Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (773. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.810
Cevap
291
Favori
1.524.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 771772773774775
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazın daha iyi bulk yaptığını söyleyen de var.
  • Bulk olmak her zaman kolay bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: a4technic

Bulk olmak her zaman kolay bence

bulk için tavsiyeleriniz var mı ? bb'de 4. ayımdayım ve daha önce hiç bulk tecrübem olmadı.ne kadar bilgi öğrenirsem benim için o kadar faydalı olur,bu nedenle bilgili arkadaşlardan yardımcı olmalarını bekliyorum.

mesele bulk yaparken setler drop set mi olmalı yoksa piramit set mi ? ( süper setler benim için daha erken diye düşünüyorum )
    beslenmede proteine mi yüklenmek gerek ? ( nette okumuştum en kadar doğrudur bilmiyorum )

son olarak bulk yaparken gözle görülür şekilde irileşenler var onlar kiloyu nasıl öyle alıyorlar ?

takviye konusunda bilgim yok o konudada yardımcı olursanız sevinirim. ( çoğu kişi protein kullan diyor ama emin olamadım )

şimdilik aklıma bu sorular geldi cevaplayacak olan arkadaşlara şimiden teşekkür ediyorum.
  • Birşey sormak istiyorum şimdi bizim salonda Decline bench yapacak sehpa yok başladığımdan beride hiç yapmadım 6 aydır bi sorun olurmu
  • Yaza bulk girdim bulk devam edicem 90kg olana kadar definisyon yok
  • -pramit
    -her daim kilo başına 1.5-2gr protein
    -bulkun amacı öyle irileşmek zaten
    -6 ayı doldurduktan sonra takviye kullanmayı düşün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

-pramit
    -her daim kilo başına 1.5-2gr protein
    -bulkun amacı öyle irileşmek zaten
    -6 ayı doldurduktan sonra takviye kullanmayı düşün

ben drop set-piramit-düz set olarak karışık hazırladım programı bence illaki piramit olacak diye bir zorunluluk yok
  • Arkadaş daha 4. ayda. Drop set vs ileri düzey.
  • beslenme olarak kaloriyi artırmasak ve düşürmesek antrenmanları bulka yönelik yapsak programda kardio'da olsa aynı zamanda hacimlenip yağ yakamazmıyız bu sistemi deneyen var mı hiç clean bulk olarak biliniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlfredBorden

beslenme olarak kaloriyi artırmasak ve düşürmesek antrenmanları bulka yönelik yapsak programda kardio'da olsa aynı zamanda hacimlenip yağ yakamazmıyız bu sistemi deneyen var mı hiç clean bulk olarak biliniyor

aç karna dağa çıkılır mı sence, düz yolda yürürsün ama

• quote:

Orijinalden alıntı: AlfredBorden

beslenme olarak kaloriyi artırmasak ve düşürmesek antrenmanları bulka yönelik yapsak programda kardio'da olsa aynı zamanda hacimlenip yağ yakamazmıyız bu sistemi deneyen var mı hiç clean bulk olarak biliniyor

Clean bulk daha çok; kalori alımını abartmama-belli bir oranda artırma ve kardiyoyu bırakmama olarak geçiyor denilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Windmark

Birşey sormak istiyorum şimdi bizim salonda Decline bench yapacak sehpa yok başladığımdan beride hiç yapmadım 6 aydır bi sorun olurmu

Olmaz.
  • gogus çok boş kalmış. boyun kaç 75 li kilolardayım yazmıssın galiba boyunda uzun değil gibi ama hacim de yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

quote:

Orijinalden alıntı: ezequiel1

quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

quote:

Orijinalden alıntı: ezequiel1

adam whey proteininden cikolatali sandviç yapmis. ne diyosunuz beyler guzel olur mu? kivami fazla kati ama canim cekti gece gece

http://youtu.be/1KefuaGKMOE

Bu tavman benden caldi heralde, bu konuya yazmistim 2-3 ay once

valla gormemistim hocam. baska tarifler varsa onlari da verirsen sevinirim.

Aslinda pek cok tarif yazmistim pancake ve yulaf&whey ve whey ile sos yapimi gibilerini

arama kismini pek beceremem genis aramadan bulunabilir sanirsam

hocam boş bir zamanında tum tarifleri toplayıp bir konu açsan tarifleriyle birlikte harika olur. Bizlerde birşeyler eklemeye çalısırız herkes faydalanır
  • Arkadaşlar dumbbell ile başlamayı düşünüyorum ilk etapta 3 kg toplam 6 kg çift dumbbell ile sizce öneririmisiniz yani bir faydası olurmu ?
  • Gıdıklar
  • @Amroth.

Üst göğüsü reverse grip bench press olarak yapmaya başladım bugün ilk defa denedim zorlamadı :D

Tricepse çok ama çok az biniyor dediği gibi Scottun :)

Sağol hareket için
  • @DamonSalvatore

evet 20 kg plaka alarak genelde mekik cekiyorum
    alt karını ise 8 kiloluk dambıl yardımıyla cakı hareketi yapıyorum
    bir de cable curch yapıyorum son agırlıkta
    halledicez bir şekilde :)

@Executor06
    hocam antreman arkadaşım icin erken cıktım 15 dakikalık koşo ve 1 2 mekik hareketi yaptım sadece.
    başka birşey calışmadım.
    Yag yakımı durdu gibi birşey fakat antreman süresini kısaltıp süpersetlere girecegim.
    haziran-temmuz arası hergün 2 ölcek whey icmek amacı ama bakalım

@ADEBISI

1,73-1,75 arası bir boya sahibim
    gögüs gerçekten gelişmiyor sanırım genetikle alakası var.
    Gögüs calışınca daha bir hacimleniyor ama

sence gögüs hareketi olarak ne yapmam lazım ?
    alta mı üste mi önem vermeliyim?
  • Alt göğüs varda, üst hiç yok gibi. üste yüklen biraz kötü duruyor böyle..
  • beyler yağ yakmak istiyorum ama karbonhidrat icerikli besinleri cok tuketiyorum. ozellikle pilav ve makarna surekli yerim. baska turlu sadece et falan yesem doygunluk hissi olusmuyor. nasil cozerim bu durumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezequiel1 -- 25 Mayıs 2013; 21:22:53 >
  • 
Sayfa: önceki 771772773774775
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.