Şimdi Ara

### DH Body Builders ###

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
46.386
Cevap
301
Favori
1.462.889
Tıklama
Giriş
    3512 Mesaj

Hiç barfiks çekmiyorum bende aslında başlamam lazım ama video'da gösterilen gibi kolay değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Iron Addict kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ryzen 7 1800X | ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO | ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti OC Edition | GSKILL Trident Z RGB Led 16GB (2x8) DDR4 3200MHz CL14 | Samsung 970 Evo Plus 500gb M.2 | KINGSTON 240gb Hyperx Savage SSD | WD Caviar Black 1 TB/7200 |
    NZXT Kraken x62 | PHANTEKS Eclipse P400S Tempered Glass | BenQ XL2430T 24" 144Hz | LOGITECH G502 | STEELSERIES Rival600| Logitech G810 Orion Spectrum | Monster Abra A5 V15.2.2 |
  • Onbaşı
    37 Mesaj

1,2 başlayin gerisi gelir. Spor salonuna gidiyorsaniz çoğu salonda barfiks çekmekyi kolaylaştiran makineler var bir süre onunla başlayin sonra kendi vücut ağirliğiniza geçersiniz. Eğer salonda değil de park vb. yerlerde yapiyorsaniz bir arkadaşinizdan yardim alin. ayaklarinizi o tutsun siz üst gövdenizi çekmeye çalişin.
    |
    |
    AnadoluEfes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Kinonody'nin greek god programi gercekten kuvvet gelişimi için çok etkili. Etik olmasa da internetten pdf'sini buldum isterseniz paylasabilirim. 3 gün itiş çekiş spliti. İ'ye itiş, Ç'ye çekiş desek ilk hafta i,ç,i ikinci hafta ç,i,ç oluyor. Ters piramid ve her antreman microloading'e dayalı. Bir harekette platoya dayanınca ona benzer bir hareketle değiştirmeyi öneriyor. Örneğin ben bench press'te 135 kg ile 5 tekrarda platoya girdiğim için close grip bench press ile değiştirdim

Close grip bench te bugün 120 kg ile 5 tekrarı yapabildim ama omzum ağrıdı biraz.. Wide grip bench'te sıkıntı çıkmıyor ama cgbp baya omzumu ağrıtıyor. Rotator cuff ile ilgili değil ama acromioclavicular eklem ile ilgili problem çıkıyor galiba

https://youtu.be/mHb3jZ-LkwM

• Binbaşı
    1143 Mesaj

Hocam PDF dosyasını gönderebilir misiniz rica etsem
    |
    |
    afka9 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    24 - Prison Break - Lost - Dexter - Breaking Bad - The Event - Sons of Anarchy - Game of Thrones - Heroes - Merlin - The Walking Dead - Spartacus - Camelot - Dark Blue - Breakout Kings - Sherlock - The Confession - Touch - Nikita - Arrow - Fringe - True Detective - Hannibal - Gangland Undercover - Banshee - Daredevil - Blue Mountain State - 13 Reasons Why - Narcos - Stranger Things - Dark - La Casa de Papel - Homeland - Peaky Blinders - 11.22.63 - Black Mirror - Chernobyl
  • Yüzbaşı
    354 Mesaj

Pm gönderemiyorum. Buradan indirebilirsiniz. 70 dolar ücreti var tl ile 500 tl civari bisey gönül rahatlığı ile verecek pek çıkmaz herhalde:) superhero yu da araştırdım ama bulamadim. If diyetini falan uygulamiyorum ben sadece kuvvet programini uyguluyorum açıkçası mantıklı buldum. Zaten kendisi üst vücut kuvveti açısından örnek alınacak birisi

https://anonfile.com/afvfE9d0be/Kinobody_Greek_God_Program.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B8937EC2 -- 20 Eylül 2018; 20:58:55 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Scarface007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör svenusta

Teşekkür ederim
    |
    |
    24 - Prison Break - Lost - Dexter - Breaking Bad - The Event - Sons of Anarchy - Game of Thrones - Heroes - Merlin - The Walking Dead - Spartacus - Camelot - Dark Blue - Breakout Kings - Sherlock - The Confession - Touch - Nikita - Arrow - Fringe - True Detective - Hannibal - Gangland Undercover - Banshee - Daredevil - Blue Mountain State - 13 Reasons Why - Narcos - Stranger Things - Dark - La Casa de Papel - Homeland - Peaky Blinders - 11.22.63 - Black Mirror - Chernobyl
  • Yarbay
    3512 Mesaj

Hocam salonda çalışıyorum cihaz var dediğiniz gibi ama bir faydası olduğunu sanmıyorum o makine ile çalışıp başka zaman deniyorum bir tane bile çıkmıyor ben 85 kiloya çıkınca barfiks yalan oldu
    |
    |
    Ryzen 7 1800X | ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO | ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti OC Edition | GSKILL Trident Z RGB Led 16GB (2x8) DDR4 3200MHz CL14 | Samsung 970 Evo Plus 500gb M.2 | KINGSTON 240gb Hyperx Savage SSD | WD Caviar Black 1 TB/7200 |
    NZXT Kraken x62 | PHANTEKS Eclipse P400S Tempered Glass | BenQ XL2430T 24" 144Hz | LOGITECH G502 | STEELSERIES Rival600| Logitech G810 Orion Spectrum | Monster Abra A5 V15.2.2 |
  • Teğmen
    172 Mesaj

sağ ol.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Hocam salonda çalışıyorum cihaz var dediğiniz gibi ama bir faydası olduğunu sanmıyorum o makine ile çalışıp başka zaman deniyorum bir tane bile çıkmıyor ben 85 kiloya çıkınca barfiks yalan oldu
    barfiks cok ilginc gercekten. 80 kiloyken 12 tane cekiyordum. 1 yil spor yapmadim, 60 kiloya dustum 15 tane cekebildim. kiloyla bu kadar alakali oldugunu tahmin etmiyordum ama gercekten dedikleri kadar varmis.

ekleme:o makineyi mutlaka kullanin. arkadasim hic cekemiyordu. tekrar set sayisi ayni kalacak sekilde 2-3 antremanda bir makinenin destekledigi yuku azaltti. suan belinde 10 kiloyla 5 set 5 tekrar yapiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legalize wwed -- 20 Eylül 2018; 21:49:11 >
    quote:

Orijinalden alıntı: legalize wwed

barfiks cok ilginc gercekten. 80 kiloyken 12 tane cekiyordum. 1 yil spor yapmadim, 60 kiloya dustum 15 tane cekebildim. kiloyla bu kadar alakali oldugunu tahmin etmiyordum ama gercekten dedikleri kadar varmis.

ekleme:o makineyi mutlaka kullanin. arkadasim hic cekemiyordu. tekrar set sayisi ayni kalacak sekilde 2-3 antremanda bir makinenin destekledigi yuku azaltti. suan belinde 10 kiloyla 5 set 5 tekrar yapiyor.

Alıntıları Göster
    Maşallahı varmış şuan cihazı kullanıyorum ama diğer hareketlerde ağır giripte tutupta bir barfiks çekememek insana koyuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 20 Eylül 2018; 21:52:32 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    431 Mesaj

alternatifi bu hareket.https://youtu.be/0AGflL3itws

hic cekemiyorken bunu yapmistim. onemli olan ust vucudun alt vucuda dik olmasi. paralel olursa australian pull up yapmis olursunuz

o da su sekilde

|
    |
    Bahsedilenler: AnadoluEfes

• Yarbay
    3512 Mesaj

Teşekkür ederim
    |
    |
    legalize wwed kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    37 Mesaj

Makineye devam edin desteği biraz azaltin yani çekerken kendinizi zorlayin. Antreman şiddeti sabit kalmasin zamanla çekersiniz.
    |
    |

Texas method ya da madcow denediniz mi? Ben 10 yil BB geçmişinse sahip birisi olarak bir süredir stronglifts 5x5 le haşir neşirim cok verim aldim. Yağ yakimi için de aralikli oruç (if) uyguluyorum 16-8 olarak inatçi yağlari da yakmaya başladik. Yani powerlifting ile birlikte cardio ve temiz beslenme güzel sonuçlar veriyor. Eğer isteyen olursa bu sisteme başlamadan önceki fotolarimla gelişime göre son fotolari atabilirim.
    |
    |

Texas denedim çok verim aldım. 83-84 kiloda 101 kg 5 tekrar bench yaparken başlamıştım 88 kiloda 135 kg 5 tekrara kadar çıktım. Ancak yeni bıraktım şimdi bu programı deniyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B8937EC2 -- 21 Eylül 2018; 12:6:9 >
    |
    |

iki makine var birisi ayakta durup çekiyorsunuz bir diğerinde bacakları kırıp diz kapaklarını koyarak çekiyorsunuz sizce hangisi daha iyi ?

|
    |
  • Onbaşı
    37 Mesaj

Bacaklari koyup diz kirdiğin.
    |
    |

Teşekkürler

|
    |
  • Teğmen
    242 Mesaj

120 cgbp çok iyi yapmışsın. o kiloda bırak ağrısın zaten. link için de teşekkürler.
    |
    |
    Bahsedilenler: afka9
Sohbet
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.