Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (2309. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.809
Cevap
291
Favori
1.524.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23072308230923102311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nctnll

Kilo 92 93 arasına dştü ama benchte 140 kg 5 tekrar çıkıyor rahat. Son tekrar baya uzun bir pause de yaptım

https://www.youtube.com/watch?v=T6z4yVB1WpY&feature=youtu.be
    Kilo güzel hocam, vücut çok göstermiyor ama güzel ağırlık.
  • Dostlr bilek korumalı nasır yaptırmıcak 3-5 ay da parçalanmıcak eldiven tavsiyeniz varmı, eldivensiz yapamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senden bir tüp şişe kan alacam test ettiricem steroid mi kullanıyorsun bak doğru söyle ? testo, dianabol, boldenon ? naturel'de bu kilolara çıkmak çok zor benim steroid kullanan arkadaşlarım 110'lar da falan geziyor mesela

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Hocam klasik savunmayı yapayım kullansam söylerim diye

şaka bir yana 2 senedir atıyorum PR ları ara ara buraya benim gelişimim düzenli bir çizgide gitti steroid kullananlarda on off dönemde ciddi farklılık oluyor diye biliyorum. Güç var da öyle aman aman bir vücudum yok tamam gene hacim var da bastığım kiloların yanında çok yeterli değil bence. Bence doğal olarak insan epey güçlenebilir ama asla bir Jeff seid gibi görünemez

Tabi doğal biri olarak güç konusunda 80 kilo steroid kullanan biriyle rahatlıkla yarışırım vücut kilom dolayısıyla. Sonuçta siklet sporu bu. Ama karşıdaki kişi 100 120 kilo olup steroid alıyorsa onunla yarışamam.

3 sene önce ben de derdim gerçekten de bu kadar basan kesin steroid alıyordur milleti yemesin diye ama insan vücudunun kapasitesi cidden epey fazla. Düzgün ve bilinçli idman insanı Larry wheels elbette yapmıyor ama gene de bodrum katı salonlarda spor yapan steroidli kişilerden öne geçirebiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nctnll -- 10 Ocak 2020; 22:17:52 >
  • Kilo almak istiyorum. Tavsiyede bulunacak yılların tecrübesi olan bilgisi olan arkadaşlar. Bilgi paylaştıkça önemli olur. Taktik verir misiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kartaltib

Kilo almak istiyorum. Tavsiyede bulunacak yılların tecrübesi olan bilgisi olan arkadaşlar. Bilgi paylaştıkça önemli olur. Taktik verir misiniz.
    +1

Aynı dertten muzdaribim :)

• Yapmayın etmeyin hocam şu Jeff seid e baktımda six pack yapsan daha iyi bile gözükür
    Heee jay cutler desen anlarım

• killforyou1981 kullanıcısına yanıt
    Jay cutler 175 boyunda belki 140 kg yüzde 7 yağ oranında. Iffb pro sonuçta o çok uç bir örnekte Jeff seid de aslında baya kütleli. 180 boya 94 kg yüzde 7 yağ oranında diye biliyorum

• Larry wheels de uç a yakın bir örnek yanii imkansızın dibi adamlar
    Ama Jeff seid olmuyacak birşey değil kendi fikrim

• quote:

Orijinalden alıntı: kartaltib

Kilo almak istiyorum. Tavsiyede bulunacak yılların tecrübesi olan bilgisi olan arkadaşlar. Bilgi paylaştıkça önemli olur. Taktik verir misiniz.
    Düzenli besleniyor musun?
    Önerebileceğim en iyi ve tek öneri. Düzenli spor+düzenli beslenme.
    Ben sporu bırakıp düzenli beslenmeyi aksattığım zaman çok fazla da yesem de kilo kaybı yaşardım.
    Tabi metabolizma ile de alakalı. Ama spor+beslenme işe yarayacağını düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paco de Lucia kullanıcısına yanıt
    Düzenli yeme imkanı zor

• kartaltib K kullanıcısına yanıt
    Düzenli yemek bu işin kuralı açığını kapatmakta zorlanıyorsan gainer kullana bilirsin ama tekrar söylüyorum gainer tek başına sana kilo aldırmaz sadece besin destekcisidir spor yaparsan zaten bir kac kilo rahat alırsın

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Peki teşekkür ederim

• Dostlar merhaba,
    Yaklaşık olarak 10 aydır spor yapıyor olsam da buraya ilk defa yazıyorum.

Süreç çok verimli geçti, çalışmalarımın karşılığını çok güzel sonuçlar ile aldım. Size bir sorum var.
    Yaklaşık olarak 15 saşe olarak protein tozu kullanımım oldu 27 yaşındaydım ve adeta aileden gizli sigara içen lise öğrencileri gibi protein tozu tüketiyorum
    Protein tozunu şirkette bırakıyor ve yanıma alıyorum antermana gideceğim zaman saşe olarak almamın sebebi paketli ve taşıması kolay olduğu içindi. Fakat maliyet yüksek oluyor haliyle, şimdi kiloluk olmayı düşünüyorum şirkette tutacağım yine fakat ince ve gizlenebilir bir taşıma kabına ihtiyacım var. Bu proteinleri aldığım yer bir saklama kabı gönderdi fakat büyük gerçekten. Bu işi çözebilirsem bu sefer saşe olarak değil kiloluk alıp daha verimli kullanmayı planlıyorum. Benim gibi bu süreci yaşayan kişiler var ise yardım ve desteklerinizi bekliyorum.
    Hadi şimdi kış, 2 ay sonra bahar geldi mi ne yapacağız? O sebeple küçük bir şey lazım.
  • Arkadaşlar merhabalar

Sol kolumda dirsek tarafında değil kolu katladığımda içte kalan kısımda ağırlık alınca bir ağrı oluşmaya başladı
    Doktora sorunca direk spor yapma deyip çıkıyor işin içinden. Herhanagi bir yere vb çarpmadım aslında ne zaman oluştu nasıl olduğunu da bilmiyorum bir süredir
    (15 gün kadar ) geçer diye bekliyorum ama elime ufacık bir ağırlık bile alınca yeniden ağrımaya başlıyor.

buna bener bir durumla karşılaşan oldu mu acaba ?
  • Noix~ kullanıcısına yanıt
    Bigjoy'un hazır şaseli olanı var fiyatıda indirime vs denk gelirseniz 240'a filan geliyor şuan. Bende bundan kullanıyorum, muzlu çikolatalı olanın tadı güzel
    https://www.bigjoy.com.tr/bigjoy-takviyeler/whey-protein/bigwhey-go-68-mix.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darth Mentor

Bigjoy'un hazır şaseli olanı var fiyatıda indirime vs denk gelirseniz 240'a filan geliyor şuan. Bende bundan kullanıyorum, muzlu çikolatalı olanın tadı güzel
    https://www.bigjoy.com.tr/bigjoy-takviyeler/whey-protein/bigwhey-go-68-mix.html
    Bende BigJoy kullanıyordum hocam işte hazır şaseli olan 15'li paketi 73 TL'ye geliyordu havale ile kargo ücretsiz.
    Fakat şimdi hem bir farklı macera olsun istiyorum hemde biraz maliyeti düşürmek..
    Bigjoy'un büyük paketini alıp servis başı maliyeti düşürebilirsiniz ama büyük kutu alırım sıkıntı olmaz diyorsanız aşağıdaki konuyu takip edin arkadaşlar kampanyalı ürünleri paylaşıyor
    https://forum.donanimhaber.com/besin-takviyeleri-firsatlari-lutfen-tavsiye-istemeyin-whey-pro-creatin-aminoasit-cla-vb--65598098-1118
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darth Mentor

Bigjoy'un büyük paketini alıp servis başı maliyeti düşürebilirsiniz ama büyük kutu alırım sıkıntı olmaz diyorsanız aşağıdaki konuyu takip edin arkadaşlar kampanyalı ürünleri paylaşıyor
    https://forum.donanimhaber.com/besin-takviyeleri-firsatlari-lutfen-tavsiye-istemeyin-whey-pro-creatin-aminoasit-cla-vb--65598098-1118
    Özgür hocam aslında derdimi anlamadınız bence.

Kutu alıp, bu şaseler gibi saklamak istiyorum nasıl şirketten eve 1 porsiyon götürürümün derdindeyim. [GİZLİ GİZLİ kullanıyorum :( ]
    Şaka yapıyorsun değil mi ?

• 
Sayfa: önceki 23072308230923102311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.