Şimdi Ara

DH Body Builders / 139 Kişi OLDUK! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
731
Cevap
6
Favori
61.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık Olarak 3 Senedir Çalışıyorum..Resimlerimin izinsiz olarak başka yerde kullanılması yasaktır !!!

DH Body Builders / 139 Kişi OLDUK!

• quote:

Orijinalden alıntı: GaLaTaPaLaCe

Yaklaşık Olarak 3 Senedir Çalışıyorum..Resimlerimin izinsiz olarak başka yerde kullanılması yasaktır !!!

iç göğüs az gelişmiş ama genel olarak güzel.

• facebook gibi olmş =) 1 tane resim koysan da anlardık ama emeğinin karşılığını almışsın, devam et arkadaşım
  • benide ekle hocam
    3 ay boyunca gittim şuan evde biraz ağırlıklarla uğraşıyorum yazın bidaha salona gitmeyi planlıyorum.
  • Benide üye yapınız lütfen. 4 aydır çalışıyorum.. Ve sadece polen kullanıyorum..
  • Benide Ekleyiniz 2 Aydir Yapiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldpassword -- 15 Mayıs 2010; 13:27:09 >
  • 160cm bar, yeteri kadar ağırlık ve bir ağırlık sehpası alarak evde çalışmaya başlamak istiyorum. göğüs, omuz, pazu ve arka kol geliştirmek istiyorum. hareketlerin çoğunu biliyorum, daha önce 3 ay kadar salonda çalışmıştım. bar uzunluğu konusunda sıkıntılıyım. bench press'te kullanılan barların uzunluğu ne kadardır bilen var mı?
  • benide ekle 2 aydır yapıyorum.bicepslerim en az 1.5 yıl çalışma seviyesinde :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: GaLaTaPaLaCe

Yaklaşık Olarak 3 Senedir Çalışıyorum..Resimlerimin izinsiz olarak başka yerde kullanılması yasaktır !!!

şu vücudun biraz daha yağ oranı az olanını nasıl bir çalşmayla alırız boy 1.83 kilo 93 ama yapılı duruyorum yani full göbek değilim
  • Hocam ekle benide ekle yaklaşık 8 aydır vücut çalışıyorum.
  • 1 seneden sonra tekrar başladım eklenelim lütfen :D
  • gruba eklersen sevinirim
  • ekle 4.5 5 aydır calısıyorum
  • Benide ekle 1. ayı bitirdim 2. ayın içerisindeyim.
  • Bende yeni başlıcam spor salonuna gıdecek param olmadıgı ıcın evde şınav ve squat hareketlerini uyguluyorum
  • Bende başlamak istiyorum.Cumartesi ve pazarları boş günüm var.
    Ankara'da fiyatı uygun olan nereler var?Ankara'da oturan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Ayrıca eskiden basketbol oynuyordum, uzun süredir oynamayınca göbek ve göğüs kısmı sarktı ve hafif kilo aldım.Kiloyu vermesi kolay ama kasları toplamak ne kadar vaktimi alır?
  • ankara'nın ilk vücutcularından bilgin hocanın açtıgı, şimdi de öğrencisi Levent Zülfikar'ın devraldığı bir yer var, kendisi Türkiye 90 kilo üzeri ustalar kategorisinde 1. dir. aylık 60 civarıydı en son.. mithatpaşa caddesi üzerinde Rekor Vücut geliştirme.. tavsiye ederim.. 2 sene orada çalıştım, 1 sene başkar yerde çalıştım..
    quote:

Orijinalden alıntı: GeçhoSubasa

Bende başlamak istiyorum.Cumartesi ve pazarları boş günüm var.
    Ankara'da fiyatı uygun olan nereler var?Ankara'da oturan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Ayrıca eskiden basketbol oynuyordum, uzun süredir oynamayınca göbek ve göğüs kısmı sarktı ve hafif kilo aldım.Kiloyu vermesi kolay ama kasları toplamak ne kadar vaktimi alır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhiziroglu

ankara'nın ilk vücutcularından bilgin hocanın açtıgı, şimdi de öğrencisi Levent Zülfikar'ın devraldığı bir yer var, kendisi Türkiye 90 kilo üzeri ustalar kategorisinde 1. dir. aylık 60 civarıydı en son.. mithatpaşa caddesi üzerinde Rekor Vücut geliştirme.. tavsiye ederim.. 2 sene orada çalıştım, 1 sene başkar yerde çalıştım..
    quote:

Orijinalden alıntı: GeçhoSubasa

Bende başlamak istiyorum.Cumartesi ve pazarları boş günüm var.

Teşekkürler hocam , haftasonu görüşeceğim.

• vücut geliştirme/geliştirmeciler yerine konuştuğunuz dilden utanıp body builders yazdığınız için sizi kınıyorum arkadaşlar....özünüze dönmeye çağrıyorum sizi...
  • Benide Eklermisin 2 yıl evde çalıştım, 3 aydır da salonda çalışıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.