Şimdi Ara

DH Body Builders / 139 Kişi OLDUK! (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
731
Cevap
6
Favori
61.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: K4TL14M

bu konu eski yeni konuya bekleriz forumda arama yapın.Konuyu açan kişi konuyla ilgilenmiyor kimseyi eklediği filan yok yeni konuya gelin

bi link verseydin bare arattırmasaydın bize keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucifer_666tr

quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

bu konu eski yeni konuya bekleriz forumda arama yapın.Konuyu açan kişi konuyla ilgilenmiyor kimseyi eklediği filan yok yeni konuya gelin

bi link verseydin bare arattırmasaydın bize keşke

al
    http://forum.donanimhaber.com/m_47511058/mpage_1/key_/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucifer_666tr

quote:

Orijinalden alıntı: ucuß3

ekle babacım 5 senedr çalışıyorm memeler çıktı

aha ucube de gelmiş kendisi hem e 72 user hemde body builders

ahaha her zaman her yerde ailenizin ucubesi

• quote:

Orijinalden alıntı: aLCoHoL111

Bende başlayacağım bodye bu hafta içinde . Şu an 1.80 boy 76 kgyim. Benim istediğim şişmek değil fit bi vücut.Yani kilo almak istemiyorum.İnce kaslı bir vücut olsun istiyorum.Bunun için nasıl çalışmalıyım ? Tecrübeli arkadaşlar yardım ederse sevinirim .

Merak etme zaten şişemezsin Az ağırlık çok tekrar
  • beyler ben topluyum ama öyle diyet miet yapmyrm orta 1.75 cm boy 80 kilom var fırsat buldukça çalşyorm yüzüyorm flan karnım taş gibi dokunanlar şaşırıyor ama yağlanma var genede onu nasıl yakarım animal cuts flan hiç kullanmadım o tarz şeyler . zararlı mıdır ? protein daha da kilo aldırıyor eğer çalşmazsan şimdi durdk yere kilolanmayalm :D
  • 4 aydır salonda çalışıyorum ama ince bar ve dambıllarla evde çalışmayı düşünüyorum artık ne diyorsunuz evde çalışmak iyimidir bu konuda yorumlarınızı bekliyorum.
  • arkadaşlar öncelikle çok faydalı bır konu oldugunu dusunup sızlere tesekkur ederıyorum...bır kac sorum olacak.boyum 1.90 kılom ıse 77 vucudumdakı yag oranı 15 kilo daha yeni spor salonuna yazıldım ve başladım.Sızce nasıl bır yol ızlemelıyım mesela hıc ekmek yemıyorum , boyle devam etmeyılım ,nasıl bır beslenmem olmamı? bu konularda bana yardım edersenız cok memnuun olurum sımdıden tesekkur ederım
  • Dün başladım bende vücudumun çok yatkın olduğunu düşünüyorum 1 ayda six pack çıkarırsam şaşırmam. Birde kilo vermeye gerek yok ama 3 km koşuyorum başlangıçta 9-15 km hız aralığıyla.

Boy : 176 / Kilo : 68
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Cazador

Dün başladım bende vücudumun çok yatkın olduğunu düşünüyorum 1 ayda six pack çıkarırsam şaşırmam. Birde kilo vermeye gerek yok ama 3 km koşuyorum başlangıçta 9-15 km hız aralığıyla.

Boy : 176 / Kilo : 68

1 ay'da six pack

• Konu sahibinin izni ve isteği ile kilitlenmiş ve yeni konudan devam edilmesi uygun görülmüştür.

Yeni Konu:
    http://forum.donanimhaber.com/m_47511058/mpage_1/key_/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.