Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (2325. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.810
Cevap
291
Favori
1.524.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23232324232523262327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım. Benim kablo, makara, triceps halatı almam lazım o yüzden bunların olduğu bir site var mı diye sormuştum.
  • dsgtan D kullanıcısına yanıt
  • Merhabalar, daha önce fitnıs a 6-9 ay kadar gittim. Şu an evde kendi halimce gölge boksu, koşu gibi diz çekme hareketleri gibi hareketler yaparak(aynı yerde tempolu düz çekme haraketleri) spor yapıyorum çok sıkıcı oluyor. Spor yapmama engel olan tek şey hareketleri düzensiz yapmam. Şimdi bi koşu bandı bisiklet olsa 5-6 dakika esneme (boyun kol bacak) sonra 15-20 şer dakika koşup ardına sıkıştırma hareketleri yaparım diyorum. Ancak zaten normalde günlük 2-2.5 km yürüyüş yapıyorum(iş yerine yürüyerek gidiyorum). Ancak işte abur cubur yiyen arkadaşlar oluyor v.s. derken kilo veremiyorum. Normalde diyetisyenin verdiği listeyi uyguluyorum.

Oturduğum ilde DYNAMİC COMBO tarzı makineler var Bim'e gelen alet yerine o alınır mı sizce? Açıkçası ikinci elde garanti yok bir şey yok korkuyorum. Sıkıntı çıkar diye. Ses gürültü konusunda derdim yok ev dubleks çünkü. 94 kiloyum(boy 1.78). Çünkü kardiyoyu da düzenli yapınca farkı hissediyorum kilo da veriyorum zaten. Ama koşu bandı lüks mü olur acaba diyorum. Maddi olarak bütçe yetiyor ancak devir yatırım birikim devri. Yarın bir gün ülkemizde neler olacağını hiç kestiremiyorum. Diğer taraftan sağlık için paraya acımam. Sizce ne yapayım alayım mı böyle bir alet yoksa gerek yok yap kardiyonu geç mi diyorsunuz? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

• Ussuz kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler.
  • esmuco26 kullanıcısına yanıt

Hiç Tabata antrenmanı yaptınız mı ?

tavsiye ederim , hem keyifli de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Felurian kullanıcısına yanıt

Bende de bel fıtığı var. Fizik tedavi ve masaj denedim ama geçici çözüm sundu. Sporda bele vuracak ne kadar hareket varsa hafif şekilde yapmaya başladım. Şuanda 130 kg squat, 120 kg deadlift yapabiliyorum. Bana en çok hyperextension hareketi fayda etti diyebilirim. Kemere gelecek olursak hareketleri ağır kilolarla yaparım diyorsan al, onun haricinde duruşuna dikkat ederek hareketin bele vurmasını engelleyebilirsin.

• Arkadaşlar Bursa içi 20 kg lık 2 plaka lazım, önerebileceğiniz birileri varmı ?

• Ağırlık yeleği kullanan var mı arkadaşlar ? kullanıp faydasını görenler yorumlar ise sevinirim

• Beyler

evden spor yaparız diye Cosfer Bench sehpası aldım. Almaz olaydım.

Bu kadar dandik bir ürün olmaz. Kendi sitesinde apğırlık için 80 kg yazıyor.. Ben 75 kliyorum zaten arkadaş.

Ayrıca öyle saçma mekanizma yapmışlarki eğırlığın en çok yük bindiği yerde kitlenen sistem tutmuyor yanlışlıkla oynasa 50-60 kilonun altında kalacaksınız.

AMAN DİKKAT, ŞİMDİ İADE SÜRECİ İLE UĞRAŞACAĞIZ

• konu/bölüm ölmüş  

• Merhaba

https://www.decathlon.com.tr/900-mekik-sehpasi-id_8491829.html?utm_source=rtbhouse&utm_medium=retargeting&utm_campaign=rtbhouse-retargeting-desktop

Linkteki ürünü almayı düşünüyorum. 75 kiloyum ve dumbell press 35+35 , bench tek en fazla 100 giriyorum. Sitede aletin mksimum 250 kiloya kadar destek verdiğini söylüyor.

Benim toplam ağırlıklar bunun baya altında ama sizce sorun yaşar mıyım? Aleti kullanan varm ı? Yoksa daha pro bir şey mi alayım

• Optimum olmus 750 tl , bu ulkede spor falanda yapilmaz !

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogangoxel

Optimum olmus 750 tl , bu ulkede spor falanda yapilmaz !

O kadar olmuş mu ya?

• kırılanhayaller kullanıcısına yanıt
  • dogangoxel kullanıcısına yanıt

Decathlonun kendi ürünleri bayağı kaliteli bence sorun yaşamazsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

Decathlonun kendi ürünleri bayağı kaliteli bence sorun yaşamazsınız

Tamam hocam teşekkürler yarın sipariş vereceğim.

Geçen sene pandemi girince sporu bırakmıştım elimde kalan dünya kadar ürünüde tuvalete dökmüştüm  şimdi tekrar başladık yine alacağız döktüklerimizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 25 Haziran 2021; 21:17:49 >
  • Kreatinin en iyi formu hangici vücudu en az yoracak şekilde.Kreatin malat mı?

önceden neredeyse her gün tavuk yerdim 3-5 senedir eve tavuk aldığım yok. toz moz hikaye

• Beyler bugün cablerow ile başladım sırtta malum tüm makineler doluydu kalabalıktan iğne atsam yere düşmezdi. Posturemun en iyi olduğu harekettir cable row severimde fakat bugün bir girişim oldu birde çıkışım son sett bitip kalktığımda belim muazzam ağrıyordu eğilemiyordum, neyse biraz çekme yaptım baktım olmuyor ağrıyor dedim salla ön kola geçtim ulan eğilip alamıyorum ağırlığı çömelerek alıyorum. Ön koluda bırakıp gidip 20 dk bel esnetme hareketleri yaptım ama ağrı var bi kaç gün istirihat edicem. Ama içime kurt düştü ulan bel fıtığı mı yaptık kendimizi belimide ısıtmadan girdim cable row düşük ağırlıkla ısınır diyede. Valla gencecik yaşımda fıtık olduysam sıçayım bi parmağımıza dumble düşer kırarız 3 ay off, bi omuzu kireçleriz parmak kırıkken onu düzelttik herşey iyiydi 4 aydır tak şimdi bel ağrıyor, valla hala ağrıyor maşallah ilk kez böyle bel ağrısı çekiyorum çok hafif sikolyoz vardı ama hiç belimi ağrıtmadı bu denli. Var mıdır yorum dinlenme ile geçerse basmaya devam ediyim mi ? Şimdi doktora gitsem mr istese 2 ay bekleriz püü

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23232324232523262327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.