Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (772. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.810
Cevap
292
Favori
1.524.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 770771772773774
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk olarak dumbbell ile başlamayı düşünüyorum ne öneririsiniz.

boy 1.70 kilo 58
  • Baklavalar sırıtıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: depresif_adam

definisyona devam ediyorum.
    yorumlarınıza acıgım :)

Vücut güzel dostum ama ben senin yerinde olsam vücut tipin kilo alamayanlardan sanırım hacim yap yediklerine dikkat et definasyon yapma gittikçe küçülmesin ben 30 kilo verdim 1.5 sene bulk olmaya calıstım daha yeni başladım fotoda yukarda yani ben daha yağlıyım sana göre sen iyisin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam whey proteininden cikolatali sandviç yapmis. ne diyosunuz beyler guzel olur mu? kivami fazla kati ama canim cekti gece gece

http://youtu.be/1KefuaGKMOE

• quote:

Orijinalden alıntı: ezequiel1

adam whey proteininden cikolatali sandviç yapmis. ne diyosunuz beyler guzel olur mu? kivami fazla kati ama canim cekti gece gece

Bu tavman benden caldi heralde, bu konuya yazmistim 2-3 ay once
  • @depresif_adam

hocam omuzlari ve trisepsi cok iyi cizmissin onu nasil yaptin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

quote:

adam whey proteininden cikolatali sandviç yapmis. ne diyosunuz beyler guzel olur mu? kivami fazla kati ama canim cekti gece gece

valla gormemistim hocam. baska tarifler varsa onlari da verirsen sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezequiel1 -- 25 Mayıs 2013; 0:02:39 >
  • haftada 6 gün body yapıyorum yada 5 vücud pek dinlenmiyo şişmede bi sorun olur mu ki 2 gün gidip 1 gün gitmesem mi ki arkadaşlar ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

quote:

valla gormemistim hocam. baska tarifler varsa onlari da verirsen sevinirim.

Aslinda pek cok tarif yazmistim pancake ve yulaf&whey ve whey ile sos yapimi gibilerini

arama kismini pek beceremem genis aramadan bulunabilir sanirsam
  • 81 kilodan bu günlere geldim
    leş gibi yaglanan bir vucut tipine sahibim.
    71.7 72 arası gidip geliyorum...

omuza ve arka kola gelince
    en az calıştıgım bölgeler diyebilirim.Az ve öz harektler yapıyorum o kadar.

haziran bası whey ölcegini ikiye cıkartacagım..
    @ezequiel1 @Yonto123

@a4technic

evet hocam six pack bir türlü istedigim gibi olmuyor cıldırmak üzereyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-005109EE3 -- 25 Mayıs 2013; 0:14:56 >
  • Olur olur sıkıntı yapma iyi vucudun

Sabah 5 gibi koşmaya başlayacağım var mı konya-kampüsden gelecek birileri?

Daha sonra da salonda kardio yapsam akşama doğru sorun olur mu?
  • quote:

Kütle yapmadan definisyon yapmaya kalkmışsınız. Definisyon yapacak lüksünüz olmamış. Definisyonu bırakıp güzelce 80+ küsur kilolara çıkana kadar kaliteli beslenerek ağırlıklara girin. Önümüzdeki sene yaz aylarına gelmeden önce definisyona başlamanızı önermem.
  • @Dante

hocam haklısınız bulk olmadan definisyona girdim.
    Amacım six packleri dolgun hale getirip 75 kilo olmak

yag oranımın iyi oldugunu düşünüyorumfakat hale six packlerim dolgun ve belirgin degil.

temmuza kadar 2 ölcek whey temmuzda ise karbonhidrat agırlık toza baslamayı düşünüyorum
  • quote:

dediğin gibi 81 kiloluk yağlı bedenden bu hale geldiysen çok güzel gelişim bence tebrik ederim.

arkadaşlar benim alt göğüsteki sarkmanın sebebini çözdüm gibi üst göğüsün eksik olmasından dolayı oluyor sanırım çünkü elimle üst göğüsten tutup yukarı gerdirince kayboluyor bana üst göğüs içiin program yazabilirmisiniz?
  • Biceps ve Triceps'i süperset yapmak hacim almak için nasıldır? İyi mi olur kötü mü ?
  • @depresif_adam
    Dostum artik gecmis iste girdiysen definisyona devam et yazdan sonra bulk'a girersin. Sana onerim karin calisirken 20kg ustu dumbelli gogusune koy ve calis. Ben 3/4 crunch yapiyorum en etkili o oluyor ben de bir de alt karina onem veriyorum bir yerden kendimi sallandirip leg raises yapiyorum drop set olarak ona knee raises yapiyorum

• Yağ oranın güzel görünüyor. Eğer "yağ yakımım devam ediyor" diyorsan 4-5 hafta daha devam et. Ama yok artık çok yavaşladı diyorsan ufaktan hacime yönelik beslenmeye geçiş yap derim. Sonuçta müsabık değiliz, %5-6 yağ oranı gerekmez bize
    Yağ oranın %10 gibi geldi bana. 8 e çekebilirsen tadından yenmez Bir de fotoğraflar kardiyo sonrası mı çekildi yoksa herhangi bir bölgeyi çalıştıktan sonra mı ? Yani sıcak poz mu soğuk poz mu onu merak ettim.
  • beyler ben 1.82 boya 63 kiloyum anladığım kadarıyla yazın definisyon yapılıyorda ben kilo alma niyetinde olduğum için yaz aylarında bulking'e başlasam nasıl olur ? antalya'nın sıcaklarında bulk yapabilir miyim ?
  • Yaz geldi diye definisyon yapmana gerek yok. Zaten boy-kilo ya bakılırsa böyle birşeye ihtiyacın da yok. Bulka devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

Yaz geldi diye definisyon yapmana gerek yok. Zaten boy-kilo ya bakılırsa böyle birşeye ihtiyacın da yok. Bulka devam.

ben de böyle düşünüyordumda.yazın definisyon daha kolay oluyor ve bulking zor olur diye biliyordum ondan tereddüt etmiştim.
    cevap için teşekkürler bu arada
  • 
Sayfa: önceki 770771772773774
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.