

Googleda aradim ilk cikani yapistiriyorum
    http://www.islam-tr.net/serbest-kursu/30365-abdulhamid-han-said-nursiyi-timarhaneye-attirdi-mi.html

• osmanlıyız, pek şanlıyız :) ekleyiver hocam...
  • Ekledim @ErkekAdamınNickiUzunOlur , @mennan74
  • Ekle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • osmanlıyla aram hiç iyi değildir ama konuda genelde sevdiğim insanlar/müslümanlar olduğu için takip

• ekle usta
  • ekle kardeşim gurur duyarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kediyeyolgösterenadam

quote:

Orijinalden alıntı: Melanozom

"Bizans'ı Osmanlı'ya tercih ederim, çünkü Bizans toplumu bilime değer veriyordu" Celal Şengör'ün dediği gibi.

Devrin alimleri, düşünürleri Osmanlı'dan çıkarken böyle bir düşüncede olmak çelişkilidir. Ayrıca Osmanlıyı sevmek zorunda değilsiniz fakat saygı duymak zorundasınız. Eğer ahlaki değerlere önem veriyorsanız.

Bilim adamları osmanlıdan değil avrupadan çıkıyordu,ayrıca saygı duymadığımı nereden çıkardın ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.