Şimdi Ara

DH Body Builders / 139 Kişi OLDUK! (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
731
Cevap
6
Favori
61.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benimde 2.ayım ekle gitsin bea
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knock Out

Gaziantepte bi spor salonunda antrenör olarak çalısıyorum.6 senedir bu işi yapıyorum.Ayrıca milli bilek güreşcisiyim ..Eklersen sevinirim.Bu sporla ilgili her hangi bi sorunuz veya kafanıza takılan bişi olursa vakit buldukca yanıtlayabilirim..

hocam öncelikle 1.70 boyunda 60kilo 17 yaşında biriyim.. Kondisyonda 1ayı geride bıraktım henüz bi sorun yok ama kondisyona başladıktan sonra daha sık yemek yemeğe başladım ama kilom hala aynı ne tür bi beslenme önerirsiniz bide bugün yeni bi programa başladım :

Düz ters mekik 4x30
    Pullower 4x30
    Bench press 4x10
    Üst göğüs 4x10
    Butterfly 4x8
    Dumbell fly 4x10
    Barbel körl 4x10
    Çift dumbell körl 3x8
    Tek dumbell körl 3x8

program böyle bişey oldu yaparken öyle fazla zorluk çekmiyorum.Haftada 4gün gidiyorum ama bir arkadaşım 1gün kola 1gün göğse 1gün karna ağırlık ver diğerlerini aperatif olarak yap diyor bu konu hakkndaki düşünceniz nedir ?
    kiloyu da protein olarak almaya çalışıyorum sizin tavsiye ettiğiniz bana uygun bir yemek programı varsa onuda belirtirseniz iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [X]-R-[4]-P -- 15 Mart 2010; 19:47:04 >
  • beni de ekle mike, 2 bucuk yıldır vücut çalışıyorum.. sorusu olan varsa hacim, definasyon, diet v.b. yardım olurum
  • 8 aydır düzenli yapıyorum ekle hocam.
  • İlginç başlığı yeni gördüm 3 yıl amatör son 1 yılı düzenli disiplinli şekilde yürütmekteyim elimden geldiğince bilgi paylaşımı yapalım bu topik altında bu arada ekle
  • merhaba beslenme hakkında bişey sorucaktım her gün barfix ve şınav çekiyorum ve şu videodaki karın kası geliştirme olayını yapıyorum
    http://www.youtube.com/watch?v=pNqrkGnkUWc

hergün bal, süt tarzi şeyler tüketiyorum. yumurtayla pek aram yoktur haftada en fazla 2 kere yerim. daha neler önerirsiniz daha kolay kas gelişmesi için?
  • Üye listesi güncellendi...

Çalışmaya devam
  • beni de ekle bb başlayalı bir yılı geçti ;)
  • october27 ekledim
  • DH BB Fans Add Pls
  • Ekle hocam,bnde yeni başladım
  • bende yeni başladım benide ekleyebılrısınız
  • Az ağırlık - çok tekrar
    Çok ağırlık - az tekrar

Hangisi? :)
  • ekle benide
  • Sadece şınav çeken arkadaşlar adını listeye yazdırmış... Yorum yok...
  • Yazın yaklaşmasına binayen herkes bir ucundan bu spora yaklaştığını farkettim malum plaj sezonu açılmakta ama ciddi anlamda bu spora başladıktan sonra bırakmayıp hayatınızın bir parçası haline getirmelisiniz unutmayın kısa vadede bu spor getirisinden çok götürüsü olur maddi ve manevi anlamda +50 yaşlardada hala dağ gibi dimdik ayakta durmak istiyorsanız ve ömür boyu hastane koridorlarından uzak durmak istiyorsanız fitness ve body building hayatınızdan eksik etmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yumuklu sucurta

Az ağırlık - çok tekrar
    Çok ağırlık - az tekrar

Hangisi? :)

Hacim kazanıp irileşmek istiyorsan çok ağırlık az tekrar fakat olanı şekillendirmek istiyorsan az ağırlık çok tekrar.
  • Ekle dostum geçen pazartesi kayıt oldum.
  • 2 hafta önce yazıldım :) daha genel çalışma ekleyin benide
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.