Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (2205. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.810
Cevap
291
Favori
1.524.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22032204220522062207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu alamancı kardeşlerde çakallığın dibine vurdu zaten online pt muhabbetinde. Zaten bu online pt işi genel olarak sıktı. Eskiden instada takip ettiğim ufak ufak güzel bilgiler verenler vardı şimdi çoğu pt reklamı paylaşıyor. Zaten nette dolu program var antreman olsun beslenme olsun bu nedir arkadaş. Çakallıkta son nokta. Hayır zaten sen yarışmaya hazırlanmıyorsan koçluk hizmetini ne yapacaksın? Boşa para.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wp grubu var mı ?

• semavi7 kullanıcısına yanıt
    İlk Çıktıklarında Çok İyilerdi Antrenman Programları Ve Videoları Olsun

Sonra Vucut Geliştirmeden Tamamen Uzaklaştırlar Yani Yaptıkları İşin Çektikleri Videolarla Alakası Yok Saçma Sapan Youtube Serüvenine Kapılıp Gittiler.
  • beyler karın yağını eritmek için en iyi egzersizler nedir özellikle 3 gündür biraz yemeği kaçırdım 88 den 89 oldum ama karın şişti
  • The SATANİST kullanıcısına yanıt
    Az yemek Vücutda bölgesel yağ yakımı olmaz. Diyet ve antreman ile yağ yakarsın fakat bu vücudun genelinde olur.

• Arkadaşlar protein7 den weider muzlu sipariş ettim. Ürün geldiğinde üzerinde hologram olmadığını gördüm. Ürün üzerinde yakamoz gıda ithalatı ve made in germany yazıyor. İade edip distribitör garantilisini mi alsam diyorum. İçerik olarak Türkiye standartlarına uymayan etken maddesi yoktur sanırım.

• Daha önce spor yapmamış biri olarak spora başlayalı 1 ay oldu. İlk gün ölçüler alınmıştı bugün üyeliği tazelerken tekrardan ölçülerim alındı. Göğüs-omuz-kol 3'er cm genişlemiş,büyümüş. Hoşuma gitti açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heyea

Daha önce spor yapmamış biri olarak spora başlayalı 1 ay oldu. İlk gün ölçüler alınmıştı bugün üyeliği tazelerken tekrardan ölçülerim alındı. Göğüs-omuz-kol 3'er cm genişlemiş,büyümüş. Hoşuma gitti açıkçası.

Hocam yanlış anlamayın ama ölçüm sistemine pek güvenmeyin, aynı yerde aynı ısıkta aynı yerden 2 haftada bir cekilen fotoğraf sizi daha iyi motive eder

Ölçümde 1 ay calısıp cm artmadığı görürseniz moraliniz bozulur halbuki gelişiyorsunuzdur

• quote:

Daha önce spor yapmamış biri olarak spora başlayalı 1 ay oldu. İlk gün ölçüler alınmıştı bugün üyeliği tazelerken tekrardan ölçülerim alındı. Göğüs-omuz-kol 3'er cm genişlemiş,büyümüş. Hoşuma gitti açıkçası.

Yanlis olcum bir ayda eger 10 kilo falan almadiysan kollarin 3 cm buyuyemez bu isler o kadar basit olsa 1 senede herkesin 50 cm kolu olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: OverheadPress

quote:

Yanlis olcum bir ayda eger 10 kilo falan almadiysan kollarin 3 cm buyuyemez bu isler o kadar basit olsa 1 senede herkesin 50 cm kolu olurdu

10 kilo almasına gerek yok hiç kan pompalanmamış bir kol bir ay boyunca ilk defa normalin dışında kan pompalıyo haliyle oluyor. yani kas kütlesiyle alakalı değil, 3 hafta yapmasın söner gider.
    kola kas kütlesi eklemek zor olay, spordaki ilk ayları atlattıktan sonra ortalama 4-6 ayda 1 cm civarı büyüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bidüsün -- 22 Aralık 2017; 0:51:45 >
  • Uzun zamandir spor yapan kasli bi arkadasim da aynisini soyledi. Yanlis olcum almislardir oyle olsa 60 cm kol yapardim dedi ama soyle de bisey var,28 cm bi kolu 31 cm yapmak o kadar zor degil ama 35 cm bi kolu 38 cm yapmak zor. Bir ay boyunca beslenmeme o kadar dikkat etmedim ve ilk 15 gun aletleri taniyip salona alisinca nette biraz arastirip full bodye basladim. Gelistigimi hissediyorum belki bu olculerde degildir ama.

• beyler gece terlemesinden muzdarip olan var mı ?

sebebi ne olabilir ?

kan değerlerim normal
    akciğerim temiz

nasıl önüne geçebilirim
  • yatmadan 6 saat öncesinden karb alımını bırakman işe yarayabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amroth.

yatmadan 6 saat öncesinden karb alımını bırakman işe yarayabilir

boş mideyle yatsam da terliyorum hocam
    yatak falan ıslanıyor
    2 kere üst değiştiriyorum
  • testo ve e2 degerlerin nasıl

genelde e2 artınca terlemeler, gece terlemeleri artıyor

e2 çook fazla düşersede aynısı oluyor

kortizolda aynı şekilde çok yüksek veya düşükse terleme yapabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amroth. -- 22 Aralık 2017; 11:0:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amroth.

testo ve e2 degerlerin nasıl

genelde e2 artınca terlemeler, gece terlemeleri artıyor

e2 çook fazla düşersede aynısı oluyor

kortizolda aynı şekilde çok yüksek veya düşükse terleme yapabiliyor

devlet hastanesi yapıyor mu ?

belirli bir ismi var mı ?

bir de onlara baktırayım bıktım artık
  • bakar ama şikayetini sorar

total testosteron

e2

kortizol

• https://drjohnrusin.com/bulletproof-your-shoulders-8-prehab-rehab-upper-body-exercise/

gögüs gelişiminize bütün asistanlardan daha çok yararı olucak hareketler. zorlamadan her gün yapılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

quote:

Orijinalden alıntı: GhotSht

Youtube trendlerde gördüm nasıl oluyor bu arkadaş yav 3 ayda 20 kilo aldığını iddia ediyor çocuk.

İnsan bunları gördükçe motivasyonu düşüyor ben 2.5 yılda 55kg %16 yağ oranından den 75kg %11 yağ oranına çıktım bende mi sorun var anlamadım ki.

https://www.youtube.com/watch?v=H2rodfo7Xfg

ben bu tarz insanların tıklanma uğruna küre girdiğini düşünüyorum. hatta kür masrafını sb bile karşılıyor olabilir. Sonuçta adam youtuber ve kendiside takipçi kazanıcak.

BOB GYM barış hocayı takip ediyorum, orkun ışıtmak ile 30 gün çalıştı, gayet hakkını verdi antrenmanın, before afterda bu küre girmiştir diyemiyorum. birisi öyle bir video çektiğinde diğeri çok daha iyisini çekmek zorunda :)

o videoyu izledim yanlış çalıştırıyordu. salonda çalan heavy metalin adamdan daha fazla katkısı olmuştur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Del Toro

quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

quote:

Orijinalden alıntı: GhotSht

Youtube trendlerde gördüm nasıl oluyor bu arkadaş yav 3 ayda 20 kilo aldığını iddia ediyor çocuk.

İnsan bunları gördükçe motivasyonu düşüyor ben 2.5 yılda 55kg %16 yağ oranından den 75kg %11 yağ oranına çıktım bende mi sorun var anlamadım ki.

https://www.youtube.com/watch?v=H2rodfo7Xfg

ben bu tarz insanların tıklanma uğruna küre girdiğini düşünüyorum. hatta kür masrafını sb bile karşılıyor olabilir. Sonuçta adam youtuber ve kendiside takipçi kazanıcak.

BOB GYM barış hocayı takip ediyorum, orkun ışıtmak ile 30 gün çalıştı, gayet hakkını verdi antrenmanın, before afterda bu küre girmiştir diyemiyorum. birisi öyle bir video çektiğinde diğeri çok daha iyisini çekmek zorunda :)

o videoyu izledim yanlış çalıştırıyordu. salonda çalan heavy metalin adamdan daha fazla katkısı olmuştur.

bende fark ettim, çok hızlı squat bench press yapıyordu, dedim belkide küre sokmuştur, ne yapsa gelişicek boşver dedim içimden

bu arada dostlar, başımız sağolsun whatsapp grubumuz vefat etti. @Nehoo hep sen spordan soğudun diye
  • 
Sayfa: önceki 22032204220522062207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.