Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (613. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.810
Cevap
292
Favori
1.524.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 611612613614615
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: K.B.V.

Antremani cok agir yapiyorum ama iyi beslenemiyorum acaba ondan duser mi olculer ?

Ya beslenmeyi saglam yapicam ya antremani hafifleticem

her ikisinide sağlam yapsan nasıl olur... neden birinden birini düşürüyorsun

ayrıca günde kaç saat uyuyorsun.. sabah 3'lere kadar pc başında chat yapıyorsan sonuçlara pekde şaşırmaman gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crash47

quote:

Bugun farkli hocaya olcu aldirdim kol 1 cm, omuz 3 cm, gogus 3 cm az cikti. Niye boyle oldu sizce ? Protein de basiyorum.

Her hoca farkli olcer sen eski hocana olctur dedi hoca da.

ölçüm yerleri standart diye biliyorum. Hocan ölçmeyi bilmiyorsa o ayrı.

Sıcak ölçü almış olabilir misin ?

Yok ya soguk aldirdim ama hocalar farkliydi. Farkli olcuyorlarmis sen diger hocaya olctur dediler.

Ya da antreman agir beslenme yok. Kas kaybettik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Targaryen

quote:

Orijinalden alıntı: GomşumuzOluyoBizim

Arkadaşlar hangi bölgelere ağırlık vermeliyim ?

Olm yüzün facebook adresinden gözüküyor zaten ne gereksiz insansın ya

İyi de yarı çıplak fotosunun internette gezmesi farklı, sıradan bir fotoda yüzünün görünmesi farklı. Maksat tipi gizlemek değildir yani, o yüzden arkadaş öyle yapmış olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

quote:

Antremani cok agir yapiyorum ama iyi beslenemiyorum acaba ondan duser mi olculer ?

ayrıca günde kaç saat uyuyorsun.. sabah 3'lere kadar pc başında chat yapıyorsan sonuçlara pekde şaşırmaman gerek

Dun sabah 6'da yattim vizelere calisiyorum da uyku duzenim bozuk bu aralar. Beslenmeyi arttirmam lazim o zaman.

• quote:

quote:

quote:

Dun sabah 6'da yattim vizelere calisiyorum da uyku duzenim bozuk bu aralar. Beslenmeyi arttirmam lazim o zaman.

3'üde lazım.. uyku, beslenme, idman

birde sınavların varmış onun stresi var tabi.. normal

sınavlarında başarılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

quote:

Orijinalden alıntı: ADEBISI

hardline vitamin minarelin değerleride iyi gibi fiyatıda uygun

http://www.hepsiburada.com/liste/hardline-nutrition-vitamin-mineral-120-kapsul/productDetails.aspx?productId=sporhrd54&categoryId=354021&SKU=SPORHRD54&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dsporhrd54%26fh_lister_pos%3d0%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dhardline%255cu0020vitamin%255cu0020mineral%26fh_eds%3d%25c3%259f%26fh_refview%3dsearch

Bu ürünü görene kadar kafamda bir opti-men olayı vardı. 1-2 hafta içinde alcaktım. Şuan farkına vardım ki opti-men e 2 katı para bayılmak için bir sebebim yok. Fiyat farkı da muhtemelen kaliteden değil yerli üretim olduğundandır. Arada bir kalite farkı varsa da benim gibi müsabık olmayan biri için çok farkettirecek birşey değildir sonuçta.

Hardline ne yazıkki amerika çıkışlı markalarla(gaspari, optimum) karşılaştırılamıycak derecede kalitesiz. Örneğin whey proteini izole değil konsantre'dir.

fikir vermesi açısından ekşisözlükdeki şu entry okunabilir:
    "hiçbir şekilde kaslara 10-15 dakikada ulaşamayan tozlardır (denemek istiyorsanız suyla içtikten 15 dakika sonra lavaboya gidip orta parmağınızı damağınızın arkasına götürün ve kusun). protein tozu olarak ifade edilen whey proteinlerin temel görevi idman sonrası kaslarda meydana gelen yıkımı onarmaya bir an önce başlamaktır ama bu hiçbir zaman 10-15 dakikada gerçekleşmez. whey'in üç formülü bulunmaktadır. bu sınıflandırma ise üretim aşamasında belirli işlemlerin hiç uygulanmaması (konsantre) veya belirli işlemlerin uygulanmasıyla elde edilen şekillerine (izolat-hidrolize) göre yapılır. bu üç sınıf arasında idman sonrası acil aminoasit ihtiyacını karşılamaya en verimli olanı hidrolize whey proteindir ki bu şekilde bile kana karışması 30 dakika ile 1 saat arasında değişmektedir. hidrolize formülden bir sonra tercih edilmesi gereken şekli ise izolat formudur. en nihayetinde konsantre formu ise idman sonrası kullanım için hiçbir şekilde önerilmez, zira kana karışma süresi 2 saati bulmaktadır. piyasada satılan çoğu protein tozları konsantre+izolat karışımıdır. piyasanın altında olan protein tozları ise ya sadece konsantre formüldür ya da kombine olmakla beraber izolat formunu daha az içerirler ki, bir ölçekteki protein miktarı azsa bunun en önemli nedeni konsantre formülün daha fazla olmasıdır(hardline 100% whey gibi). çünkü konsantre wheylerde yüzdelik protein oranı izolat ve hidrolize wheylere oranlara daha düşüktür. bununla birlikte hidrolize wheyler ise diğer iki formüle göre oldukça pahalıdır, ülkemizde kullanılması lüzumsuzdur. adamlar 46 servis kullanıma 45 dolar mı vereceğim diye yabancı review sitelerinde bu tarz ürünlere eksi puan verirken bizim ülkemizde üst seviye besin tozlarının servisi 5-6 lirayı bulmaktadır."

Multivitamin olarak gaspari anavite yada daha light eczanelerde bile bulunabilen solgar vm2000 yada vm75 kullanabilir.
  • hardline buyuk ilerleme kaydediyor bence eski urunleri kotu olabilir ama multivitamini f/p bencede

• quote:

quote:

quote:

İyi de yarı çıplak fotosunun internette gezmesi farklı, sıradan bir fotoda yüzünün görünmesi farklı. Maksat tipi gizlemek değildir yani, o yüzden arkadaş öyle yapmış olabilir.

kalktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hydralisk

Hardline ne yazıkki amerika çıkışlı markalarla(gaspari, optimum) karşılaştırılamıycak derecede kalitesiz. Örneğin whey proteini izole değil konsantre'dir.

"hiçbir şekilde kaslara 10-15 dakikada ulaşamayan tozlardır (denemek istiyorsanız suyla içtikten 15 dakika sonra lavaboya gidip orta parmağınızı damağınızın arkasına götürün ve kusun). protein tozu olarak ifade edilen whey proteinlerin temel görevi idman sonrası kaslarda meydana gelen yıkımı onarmaya bir an önce başlamaktır ama bu hiçbir zaman 10-15 dakikada gerçekleşmez. whey'in üç formülü bulunmaktadır. bu sınıflandırma ise üretim aşamasında belirli işlemlerin hiç uygulanmaması (konsantre) veya belirli işlemlerin uygulanmasıyla elde edilen şekillerine (izolat-hidrolize) göre yapılır. bu üç sınıf arasında idman sonrası acil aminoasit ihtiyacını karşılamaya en verimli olanı hidrolize whey proteindir ki bu şekilde bile kana karışması 30 dakika ile 1 saat arasında değişmektedir. hidrolize formülden bir sonra tercih edilmesi gereken şekli ise izolat formudur. en nihayetinde konsantre formu ise idman sonrası kullanım için hiçbir şekilde önerilmez, zira kana karışma süresi 2 saati bulmaktadır. piyasada satılan çoğu protein tozları konsantre+izolat karışımıdır. piyasanın altında olan protein tozları ise ya sadece konsantre formüldür ya da kombine olmakla beraber izolat formunu daha az içerirler ki, bir ölçekteki protein miktarı azsa bunun en önemli nedeni konsantre formülün daha fazla olmasıdır(hardline 100% whey gibi). çünkü konsantre wheylerde yüzdelik protein oranı izolat ve hidrolize wheylere oranlara daha düşüktür. bununla birlikte hidrolize wheyler ise diğer iki formüle göre oldukça pahalıdır, ülkemizde kullanılması lüzumsuzdur. adamlar 46 servis kullanıma 45 dolar mı vereceğim diye yabancı review sitelerinde bu tarz ürünlere eksi puan verirken bizim ülkemizde üst seviye besin tozlarının servisi 5-6 lirayı bulmaktadır."

Multivitamin olarak gaspari anavite yada daha light eczanelerde bile bulunabilen solgar vm2000 yada vm75 kullanabilir.

O entry ne zamana ait bilmiyorum ama hardline ın oldukça yol katettiğini biliyorum. Kalite olarak optimumla yarışabilecek düzeyde değil bunu kabul ederim. Ama mesele multivitamin ise aradaki farklar dozaj olacaktır diye düşünüyorum. Bu dozaj farkı da fiyata zaten yansıyor.
    Ayrıca soğuk suyun bile boş mideden çıkması 5-10 dakikayı bulurken protein tozununun 15 dakikada sindirileceğini zanneden varsa hayırlı işler derim ancak
  • quote:

quote:

quote:

quote:

3'üde lazım.. uyku, beslenme, idman

birde sınavların varmış onun stresi var tabi.. normal

sınavlarında başarılar

Tesekkurler. Ektomorf yapida oldugum icin bana en gerekli sey beslenme aslinda. 1-2 haftaya duzene koyarim hepsini.

Kaslar eridi diye cok moralim bozuldu. İns hocalar yanlis olcmustur. Digeri 1-2 cm fazla soylemistir belki.

• Arkadaşlar vücut geliştirmeye başlamak istiyorum ama kilomun fazla olduğunu düşünüyorum.Yaş 17 Boy 183 Kilo 90.Sizce ilk olarak kilo mu verip arkadan vücut geliştirmeye başlamalıyım yoksa direk olarak mı başlamalıyım =?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mychaela

Arkadaşlar vücut geliştirmeye başlamak istiyorum ama kilomun fazla olduğunu düşünüyorum.Yaş 17 Boy 183 Kilo 90.Sizce ilk olarak kilo mu verip arkadan vücut geliştirmeye başlamalıyım yoksa direk olarak mı başlamalıyım =?

Vücut geliştrmeyle birlikte kardiyo yap. 1 gün vücut 1 gün kardiyo antrenmanı gibi. Zaten haftada 3 gün vücut çalışırsın. Bunlar ard arda günler olmamalı, bu yüzden araya 1 er kardiyo koyarsan 2 gün kardiyo 3 gün vücut çalışmış olursun haftada.
    Daha açık söylemek gerekirse
    pazartesi vücut,
    salı kardiyo,
    çarşamba vücut,
    perşembe kardiyo,
    cuma vücut,
    cumartesi-pazar dinlenme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hydralisk

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ADEBISI

hardline vitamin minarelin değerleride iyi gibi fiyatıda uygun

http://www.hepsiburada.com/liste/hardline-nutrition-vitamin-mineral-120-kapsul/productDetails.aspx?productId=sporhrd54&categoryId=354021&SKU=SPORHRD54&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dsporhrd54%26fh_lister_pos%3d0%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dhardline%255cu0020vitamin%255cu0020mineral%26fh_eds%3d%25c3%259f%26fh_refview%3dsearch

Bu ürünü görene kadar kafamda bir opti-men olayı vardı. 1-2 hafta içinde alcaktım. Şuan farkına vardım ki opti-men e 2 katı para bayılmak için bir sebebim yok. Fiyat farkı da muhtemelen kaliteden değil yerli üretim olduğundandır. Arada bir kalite farkı varsa da benim gibi müsabık olmayan biri için çok farkettirecek birşey değildir sonuçta.

Bence hardline'a haksizlik yapiyorsunuz ben kullaniyorum gayet memnunum ayrica 3 matrixde izole konsantre ve hidrolize whey var optimumda da durum boyle zaten hicbiri tamamini izole yaparak bu fiyata satmaz hardline cok gelisme katetti bence onyargilari kirmak lazim

• Soslu fistik ve islenmis yer fistiginda 30 gr protein varmis.

Sari leblebi de iyi 23 gram protein, 59 gram karbonhidrat. Her gun 100 gr sari leblebi yemek lazim hem findiktan daha ucuz.

• quote:

Soslu fistik ve islenmis yer fistiginda 30 gr protein varmis.

Sari leblebi de iyi 23 gram protein, 59 gram karbonhidrat. Her gun 100 gr sari leblebi yemek lazim hem findiktan daha ucuz.

Kabız olmayalım sonra ?100 gr dan falan bi sıkıntı doğar mı ?
  • Arkadaşlar protein tozu aldım, elimde tartı yok nasıl ölçeceğim.30 gramı 1 porsiyonmuş.
    Çay bardağı ya da kaşıkla ölçüsünü bilen var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: compitir

Arkadaşlar protein tozu aldım, elimde tartı yok nasıl ölçeceğim.30 gramı 1 porsiyonmuş.
    Çay bardağı ya da kaşıkla ölçüsünü bilen var mı acaba?

İçinde kendi ölçeği oluyo. Bir kaşıkla kutuyu karıştır bulursun.
  • quote:

quote:

Nolmuş?sanane cocuk
    ya falan az ciddi konuş alırım ifadeni.
  • quote:

quote:

quote:

Nolmuş?sanane cocuk
    ya falan az ciddi konuş alırım ifadeni.

Alırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikaya_219

quote:

Soslu fistik ve islenmis yer fistiginda 30 gr protein varmis.

Kabız olmayalım sonra ?100 gr dan falan bi sıkıntı doğar mı ?

9. gündeyim 9 gündür 100 gram leblebi yiyorum bi sorun yok. Ama yulafta yiyorum bağırsakta su tutup daha rahat oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 611612613614615
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.