Şimdi Ara

DH Body Builders / 139 Kişi OLDUK! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
731
Cevap
6
Favori
61.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • protein tozu şart ya.kas gelişiminde gerçekten fark ediyor.
  • 8x3 set filan ne anlama geliyor aklım almıyor yahu. Mesela benim şimdilik 4kg lik dambıl'ım var. 4x3 filan nasıl çalışıcam hareketlerİ?
  • ekle
  • onur üyeliği isterim bench pressde 165kg basan biri olarak :D
  • Kolları (biceps triceps değil) direk kol yani xD kalinlastirmak için ne gerekir? Pazularim gayet iyi. Ama kollarım ince kalıyor. El makası kullanıyorum ek olarak.
  • ekle.

başlayalı 1 ay oldu yaşım 17 fakat şu ana kadar hiç çalışmadığım için vücudum kötüydü yavaş yavaş ilerlediğimi hissediyorum fakat diyetlede takviye yapmak istiyorum(kilo almak için) antrenmana giderken ve geldiğimde ne önerirsiniz?
  • Konuyu yeni gördüm beni de ekle. Vaktim olduğunca bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışırım.
  • Yeni başladık 1 hafta oldu ama ekleyebilirsin beni de
  • http://www.supplementler.com/shop/Protein-Tozlari/Hardline-Nutrition-80-Whey-Protein-3500-Gr.html

süper kampanya. sipariş vermeyi düşünüyorum, ihtiyacı olanlar yada almayı düşünenler varsa yardımcı olur belki
  • Beni de ekle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F1SECO -- 14 Mart 2010; 21:31:07 >
  • Yaz benide bu aralar boşladım göbeğe baktıkça morelim bozuluyor koşu bandı gelince tekrar başlıcam .
  • Gaziantepte bi spor salonunda antrenör olarak çalısıyorum.6 senedir bu işi yapıyorum.Ayrıca milli bilek güreşcisiyim ..Eklersen sevinirim.Bu sporla ilgili her hangi bi sorunuz veya kafanıza takılan bişi olursa vakit buldukca yanıtlayabilirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knock Out

Gaziantepte bi spor salonunda antrenör olarak çalısıyorum.6 senedir bu işi yapıyorum.Ayrıca milli bilek güreşcisiyim ..Eklersen sevinirim.Bu sporla ilgili her hangi bi sorunuz veya kafanıza takılan bişi olursa vakit buldukca yanıtlayabilirim..

Ekle benide hocam 1 yıldır evde ufak çaplı yapıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali277 -- 20 Temmuz 2010; 9:45:02 >
  • Liste güncelleniyor

Edit:Liste Güncellendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspfreak -- 14 Mart 2010; 21:59:05 >
  • Ekle 4.ay

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spoon! -- 6 Haziran 2010; 21:19:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

8x3 set filan ne anlama geliyor aklım almıyor yahu. Mesela benim şimdilik 4kg lik dambıl'ım var. 4x3 filan nasıl çalışıcam hareketlerİ?

8x3 = Hareketi 8 tekrar x 3 set anlamına geliyor.
  • ekle beni de ...
  • 3 üye daha eklendi konu upp
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.