Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

DH Body Builders / 139 Kişi OLDUK!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
729
Cevap
6
Favori
60.502
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> DH Body Builders / 139 Kişi OLDUK!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      203 Mesaj
      27 Şubat 2010 12:16:50
      Ekliyebilirsin 1 sene yaptım okul, staj ve dershane üçlüsü yüzünden bırakmak zorunda kaldım şimdi birdaha bırakmamak üzere tekrardan başladım

Ayrıca Göğüs yayı diye adı geçen fakat sırt ve kanat bölgesini çalıştıran aleti önermiyorum... Çok ama çok tehlikeli bir alettir, hareketi yaparken ağırlık sabit kalmayıp yayın gerginliği zorlandığı için sonlara doğru çok fazla yük binecek ve sakatlama riskini çok fazla arttıracak bir alettir.

@NuTeRX;
      Göstermiş olduğun alet göğüs sıkıştırmak amaçlı kullanılabilir fakat hiç bir body ci böyle aletlerle zaman kaybetmez bence.. Benim sizlere önerim spor salonuna gitmeniz veya imkanınız yoksa dumbell alarak evde kendi çapınızla önceden hazırlanmış temel dumbell programlarını uygulamanızdır...
      |
      |

Hiçbir dinlenme hakedilen kadar zevkli değildir.

• Binbaşı
      1098 Mesaj
      27 Şubat 2010 17:59:34
      Hocam imzayı paylaşmıcanmı
      |
      |

...Aşkımız iki gözlüklünün öpüşme çabasıydı;
      gözlükleri çıkarmak hiç aklımıza gelmedi.
    • Yarbay
      2074 Mesaj
      27 Şubat 2010 19:00:25 Konu Sahibi
      Kusura bakma Dash ilk defa imza paylaşıyorum biraz zor oldu Şu an da kullandığım bilgisayarda PHotoshop olmadığı için güzel bişey yapamadım amatörce oldu kendi bilgisayarıma geçince daha kaliteli bişey paylaşırım

[center][image]http://store.donanimhaber.com/b0/ce/ed/b0ceeda44ce6315ffa716dfe99daadde.jpg[/image] 
      [/center]
      [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_38081901/mpage_1/f_/key_//tm.htm] [color=black][u][b]DH Body Builders[/b][/u][/color][/link]
      [/center]
      |
      |

• Yüzbaşı
      428 Mesaj
      27 Şubat 2010 19:08:38
      ismimi yaldızlı ısterım lıstede
      |
      |

AkVaRiSt

• Yarbay
      2074 Mesaj
      27 Şubat 2010 19:20:01 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: reçel_yapan_arı

ismimi yaldızlı ısterım lıstede

Kusura bakma dostum şimdilik özel üye vb. üye gibi ayırmayı düşünmüyorum ama ilerde bir gün grup büyürse tabi neden olmasın
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      27 Şubat 2010 20:25:21
      Size sormak istediğim birkaç şey var. Ben zayıf biriyim ve vücut yapmaya başlamak istiyorum. Bana ne gibi önerileriniz olabilir? Şu an klübe gitmeyi düşünmüyorum evde çalışacağım. Dumbell ve diğer egzersizleri çalışmayı düşünüyorum. Protein vs nasıl bir beslenme tablosu ve çalışma egzersizi ayarlamalıyım yardım ederseniz sevinirim.
      |
      |

27 Şubat 2010 20:41:13
      Ekleyebilirsin

Hareketlerinizi kaç set yapıyorsunuz mesela ben 3x 12-11-10 yapıyorum iyi verim alırmıyım?
      birde whey protein kullanıyorum yanında birde amino asit veya glutamin sadece kullansam yeterli olurmu?
      + her bölgenizi haftada kaç kere çalıştırıyorsunuz?
      |
      |

İ5-2500k 3.60 GHZ Turbo Bost O.C(4.2 Ghz) ~ Z68X-UD4-B3 ~ 8 GB Kinston 1600 MHZ ~ WD Black 1 TB ~ Sapphire HD 6850 ~High Power Element 700W 80+ plus Bronze ~ A4 Tech F3 Mouse ~ 3D Extreme Pro ~ LG E22 50V Led
      27 Şubat 2010 20:43:47
      quote:

Orijinalden alıntı: *iNFo*

Size sormak istediğim birkaç şey var. Ben zayıf biriyim ve vücut yapmaya başlamak istiyorum. Bana ne gibi önerileriniz olabilir? Şu an klübe gitmeyi düşünmüyorum evde çalışacağım. Dumbell ve diğer egzersizleri çalışmayı düşünüyorum. Protein vs nasıl bir beslenme tablosu ve çalışma egzersizi ayarlamalıyım yardım ederseniz sevinirim.

Dostum öncelikle ilk 2 ay hocanın göstereceği temel hareketlerden başla ve kesinlikle protein fln kullanma ilk 2 ay ondan sonra whey protein(Protein) ve super bass(kilo aldırıcı+protein) gibi besinler var bunları kullanabılırsın
      |
      |

İ5-2500k 3.60 GHZ Turbo Bost O.C(4.2 Ghz) ~ Z68X-UD4-B3 ~ 8 GB Kinston 1600 MHZ ~ WD Black 1 TB ~ Sapphire HD 6850 ~High Power Element 700W 80+ plus Bronze ~ A4 Tech F3 Mouse ~ 3D Extreme Pro ~ LG E22 50V Led
    • Binbaşı
      1098 Mesaj
      27 Şubat 2010 20:50:08
      quote:

Orijinalden alıntı: wafwaf

quote:

Orijinalden alıntı: *iNFo*

Dostum öncelikle ilk 2 ay hocanın göstereceği temel hareketlerden başla ve kesinlikle protein fln kullanma ilk 2 ay ondan sonra whey protein(Protein) ve super bass(kilo aldırıcı+protein) gibi besinler var bunları kullanabılırsın

Adam evde çalışıcakmış netten araştırırsan evde çalışanlar için dumbel programları bulabilirsin ayrıca bende toz kullanmaya gerek yok nasıl olsa fazlan yok sen evde düzenli beslen bol tavuk,pirinç pilavı.yumurta ye düzenli çalış doğal bişeyler oluşur
      |
      |

...Aşkımız iki gözlüklünün öpüşme çabasıydı;
      gözlükleri çıkarmak hiç aklımıza gelmedi.

• Yarbay
      2074 Mesaj
      27 Şubat 2010 20:52:48 Konu Sahibi
      @ *iNFo*

Sana özel bi diyet programı çıkartamam Zaten bu konuda böyle bir uzmanlığım yok ama sana bir kaç tavsiyem var

Öncelikle şunu unutma önemli olan yağ olarak kilo almak değildir önemli olan kas yaparak kilo almaktır.

Kas kütlesi olarak kilo almak için önemli olan gıda proteinidir.Tabi kide sadece protein oranı yüksek olan yemekler yiyip kas oluşmasını bekleyemezsin Bu proteini yapıcağın egzersizlerle kasa çevirmen gerekir...

Öğünler arası; kuru kayısı, kuru erik, kuru üzüm gibi kuru meyveler ve fındık, fıstık, ceviz, badem gibi kuru yemişler almalısın.Kilo alırken yediğin yemeklerede dikkat etmelisin bu yemekler çok fazla yağlı olmamalıdır. Fazla yağ mide bulantısı ve kusmaya yol açar ve fazla yağ ile yapılan yemekler iştahını kapatabilir.Salata yerine sütlü tatlıları tercih etmeni öneririm. Ve tüm bu gıda alımını belli bi programa oturtman lazım gelişi güzel ayak üstü atıştırmak yerine programlı yemek yemeni öneririm
      |
      |

• Yarbay
      2074 Mesaj
      28 Şubat 2010 18:08:44 Konu Sahibi
      30 Kişide tıkandık kaldık Koskoca Donanım Haber'de sadece 30 kişi mi vücut geliştiriyo
      |
      |

• Binbaşı
      1212 Mesaj
      28 Şubat 2010 19:28:07
      Bir iyilik yapayım size, beslenme programımı atayım =)

kalkış
      5-6 kaşık bal + whey

40 dk sonra
      5 yumurta beyazı +100-150 gr yulaf ezmesi

3-4 saat sonra

eti – mısır patlağı – meyva suyu

antremandan sonra whey+üzüm suyu

1 saat sonra
      160-200 gr tavuk göğsü 250 gr pirinç

2-3 saat sonra
      4 yumurta beyazı

yatarken de süt – Light peynir

Ayrıca zaten böyle bir konu var,

http://forum.donanimhaber.com/m_30157049/mpage_26/key_/tm.htm
      |
      |

• Yüzbaşı
      379 Mesaj
      28 Şubat 2010 20:09:14
      ekle hocam bi ara 1 ay yaptım bıraktım onun dışında gögüs yayı dambıl tarzı aletler bulunur

barfiks demiri kullanan arkadaşlar varmı ?
      |
      |

• Yarbay
      3445 Mesaj
      02 Mart 2010 17:01:18
      sağlıklı yaşam bölümüne açsaydın , orda çok kişi var
      |
      |

I keep a cell phone in my pants so i can tell friends ,''Call my ass''
      Anakart:Asus M3N78-VM - İşlemci:AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5400 (2,8 Ghz) - Ram: 2gb 800mhz - Ekran Kartı:NVIDIA GeForce 9600 GT (512 MB) - Hdd:320 gb 7200rpm
      http://forum.donanimhaber.com/m_41089843/mpage_1/f_/key_//tm.htm
    • Yüzbaşı
      768 Mesaj
      02 Mart 2010 17:04:12
      ekle beni de
      |
      |

.
    • Yüzbaşı
      322 Mesaj
      02 Mart 2010 17:16:45
      ben eylül ayında başladım ekimde ara verdim kasımda tekrar başladım ve aralıkta yine ara verdim martın 15inde yine ara vericem 20 gün sınavlarım nedeniyle

bu kadar zamanda 20*2 bench ve 12,5 kg dumbell larla önkol çalışıyorum sizce nasıldır hiçbir ilaç almadım

benide yazabilirsiniz
      |
      |

INVICTUS
    • Teğmen
      205 Mesaj
      02 Mart 2010 17:18:23
      ekleyebilirsin benide,uzun zamandır yapıyorum sorularınız olursa elimden geldigince cevaplamaya çalışırım
      |
      |

• Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 11 saat 38 dakika kadarı kaldı.
      02 Mart 2010 17:23:41
      benide ekle lütfen.
      severim bodyi ya bizim kampüste var gidiyorum oraya.şöyle bişey söyliycem bende allah vergisi çok fazla güç var mesela çok fit olmamama rağmen çok fazla ağırlıklarkla çalışabiliyorum.kollarım kemik yapısı yüzünden çok kalın bilek güreşindede rakip tanımıyorum ama sorum şu,kollarım kendiliğinden kalın olduğu için pazu çok zor çıkıyo kalın derken yağlı değil sert fittir ama pazu zor çıkıyo.sebebi ne olabilir?
      |
      |

Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
    • Er
      10 Mesaj
      02 Mart 2010 17:25:33
      ekle benide
      |
      |

• Teğmen
      156 Mesaj
      02 Mart 2010 17:28:03
      Bende varım beyler 4.ayım oldu
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
SEO
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.