Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (2268. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.810
Cevap
292
Favori
1.524.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22662267226822692270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fiyat sordum bugün dökümün kilosu 6 lira vinylın kilosu 2 lira. 2. elde uygun fiyatlara var ama gidip görmeden almak şuan içime sinmiyor.

döküm ağırlık alırken dikkat etmemiz gerek bir şeyler var mı? uzun barla kısa bara aynı plakalar takılabiliyor mu çaptan dolayı?
  • semavi7 kullanıcısına yanıt
    Hocam ev içinde bunları muahafaza etmesi zor olmuyor mu? Tek mi yaşıyorsunuz?
  • Hayır ailemle yaşıyorum odamın bir kısmını bu işe ayırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bulamadımbirşey kullanıcısına yanıt
    Gecen sene n11'den kilosu 2.45 tl ye almıştım döküm sıfır dolar düşüktü ondan heralde

Rudas spor vardi onlar plakalari kendi kafasına göre üretiyor diğer barlara uymayabiliyor bazen. Yani plakalari 2.54 cm e göre değil 2.5 cm e göre üretiyorlar. Ben de onlari dumbbell barina takip dumbbell olarak kullaniyorum o sebeble. Onun dışında standart plakalar hepsi birbirine uyar döküm veya vinil

Vinil kimseye önermem sadece uzun ömürlü olma olayi değil 80 kg vinil plaka 210 cm lik uzun bara bile zor sığar. Çok kalın oluyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B8937EC2 -- 16 Ağustos 2018; 0:47:36 >
  • Geçen ofisteki bir abla damacanayı taşıdıktan sonra "Biscolata erkekleri gibisin." dedi. Eski aklım olsa oracıkta sporu bırakırdım.

Kadın milleti ergen ruhlu adamlar için şu sporun önündeki en büyük engeldir herhalde. Karı-kız için yapanların asla belli bir noktaya gelememesi de bundan olsa gerek.
  • Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    Ee neye sinirlendin biscolotayı mı sevmiyon

• quote:

Orijinalden alıntı: bidüsün

Ee neye sinirlendin biscolotayı mı sevmiyon
    Sinirlenmedim. Sadece kadın milleti çok kolay etkilenebilen ve beklentileri çok düşük varlıklar. Bir zamanlar kadınları etkileyebilmek için über erkek olmak gerektiğine inandığım için kendime gülüyorum.

1 senelik bir vücudu beğenmeyecek çok az kadın var.
  • Sol dirsegime 5 dikiş atıldı ne zaman spora geri dönebilirim? Benzer durum yasayan arkadaslar tecrübesini yazabilir mi

• 2haftadır spor yapmıyordum, şimdi glutamin ve kreatin aldım. 1.5ay bomba gibi çalışıp kolları tekrar 41e çıpalıcam inş. kreatini nasıl kullanayım?
  • Del Toro kullanıcısına yanıt
    Bir hafta 20 gram sonra 5. Böyle yapınca etkisi daha hızlı oluyor yoksa en az iki hafta beklersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: semavi7

Bir hafta 20 gram sonra 5. Böyle yapınca etkisi daha hızlı oluyor yoksa en az iki hafta beklersin.
    1. 20

2. 5

3. 20

4. 5
    şeklinde mi gideyim yani?
    Yok öyle değil. Bir hafta boyunca günde 4 kere 5 gram. Aralarında en az 3 saat olsun. Sonra sadece 5 gram. İlk bir hafta yükleme sonra normal kullanım. Eğer ara veririsen o zaman bir daha yükleme gerekir.

• heh eyvallah. hiç sup kullanmadıydım, cahillik be like
  • sen bu bölümün gizli kahramanısın he. oz'daki de çok kral br insandı.
  • Yav beyler omzu yırttık rotatif calf yırtığı diyorlar oturarak enseye press hareketinde bi anda oldu doktora gittim krem verdi bunu sür dinlen dedi yaklaşık 2 ay oldu hala ağrıyor anlamadm ne yapmak lazim adama mr yaz dedim mr'a gerek yok belli zaten dedi bi iki test yaptirdı her sabah uyandığimda sağ boynumda sesler geliyor gün içinde kürek kemiği ortasında aci hissediyorum ilk gittigimde sinir sistemi uzmani boyun mr vermis temiz cikti adama ısrarla omuzda agrı var desemde kafasina gore dinlemedi daha sonra ortopediye gittim oda yirtik var dedi çok agrirsa ftr ye git dedi yani olay bu mu spora bulaşma diyor şaka gibi yapacak bişey yokmu arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mirtazo01 -- 20 Ağustos 2018; 20:16:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mirtazo01

Yav beyler omzu yırttık rotatif calf yırtığı diyorlar oturarak enseye press hareketinde bi anda oldu doktora gittim krem verdi bunu sür dinlen dedi yaklaşık 2 ay oldu hala ağrıyor anlamadm ne yapmak lazim adama mr yaz dedim mr'a gerek yok belli zaten dedi bi iki test yaptirdı her sabah uyandığimda sağ boynumda sesler geliyor gün içinde kürek kemiği ortasında aci hissediyorum ilk gittigimde sinir sistemi uzmani boyun mr vermis temiz cikti adama ısrarla omuzda agrı var desemde kafasina gore dinlemedi daha sonra ortopediye gittim oda yirtik var dedi çok agrirsa ftr ye git dedi yani olay bu mu spora bulaşma diyor şaka gibi yapacak bişey yokmu arkadaşlar
    Sporcu doktoruna gitmek lazım böyle konularda, normal doktor direk yapma der. Rotator cuff sakatlığı, ağrısı çok yaygındır bu yüzden internette bir çok kaynak vardır bu konu ile ilgili. Sporu bırakırsanız daha kötü bence, çok hafif kilolarda zorlamadan overhead press tarzı hareketlerde sakin bir şekilde güçlenerek omuz ve çevre kasları kuvvetlendirmeye bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Do Squats -- 20 Ağustos 2018; 22:15:56 >
  • beyler şu konuma bir bakar mısınız neden sizce kan değerlerim böyle

https://forum.donanimhaber.com/fitness-yapiyorum-kan-tahlili-sonuclarim-ss-li-vucut-gelistirme-zararlidir--134455751#134455751

birde bu mevsimde sebze olarak ne yiyorsunuz , malum brokoli pek bulunmuyor bu aylarda
  • bu mevsimde sebzeden bol ne var :)

benim favorilerim kabak, taze fasulye,bezelye,pazı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JazHoyt -- 21 Ağustos 2018; 12:36:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JazHoyt

bu mevsimde sebzeden bol ne var :)

benim favorilerim kabak, taze fasulye,bezelye,pazı.

hocam kabağın yemeğini mi yapıyorsunuz pişirmeden salata gibi mi yiyorsunuz
  • 
Sayfa: önceki 22662267226822692270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.