Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (2284. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.809
Cevap
291
Favori
1.524.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22822283228422852286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vuysal

2 set az değil mi hypertrophy için

Alıntıları Göster
    Evet hocam program hoşuma gitmedi zaten.

4-5 aydır adam akıllı yapıyordum çift bölge spliti ile, gelişim idare eder ama çok daha iyisi olabilirdi. Ayrıca yakın zamanda haftada 4-5 gün idman yapmaya vaktim olmayacak ve çift bölge veya brosplit yaptığım süreçteki gelişimimden de memnun değilim. Zaten full body'nin protein sentezi ve hormonel aktivasyon olarak açık ara önde olduğu da ortada, bilhassa naturel sporcular için. Bir yandan da stronglifts 5x5 takıldı kafama onu yapıyordum iki gündür. Hangi programı daha efektif olur kafam allak bullak oldu valla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üç ay kuralına göre 5x5 yapın sonra gerisine bakarsınız. Bu üç ayda hem güç hemde hipertrofi olacaktır. Ordan aldığınız güçle daha sonra daha hacimli programlar yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: semavi7

Üç ay kuralına göre 5x5 yapın sonra gerisine bakarsınız. Bu üç ayda hem güç hemde hipertrofi olacaktır. Ordan aldığınız güçle daha sonra daha hacimli programlar yapabilirsiniz.
    Hocam bu programda da sıkıntı şu ciddi anlamda çalıştığımı hissetmiyorum sanki amelelik yapmak için kaldırıyormuşum gibi hissediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Men Milk

Hocam bu programda da sıkıntı şu ciddi anlamda çalıştığımı hissetmiyorum sanki amelelik yapmak için kaldırıyormuşum gibi hissediyorum

Alıntıları Göster
    SS nazilerini dikkate almamanı öneririm. Eğer amacın güç değil de estetikse upper-lower, ppl, full body vs bir sürü seçeneğin var.

• 5x5 Sana gerekli olan kuvvet altyapısını verir sende sonra bu kuvvet altyapısı ile ister hipertrofi çalışırsın ister güç. E güç ne birader dersen güç = kuvvet x hız Yani temeli sağlam atarsan sonra rahat edersin. Ben gecen sene 40 kilo bench yapabiliyordum dün 84 yaptım 5 set 5 tekrar. İster yap ister yapma sana kalmış fakat kuvvet olmadan ne güç olur ne hipertrofi en azından 80 bench 100 squat 120 deathlift olması lazım yoksa uğraşır durursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semavi7 -- 5 Ocak 2019; 15:20:50 >
  • Bayağı bir araştırdım, temel kas kütlesi koymak adına compound hareketler önemli, güçlenmek de istiyorum hacim almak ta, pazartesi başlayacağım bakalım 5x5'e nasıl bir süreç olacak. Deadlift yapmadım daha önce hiç, BB row ve overhead press teki formum da pek düzgün değil bi kontrol ettirmem gerekiyor.

• Ağırsağlam egzersiz rehberini izle ve kendini kameraya çekip izle.

• Arkadaşlar spora yeniden başlıyorum spor altyapım var haftada 3 gün gidicem programım yok başlangıç programı önerisi olan var mı?

• bunu izlediniz mi? ben yeni gördüm de.
  • Del Toro kullanıcısına yanıt
    Trenbolone ile alakası olmayan birşey, kafasında bozukluk varmıs arkadasin. Tren sadece prolaktini yükseltir, o da cabergoile türevleri ile kontro altına alınabilir. Jinekomasti bir transgender eğilimine yol acmaz. Boş bir post
  • semavi7 kullanıcısına yanıt
    5x5 kuvvet altyapısı falan vermez, nerden duyuyorsunuz bu saçma sapan hurafeleri bilmem, güç kuvvet algoritmaları falan, ne kadar yanlış bilinçlenmiş ve insanları da bu yöne sürüklemeye calisiyorsunuz. 1 senede 40 kilodan 84 kiloya gelmek başarı mı sizce? Bunu başarı olarak kabul ediyorsanız 85 kiloyu 4 ayda görür genelde çalıştırdığım kişiler. 100 kilo 6 aylık sporcunun ısınma kilosudur genelde, 5 tekrar falan değil 2set 12şer tekrar olacak şekilde. Gereksiz ve bilinçsiz bildirimlerde bulunmamanızı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frozensoul -- 9 Ocak 2019; 2:15:43 >
  • frozensoul kullanıcısına yanıt
    Tamam kardeşim sen bildiğin gibi devam et 6 ayda 100 bench yaptır Faydasını gören görüyor kullananlar çığ gibi büyüyor zaten siz dalganıza bakın. Aslında şimdi buraya gerekli makaleleri koymak vardı ama uğraşamıcam ağırsağlam zaten yeterince paylaşıyor aç sitesine kanalına bak o tatmin etmezse mehdi var onu oku daha bir sürü yabancı sporcu var. Ama size ilaçı basmak kolay geliyorsa eyvallah saygı duyarım

• quote:

Orijinalden alıntı: frozensoul

Trenbolone ile alakası olmayan birşey, kafasında bozukluk varmıs arkadasin. Tren sadece prolaktini yükseltir, o da cabergoile türevleri ile kontro altına alınabilir. Jinekomasti bir transgender eğilimine yol acmaz. Boş bir post
    gelip burda steroidi savunanların alayına gıcığım. hormunlu tavuklar...
  • Arkadaşlar sporda kullanmak üzere bluetooth kulaklık tavsiyesi alabilir miyim, siz ne kullanıyorsunuz ve memnun musunuz?
    Uzun bir süredir sony walkman kulakiçi mp3 player kullandım. Sürekli pcye takıp şarkı atma olayı ve arşiv güncellemek sıkıcı geldiği için spotify üyeliği aldım ve bt kulaklık ile kullanmak istiyorum. Tabi bu sefer de sıkıntı telefonu antrenman esnasında yanımda taşımak olacak, şimdiye kadar dolaba kilitliyordum. Şortun cebine koysam ağırlık yapacak ama onu çözcez artık bir şekilde :)
    Fiyatı çok uçuk olmamak şartıyla önemli değil, kaliteli 3-5 sene sıkıntısız kullanabileceğim bir model olursa sevinirim...
  • karaciğeri ellerine alınca dank eder.ben bi kaç tane 5 mg sustanon vurundum onu bile kan testi ile takip etti doktor.
  • Bana yardımcı olabilecek biri var mı? Konu hiç aktif değil sanırım. Zayıf olup, sonradan vücut yapanlardan.

• ozgurs59 O kullanıcısına yanıt
    Ben Spigen R32E modelini kullanıyorum, zamanında merak eden bir arkadaş için inceleme yapmıştım aşağıdaki linkten detaylara ulaşabilirsiniz,

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=127116851

Dün reklamlarda Teknosa preo kablosuz kulaklık modelini (AirPods kopyası) gördüm indirim ile 69 TL’ye düşmüş, kalite konusunda hiç bir bilgim yok, spor için uygun mudur onu da bilmiyorum (ter vs.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A...O.... -- 19 Ocak 2019; 13:10:30 >
  • A...O.... kullanıcısına yanıt
    Plantronics BackBeat Fit 2 Bluetooth Su Geçirmez Spor Kulaklık 590,00 TL yerine 309,99 TL

https://urun.n11.com/kulaklik/plantronics-backbeat-fit-2-bluetooth-su-gecirmez-spor-kulaklik-P239865527

Cevap için teşekkürler hocam. Linkteki ürünü aldım 270 ₺ ye. Pazartesi elimde olacak. Uzun incelemeler sonucunda aldım bakalım memnun kalacak mıyım :)

• ozgurs59 O kullanıcısına yanıt
    O zaman şimdiden hayırlı olsun diyelim 😊

• 
Sayfa: önceki 22822283228422852286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.