Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (2225. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.810
Cevap
292
Favori
1.524.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22232224222522262227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sessizliğim

quote:

Orijinalden alıntı: Del Toro

bu vitaminler-supplementler.com büyük nimet ya. sabah idmandan sonra c vitamini almak için eczaneye gittim iki kat fiyat verdi. s.ktiri çekip vitaminlerden sipariş verdim.

https://www.vitaminler.com/urun/pharmaton-50-plus-60-kapsul-6716

bi pharmatonun içeriklerine bakıyorum bir de buna

https://www.supplementler.com/urun/natures-supreme-multivitamin-for-men-60-kapsul-7166

fiyatlar aynı ama pharmatonun içeriği supreme nin 4 de 1 i değil. fakat supreme i kullananlar mide bulantısı falan yaptı diyor. acaba hangisi sağlıklıdır. çünkü supreme de b12 %4000 falan gibi komik rakamlar var çoğu şey günlük doz yüzdeliğin üstünde ?

bence amroth'ın dediği gibi yap. yine de multi kullanmak istiyorsan ligone önerebilirim.
  • Reis in son videosunu izleyin 60 cm kol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nehoo kullanıcısına yanıt
    Muhteşem Ya :)

https://www.youtube.com/watch?v=LIk_rA0ohtk

Şuraya Ekleyim Arkadaşlar Natural ve Muazzam Birini Görsünler :)
  • son zamanlarda yataktan fırlarcasına uyanmaya başladım. çok dincim.

bi hafta önce alfa lipoik asit ve nac kullanmaya başlamıştım. 3-4aydır da ketojenik diyet uyguluyorum. mood swings takılan ben gitti, onun yerine delice mutluyum. sanırım hayatımın en sağlıklı zamanları.
  • Del Toro kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de mi kullansam acaba.

Yaklaşık 3-4 aydır uyanamiyorum. 7'de çalan alarma 9'a dogru uyaniyorum ve iş yerinde öğlenci oluyorum mecburen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nac eczaneden 17, alfa lipoik'i de internetten 70e aldım hocam, deneyebilirsin.

lakin bunlardan önce d3 ve b12 değerlerine baktırmanı eğer eksikse yerine koymanı öneririm. her 3 insanın 5inde eksik bunlar ve çok fark ediyor. protein tozu vs alacağına bunları yerine koymak kendine büyük bi yatırım olur.
    Bunun en büyük sebebi Ketojenik diyetle besleniyor olman =)
    3 ve 5 ters olmuş hocam :)
    Çarşamba günü ben de kan tahlili yaptıracağım, eksik fazla görcez bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank08

Bunun en büyük sebebi Ketojenik diyetle besleniyor olman =)

doğrudur, bir hayat tarzı artık. yine de, bence vitamin eksikliklerinin giderilmesi ve anti-oksidanların etkilerini küçümsememek gerekiyor. d3 - b12 eksilerdeyken immun sistem düzgün çalışamaz.
    Ketojenik beslenmek pahalımı hocam? Neler yiyorsunuz? Başlangıçta zorladı mı?

• baya. 5 yumurta, 500gr kırmızı et, 200gr çiğ kuruyemiş, yoğun sebze salata, salatalardan ayrı günlük 100gr zeytinyağı. 4k kaloriyi böyle çıkarıyorum.
  • quote:

son zamanlarda yataktan fırlarcasına uyanmaya başladım. çok dincim.

bi hafta önce alfa lipoik asit ve nac kullanmaya başlamıştım. 3-4aydır da ketojenik diyet uyguluyorum. mood swings takılan ben gitti, onun yerine delice mutluyum. sanırım hayatımın en sağlıklı zamanları.

hocam bende zor kalkan ve gün içinde okuldan geldiğimde direk uyuyan biriyim,

test yaptırmama gerek yok, en son 7-8 sene önce balık yağı içmiştim bir kaç kez :)
    *
    vitamin namına birşey olduğunu düşünmüyorum vücudumda, önerebileceğin ne var bana?
    decaviti gebe kadınlara öneriyorlarmış, hafif bir takviye gibime geldi, yeterli olur mu?
  • arkadaşlar bu arada, yaklaşık 2-3 gündür su tüketimim 600-700 ml fakat günde 2 litre maden suyu içiyorum, sizce suyun yerini tutar mı? tadına bayılıyorum ve soğuk olduğu için kışın bile ferahlatıyor.

mesela bu sabah 5:45de 4 yumurta yedim, yanında yarım litre içtim.
    100 gr zeytinyağı sek mi? Etide bol yağlı tarafından yiyorsun herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

quote:

son zamanlarda yataktan fırlarcasına uyanmaya başladım. çok dincim.

hocam bende zor kalkan ve gün içinde okuldan geldiğimde direk uyuyan biriyim,

test yaptırmama gerek yok, en son 7-8 sene önce balık yağı içmiştim bir kaç kez :)
    *
    vitamin namına birşey olduğunu düşünmüyorum vücudumda, önerebileceğin ne var bana?
    decaviti gebe kadınlara öneriyorlarmış, hafif bir takviye gibime geldi, yeterli olur mu?

multiden ziyade d3 öneririm hocam. ocean d3 damla kullanıyorum. yarım çaybardağı zeytinyağına sıkacağın 5-6 fıs işini görür.

@semavi7

yes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Del Toro -- 27 Şubat 2018; 20:46:1 >
    Hocam nac kullanma amacınız nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan99747

Hocam nac kullanma amacınız nedir?

glutatyonu boostluyor
  • Beyler Dinlediğiniz Playlistleri Paylaşabilirmisiniz Acaba
  • Yaklasık 3 yildir spor salonuna gidiyorum duzensiz olarak.

İlk basladigim gunden itibaren pek bir degisim oldugu soylenemez nerdeyse ilk basladigim zamanlarda calistigim agirliklarla calisiyorum halen duzenli bir programim yok spor salonuna gittigimde canim ne isterse onu calisiyorum amacim kafa dagitmak issizlik sebebiyle bunalimdaydim. Ama bu aralar tekrardan bir program dahilinde calismaya karar verdim bu sefer buyuk degisim gosterecegime inaniyorum. Daha fazla tecrubesi olan kisilerden tavsiye beklerim. Boyum 170 kilom 70 72 kg arasi. Suan yeni duzenim pazartesi gogus-biceps , sali dinlenme, carsamba sirt-arka kol, persembe dinlenme, cuma bacak-omuz veya sadece bacak, cumartesi duruma gore eger cuma bacak omuz yaptiysam dinlenirim,sadece bacak yaptiysam omuz yaparim. pazar gunu her turlu dinlenirim

Bunlarin harici bazi dinlenme gunlerinde sadece tempolu kosu yuruyuz ve bazi karin kasi egzersizleri yapmak icin salona gidebilirim nasil programim ?

• Düzenli yaparsan gözle görülür bir şeyler olur fakat haftada üç gün için en ideali fullbody split için en az 5 yapman lazım.

• 
Sayfa: önceki 22232224222522262227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.