Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (2235. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.810
Cevap
292
Favori
1.524.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22332234223522362237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilgehan koç'un son programına basladım ciddi anlamda ölüm gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atılarını eksilerini yazarsanız ?
  • joof kullanıcısına yanıt
    sizin çalıştığınız şekilde de etkili olur fakat iki büyük bölge çalışırken bir bölgeyi tamamen bitirip vücudun kendini toplaması için bölge arasında 6-7 dakika dinlenme yapılması benim tercihim

kol için aynı şeyi söylemem zaten tek bir bölge ve ön kol için olan hareketlerin hepsi curl varyasyonu 1 biceps 1 triceps şeklinde sıralı gidilebilir
  • Bu guray ne yapmis boyle yaw.Kulaktan aliyor heralde kuru Sac kalmamis bu yasta yazik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogangoxel -- 6 Nisan 2018; 10:41:52 >
  • hala doğalım diyo mu? yüz yapısı değişmiş çocuğun üzüldüm
  • dogangoxel kullanıcısına yanıt
    Del Toro kullanıcısına yanıt
    Saçlar önceden gidiyordu zaten . Gene bizim salona gelen bazıları gibi her yeri sivilce olmamış .

Doğalım diye bir iddiasına rastlamadım . Kür soran birine de cevap yazmıştı .

• güray steroidi bardakla içiyor zaten :D kendisi doğalım demiyor,kullandıgını zamanında söylüyordu.ama biraz egoist bir arkadaş.sektördeki atanamamış furkan olur kendisi.ha furkanın steroidli versiyonu bir de.
  • bence diğer g.tlere göre mütevazı bi arkadaş. en azından ben takip ederken(2016), o sıralar da kür lafı edilince dalgaya vuruyodu.

5x5 i en çok bu savunuyodu bu da splite geçmiş
  • Güray son sınıf tıp öğrencisi. Tusa falan çalıştığıni zannetmiyorum seneye bir doğu ilinin ilcesindeki acile giderse nasıl spor yapacak merak ediyorum

• bok atmak gibi olmasın ama bu furkan denen elemanın sanki 5*5 i kendi icat etmiş gibi havalanmasına anlam veremiyorum. göt kadar bebedeki ego arnoldda yok
  • Hmm 13 gundur spora gidemedim vizelerden dolayi ama bos durmak yok ingilizce makale okuyalim biraz yanlis anlasilma olmasin bilimsel ;)

• Bende mi steroid'e başlasam acaba ? Primobolan yanına önere bileceğiniz testo var mı arkadaşlar ?

• Kürde iken sivilcelenmemek için yapabileceğiniz çok da bir şey yok. Genetik yatkın ise saçın da dökülür, sivilce de patlama yapar.

• Şu steroidli elemanlar yüzünden spor yapıyorum demeye utanır hala geldik anasını satıyım. Millet her vg yapanı arnold olacak zannediyor bize bakınca “sen birşeyleri eksik yapmışsın gelişememişsin”diyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: GhotSht

Şu steroidli elemanlar yüzünden spor yapıyorum demeye utanır hala geldik anasını satıyım. Millet her vg yapanı arnold olacak zannediyor bize bakınca “sen birşeyleri eksik yapmışsın gelişememişsin”diyorlar
    Niye yapamaz hale geldin anlamadım

Herkesin genetiği iyi olacak diye bir şey yok, herkes hormon kullanacak diye bir şey de yok, ben bi şeyleri eksik yapmışım sen de her şey eksik de geç, kafana takma

• never skip leg day

• quote:

Orijinalden alıntı: GhotSht

Şu steroidli elemanlar yüzünden spor yapıyorum demeye utanır hala geldik anasını satıyım. Millet her vg yapanı arnold olacak zannediyor bize bakınca “sen birşeyleri eksik yapmışsın gelişememişsin”diyorlar
    ilaçlı insanları görüp motivasyonunu kaybetme.

bilakis öyle bir motive ol ve öyle bir vücut inşa et ki çevrendekiler seni ilaçlı olmakla suçladığında alttan kıs kıs gül.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kivancokten4099

ilaçlı insanları görüp motivasyonunu kaybetme.

bilakis öyle bir motive ol ve öyle bir vücut inşa et ki çevrendekiler seni ilaçlı olmakla suçladığında alttan kıs kıs gül.

Alıntıları Göster
    Umarım bir gün o hissi yaşarım hocam

• Supplementler'den 66 liraya 500gr creatine aldım. Yanına da beta alanine veya citrulline almayı düşünüyorum sizce hangisi daha iyi gider?
  • 
Sayfa: önceki 22332234223522362237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.