Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (2147. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.810
Cevap
292
Favori
1.524.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21452146214721482149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkür ederim. Etkisi ne zaman başlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sporu yaparak eklemleri yeteri kadar zorluyoruz zaten, ne sakatlığı çıkacağı hiç belli olmaz insanın aklına gelmeyen şey başına geliyor vallahi, bench sehpasi yukariya kalkik ayarliydi duz hale getirecektim bam diye dizimin üstüne düstü neyse ki hiçbir sorun yok sadece biraz şişti. Vallahi hala anlamıyorum o kadar sert düştü ki nasıl canım bile o kadar az yandı, hiçbirşey olmadı bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: haxar

Bu sporu yaparak eklemleri yeteri kadar zorluyoruz zaten, ne sakatlığı çıkacağı hiç belli olmaz insanın aklına gelmeyen şey başına geliyor vallahi, bench sehpasi yukariya kalkik ayarliydi duz hale getirecektim bam diye dizimin üstüne düstü neyse ki hiçbir sorun yok sadece biraz şişti. Vallahi hala anlamıyorum o kadar sert düştü ki nasıl canım bile o kadar az yandı, hiçbirşey olmadı bilmiyorum

geçmiş olsun, antrenmanlarını bu saatte mi yapıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooRDeLia

5 gram ağzıma döksem çıkarırım herhalde ya hiç hoş değil. İlk kullanımda yükleme yapması öneriliyor etkisi için. Yoksa 1 aydan sonra etkisi çıkar diyorlar

çıkarmaktan kastın kusmak mı? çünkü kreatin tatsız kokusuz birşey. kusma etkisi yaratmaz ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

quote:

Bu sporu yaparak eklemleri yeteri kadar zorluyoruz zaten, ne sakatlığı çıkacağı hiç belli olmaz insanın aklına gelmeyen şey başına geliyor vallahi, bench sehpasi yukariya kalkik ayarliydi duz hale getirecektim bam diye dizimin üstüne düstü neyse ki hiçbir sorun yok sadece biraz şişti. Vallahi hala anlamıyorum o kadar sert düştü ki nasıl canım bile o kadar az yandı, hiçbirşey olmadı bilmiyorum

Teşekkürler, evet saat 8'de salonu ben açıyorum :) 9.30 civarı bitiyor, hatta sabah erken kalkamamışsan o gün gitmiyorum kendimi birkaç aydır böyle alıştırdım, memnunum.
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkürler, evet saat 8'de salonu ben açıyorum :) 9.30 civarı bitiyor, hatta sabah erken kalkamamışsan o gün gitmiyorum kendimi birkaç aydır böyle alıştırdım, memnunum.

hmm aç karna mı yapıyorsun yani ağrılık antrenmanlarını
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hmm aç karna mı yapıyorsun yani ağrılık antrenmanlarını

tabii ki de hayır, 150-200 gram kıymayı kavurdum onu yedim evdem çıkmadan önce, 1 tane haşlanmış patates, domates, peynir yedim. Öğlen için tavuk ve makarna aldım 400 gram.
  • Sabah suyla karıştırıp içeyim dedim içemedim. Yarım servis whey koyup öyle içebildim.

• quote:

Sabah suyla karıştırıp içeyim dedim içemedim. Yarım servis whey koyup öyle içebildim.

Çektiğin eziyete değmez

Tozu ağzına at ardından suyu shotla kafaya

• quote:

Sabah suyla karıştırıp içeyim dedim içemedim. Yarım servis whey koyup öyle içebildim.

allah allah.. Hangi markayı kullanıyorsun, creatin monohydrate kullanmıyor musun, en safı en katkısızı o. Ben scitec ve xpro kullandım ikiside tatsızdı ve kokmuyordu
  • Torneol kullanıcısına yanıt
    Myprotein creatine monohidrat aldım Vitamin.com.tr den. bir daha denicem bu sefer tozu ağza atıp içecem aynı olursa shake yapar içine atarım artık napayım

• quote:

Myprotein creatine monohidrat aldım Vitamin.com.tr den. bir daha denicem bu sefer tozu ağza atıp içecem aynı olursa shake yapar içine atarım artık napayım

Gerek en mantıklısı benim dediğim gibi

• arkadaşlar bana bi el ayak olun body building yapmak istiyorum ama boyum 170 168 arası tam ölçemedim cep herkülü olmak istemiyorum bu boy uzatma egzersizleri(stretching) 3 5 cm arası uzatabilir mi 22 yaşına girdim sizce ne yapmalıyım bu sporu yapmamalı mıyım?
  • VG boy kısaltmaz yada uzamanı engellemez. hurafelere inanma gönül rahatlığıyla yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Prezidente

VG boy kısaltmaz yada uzamanı engellemez. hurafelere inanma gönül rahatlığıyla yapabilirsin.

yok hocam artık kısaltması uzatması pek umurumda değil de 1.70 biri kas yapınca cep herkülü gibi oluyor diyorlar çok sinirim bozuldu

ve bu body building ile 3 5 cm boy uzatmak mümkün mü stretching hareketleri var internette falan çok ilgimi çekti 3 5 gündür sürekli araştırıyorum ortopediden randevu bile aldım 8 ağustosda baktırıcam 3 5 cm daha uzasam yeter aslında
  • s*ktrsnler kimsenin dediğini sallama.. ayrıca kısa boylu olup zayıf ve çırpı gibi kollarla gezip yada şişko olup yuvarlanacağıma cep herkülü olmayı tercih ederim. ayrıca işin iyi yanı kısa boyluların gelişimi daha hızlı olur.
  • Eceli gelen ezeli tanıdın mı güzelim

Dre ile feat atan game gibiyim
  • quote:

s*ktrsnler kimsenin dediğini sallama.. ayrıca kısa boylu olup zayıf ve çırpı gibi kollarla gezip yada şişko olup yuvarlanacağıma cep herkülü olmayı tercih ederim. ayrıca işin iyi yanı kısa boyluların gelişimi daha hızlı olur.

aynen onuda duydum üniversiteye gideceğim gün sayıyorum başlamak için boy uzatma zımbırtılarınıda yaparım bakalım ne kadar olursa artık 8 ağustosda da bi ortopediye görüneyim bakalım ne diyecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirvaren

quote:

VG boy kısaltmaz yada uzamanı engellemez. hurafelere inanma gönül rahatlığıyla yapabilirsin.

yok hocam artık kısaltması uzatması pek umurumda değil de 1.70 biri kas yapınca cep herkülü gibi oluyor diyorlar çok sinirim bozuldu

ve bu body building ile 3 5 cm boy uzatmak mümkün mü stretching hareketleri var internette falan çok ilgimi çekti 3 5 gündür sürekli araştırıyorum ortopediden randevu bile aldım 8 ağustosda baktırıcam 3 5 cm daha uzasam yeter aslında

Hangi boyda olursan ol kas kütlesi olduğu müddetçe daha estetiktir.
    Bende 170'im spor yapıyorum.

Kısa olmak kötü ama yapacak birşeyin yok ise kabullenip başka yönlerini geliştireceksin.

Gücüm kuvveti yerinde 170 boyumla spor yapmamış 3 tane 180'i ortadan ikiye bölebilirim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirvaren

quote:

Salonda 1.70 altında bir arkadaşım var. Sadece vücut ağırlığıyla çalışarak bile harika vücut geliştirdi, uzun süredir yapıyor tabi. Ama çocuğun vücudu aşırı estetik, hiç öyle cep herkülü falan değil.

Tavsiyem vücut geliştirme deyince aklına yarışmalardaki ecza depoları gelen insanların görüşlerini ciddiye alma. Dayım bana 1 sene önce, 80 kiloyken "Tamam böyle çok iyi. Daha fazla yapma.". Aradan 1 sene geçti, kas kütlem daha da arttı, 90 kiloyum ve yine "Tamam böyle çok iyi, daha fazla şişme." diyor. Bundan 1.5 sene sonra 100 kg olunca da aynısını diyecek, çünkü doğal sınırları zorlamanın her zaman kişiyi daha da estetik göstereceğinin farkında değil. Zannediyor ki doğal çalışarak Rich Piana gibi olacaksın.
  • 
Sayfa: önceki 21452146214721482149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.